جمعه 7 مهر 1402

کشتی فرنگی

کشتی فرنگی

وب‌گاه ورزش سه

مسابقات 3 وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روزهای 31 شهریور و اول مهرماه در شهر بلگراد صربستان برگزار شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهدی محسن نژاد سهمیه المیپک پاریس در وزن 60 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی را کسب کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

مهدی محسن نژاد سهمیه المیپک پاریس در وزن 60 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی را کسب کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: علی ارسلان، ملی‌پوش ایرانی‌الاصل تیم کشتی صربستان با پیروزی در دیدار رده‌بندی وزن 72 کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان، صاحب مدال برنز شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، در روز اول و دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان که در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود، مسابقات اوزان 55، 60، 72، 77، 82، 97 و 130 کیلوگرم در30 و 31 شهریور برگزار شد و در روز سوم مسابقات که اول مهرماه در حال برگزاری است اوزان 63، 67 و 87 کیلوگرم بر روی تشک می‌روند. ناصر علیزاده و کولینیز در وزن 87 کیلوگرم به مصاف هم رفتند که نماینده ایران با...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

محسن نژاد، کشتی گیر وزن 60 کیلوگرم سهمیه المپیک گرفت.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، در روز اول و دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان که در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود، مسابقات اوزان 55، 60، 72، 77، 82، 97 و 130 کیلوگرم در30 و 31 شهریور برگزار شد و در روز سوم مسابقات که اول مهرماه در حال برگزاری است اوزان 63، 67 و 87 کیلوگرم بر روی تشک می‌روند. علیرضا مهمدی و رفیق حسین‌اف در وزن 82 کیلوگرم به مصاف هم رفتند که نماینده ایران...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان می‌گوید که یک لحظه غفلت در دیدار نیمه نهایی مقابل رقیب کوبایی، برنامه‌ریزی‌اش برای مدال طلا را به هم ریخت.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تیم ملی کشتی فرنگی در روز سوم پیکارهای جهانی از سوی محمدهادی ساروی ضمن کسب برنز، سهمیه المپیک در وزن 97 کیلوگرم گرفت. مهدی محسن‌نژاد و سیددانیال سهرابی هم نتوانستند مدال بگیرند.

وب‌گاه فرارو

در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی 2023 جهان در بلگراد و در رقابت‌های فینال و رده بندی سه وزن دوم، محمد هادی ساروی به مصاف ابوبکر خاسلاخانو از بلاروس رفت که به برتری 4 بر یک رسید تا به مدال برنز وزن 97 کیلوگرم جهان دست یابد و کشتی فرنگی ایران را صاحب دومین سهمیه المپیک کند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، در روز اول و دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان که در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود، مسابقات اوزان 55، 60، 72، 77، 82، 97 و 130 کیلوگرم در30 و 31 شهریور برگزار شد و در روز سوم مسابقات که اول مهرماه در حال برگزاری است اوزان 63، 67 و 87 کیلوگرم بر روی تشک می‌روند. محمدهادی ساروی و خاسلاخانو در وزن 97 کیلوگرم به مصاف هم رفتند که نماینده ایران...

خبرگزاری تسنیم

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان می‌گوید که یک لحظه غفلت در دیدار نیمه نهایی مقابل رقیب کوبایی، برنامه‌ریزی‌اش برای کسب مدال طلا را به هم ریخته است.

وب‌گاه الف

محمدهادی ساروی با شکست نماینده بلاروس موفق به کسب مدال برنز شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

محمد هادی ساروی با کسب مدال برنز جهان، کشتی فرنگی ایران را صاحب دومین سهمیه المپیک کرد.