جمعه 7 مهر 1402

کشتی فرنگی

کشتی فرنگی

وب‌گاه عصر ایران

در ادامه رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی 2023 جهان در بلگراد و در رقابتهای فینال و رده بندی سه وزن دوم، محمد هادی ساروی به مصاف ابوبکر خاسلاخانو از بلاروس رفت که به برتری 4 بر یک رسید تا به مدال برنز وزن 97 کیلوگرم جهان دست یابد و کشتی فرنگی ایران را صاحب دومین سهمیه المپیک کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

وب‌گاه الف

مهدی محسن نژاد با شکست مقابل حریف ازبکستانی خود از رسیدن به مدال برنز بازماند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

هادی ساروی در کشتی فرنگی به مدال برنز جهان رسید به گزارش عرشه آنلاین، هادی ساروی در رده‌بندی 97 کیلوگرم با نتیجه 4 بر 1 برابر حریف خود از بلاروس پیروز شد و ضمن کسب سهمیه المپیک2024 به مدال برنز جهان رسید.

وب‌گاه خبر آنلاین

مسابقات رده بندی وفینال 3 وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان، امشب در شهر بلگراد صربستان در حال برگزاری است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، در روز اول و دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان که در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود، مسابقات اوزان 55، 60، 72، 77، 82، 97 و 130 کیلوگرم در30 و 31 شهریور برگزار شد و در روز سوم مسابقات که اول مهرماه در حال برگزاری است اوزان 63، 67 و 87 کیلوگرم بر روی تشک می‌روند. مهدی محسن‌نژاد و بهرام اف ازبکستانی در وزن 60 کیلوگرم به مصاف هم رفتند که نماینده...

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: فرنگی‌کار ایرانی که به عنوان نماینده صربستان در مسابقات جهانی برنزی شد؛ از اصالت ایرانی‌اش دفاع کرد.

وب‌گاه عصر ایران

در ادامه رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی 2023 جهان در بلگراد و در رقابتهای فینال و رده بندی سه وزن دوم، مهدی محسن نژاد برای کسب مدال برنز وزن 60 کیلوگرم به مصاف اسلام جون بهرام اف از ازبکستان رفت که 3 بر 3 بازنده شد تا در رده پنجم جهان قرار بگیرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

نماینده وزن 60 کیلوگرم کشورمان با شکست برابر حریف ازبک خود در دیدار رده بندی از رسیدن به مدال در مسابقات جهانی کشتی فرنگی بازماند.

وب‌گاه مشرق نیوز

ملی‌پوش ایرانی الاصل تیم کشتی فرنگی صربستان توانست به مدال برنز وزن 72 کیلوگرم رقابت‌های جهانی برسد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - ملی‌پوش ایرانی الاصل تیم کشتی فرنگی صربستان توانست به مدال برنز وزن 72 کیلوگرم رقابت‌های جهانی برسد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نماینده وزن 60 کیلوگرم کشورمان با شکست برابر حریف ازبک خود در دیدار رده بندی از رسیدن به مدال در مسابقات جهانی کشتی فرنگی بازماند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌ملی پوش وزن 60 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با شکست در دیدار رده بندی نتوانست مدال برنز را از آن خود کند. ملی پوش وزن 60 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با شکست در دیدار رده بندی نتوانست مدال برنز را از آن خود کند. به گزارش عرشه آنلاین، مهدی محسن نژاد در رده‌بندی 60 کیلوگرم مقابل حریف خود از ازبکستان با نتیجه 3 بر 3 شکست خورد و از رسیدن به مدال برنز بازماند./ ایسنا

وب‌گاه خبر آنلاین

مهدی محسن نژاد موفق به کسب برنز نشد.