گردشگری و میراث فرهنگی

گردشگری و میراث فرهنگی

عملیات گودبرداری اطراف مسجد امام اصفهان متوقف شد
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از توقف عملیات خاکبرداری و گودبرداری یک واحد مسکونی در محدوده میدان امام (نقش جهان) خبر داد و گفت: گودبرداری این واحد بر اساس ضوابط مناطق تاریخی نبود.

ایجاد پایانه محصولات کشاورزی در لرستان ضروری است
خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد پایانه صادرات محصولات کشاورزی در لرستان برای حمایت از کشاورزان ضروری است.

98 معلول و مددجو ابرکوه جذب بازار کار شدند
خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی ابرکوه، گفت: از ابتدای سال 1399 تاکنون با پرداخت 35 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه زمینه اشتغال 98 نفر معلول و مددجوی زیرپوشش این نهاد در شهرستان فراهم شده است.

شهرداران شمیرانات با ظرفیت گردشگری درآمد پایدار ایجاد کنند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه شمیرانات قطب گردشگری استان به شمار می‌رود، تاکید کرد: وجود مناطق گردشگری و تفرجگاهی فراوان در این شهرستان یک فرصت است که شهرداران بایستی از آن در ایجاد درآمد پایدار استفاده کنند.

استاندار کرمان از طرح‌های اقتصاد مقاومتی قلعه‌گنج دیدن کرد
خبرگزاری ایرنا

جیرفت - ایرنا - استاندار کرمان در سفر به قلعه‌گنج از کارخانه‌های تولید روغن کنجد، لبنیات مورسیا، طرح پرورش دام و نیروگاه برق خورشیدی این شهرستان دیدن کرد.

قلک گردشگری در روستاها
خبرگزاری ایسنا

توسعه گردشگری روستایی علاوه بر ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی روستاها، منجر به پس انداز و سرمایه‌گذاری مردم محلی به عنوان ذی نفعان این حوزه می‌شود.

ایجاد پایانه محصولات کشاورزی در لرستان ضروری است
خبرگزاری ایرنا

خرم آباد - ایرنا - نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، گفت: ایجاد پایانه صادرات محصولات کشاورزی در لرستان برای حمایت از کشاوران ضروری است.

ابلاغ الکترونیک دادگستری کهگیلویه و بویراحمد 95 درصد است
خبرگزاری ایرنا

گچساران - ایرنا - معاون دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان ابلاغ الکترونیک دادگستری این استان بین 95 تا 97درصد بوده که بالاتر از میانگین کشوری است.

مبتلا به کرونا در پادگان 03 شهید برخورداری عجب شیر مشاهده نشده است
خبرگزاری ایرنا

مراغه - ایرنا - فرمانده پادگان 03 شهید برخورداری عجب شیر گفت: با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی هیچ سربازی تاکنون در این پادگان مبتلا به کرونا نشده است.

سیاست یک بام ودوهوای امارات در برخورد با ورود اتباع خارجی
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - درحالی که امارات از قطع صدور ویزا برای 13 کشور مسلمان و عرب در روزهای گذشته خبر داده بود، امروز پنجشنبه از آغاز صدو روادید برای صهیونیست‌ها خبر داد.

13 آذر ماه با مهمترین اخبار کرونا در استان ها
خبرگزاری ایرنا

استانها - ایرنا - اعمال محدودیت های کرونایی از ابتدای آذر ماه تا کنون به منظور صیانت از سلامت مردم و کاهش آمار مبتلایان و شمار فوتی ها بوده است که ادامه راه و روند کاهشی این آمار همچنان نیازمند همکاری مردم در کنار رعایت پروتکل ها است.

امضای یادداشت تفاهم بحرین و تل‌آویو، خیانت دیگر به ملت فلسطین
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بحرین درحالی که ورود اتباع کشورهای اسلامی از جمله ایران و قطر به خاک خود را ممنوع کرده است، امروز (پنجشنبه) با رژیم ضد عربی و اسلامی صهیونیست یادداشت تفاهم همکاری در زمینه گردشگری امضا کرده است.

طرح کنترل محله محور کرونا در روستاهای خرم‌آباد اجرا می شود
خبرگزاری ایرنا

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار شهرستان خرم‌آباد گفت: اجرای طرح کنترل محله محور بیماری کرونا با نام طرح شهید سلیمانی در روستاهای این شهرستان هم اجرا می شود.

ضرورت ایجاد زیرساختهای حمل ونقل از بصره تا گوادر
خبرگزاری ایرنا

چابهار - ایرنا - ایجاد زیرساخت‌های حمل ونقل ریلی، زمینی و دریایی بین بنادر جنوبی کشور از بصره تا گوادر برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های مناطق مهمی نظیر چابهار تنها بندر متصل به آبهای آزاد اقیانوسی از ضرورت‌های مهم توسعه و آبادانی کشور است.

بازدید مجازی موزه تاریخی پمپ بنزین دروازه دولت تهران کلید خورد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیر موزه تاریخی پمپ بنزین دروازه دولت گفت: با شروع کرونا و تعطیلی دو هفته بسیاری از اماکن فرهنگی این موزه با انتشار کلیپ هایی در فضای مجازی امکان بازدید علاقه‌مندان را فراهم کرده است.

انتقاد استاندار مازندران از تاخیر در ساخت پایانه گل‌وگیاه عباس‌آباد
خبرگزاری ایرنا

نوشهر - ایرنا - استاندار مازندران از تاخیر طولانی مدت تکمیل و بهره‌برداری از پایانه گل‌وگیاه شهرستان عباس‌آباد انتقاد کرد و گفت: سرمایه‌گذار و مجری این طرح باید پاسخگوی علت تکمیل نشدن این پایانه با گذشت 17 سال از زمان آغاز ساختش باشد.