جمعه 28 مرداد 1401

گوگل

گوگل

وب‌گاه خبر آنلاین

شرق نوشت: حملات مخالفان داخلی و خارجی برجام در طول سال‌های اخیر و ناکارآمدی و مشکلات اقتصادی باعث شده است که به مرور بخشی از مردم احساس کنند که احیای برجام نیز شاید گره‌ای از مشکلاتشان باز نکند و همین موضوع نیز باعث شده است که نسبت به سالیان گذشته، خصوصا سال 94 و زمان مذاکرات برجام، حساسیت و توجه به مراتب کمتری به این موضوع داشته باشند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، اگر چه زحمت برادر حاج حمید بناء از نویسندگان و پژوهشگران دفاع مقدس، برای تنظیم قرار دیدار و گفتگو با برادر دانیال فاطمی، چند هفته طول کشید اما دو ساعتی که پای صحبت‌هایش نشستیم، به اندازه دو دقیقه برایمان گذشت. لحن گیرا و کلام گرم و متین این رزمنده فاطمیون، بیشتر از این که از خودش بگوید، بر روی تشریح واقعیت‌های نبرد در سوریه و سیره و سلوک شهدا متمرکز...

وب‌گاه خبر آنلاین

زومیت نوشت: اختلال و کاهش کیفیت اینترنت از همان آغاز وزارت زارع‌پور در دولت سیزدهم و شهریور 1400 شروع شد. هم رادارهای شرکت ابرآروان این اختلال را تأیید کردند و هم خودِ وزیر این کاهش کیفیت و اختلال را پذیرفت و دستور رسیدگی داد. همان زمان اپراتورهای اینترنت ثابت در گفت‌وگو با زومیت اعلام کردند دلیل این کاهش سرعت و افت کیفیت کمبود پهنای باند است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمد علی ابراهیمی، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور افزود: جایگاه دانشگاه پیام نور در آخرین رتبه بندی وبومتریک که به تازگی منتشر شده از رتبه 2326 در سال 2021 به رتبه 1416 در ژولای 2022 ارتقا یافته و سهم مهمی در این ارتقا را ثبت 122 هزار و 940 استناد علمی اعضای علمی پیام نور در گوگل اسکالر طی چند ماه گذشته دارد. وی همچنین به رتبه کشوری دانشگاه...

وب‌گاه فرارو

برخی کارشناسان شبکه معتقدند که اختلالات مدت اخیر اینترنت کشور چیزی فراتر از مشکلات زیرساختی است و حتی در برخی از خطا‌های دریافتی، رد پای شماری از فناوری‌های چینی مشاهده می‌شود. این تنها مورد عجیبی نیست که این مدت ذهن کارشناسان این حوزه را مشغول کرده و مشاهدات دیگری مانند نمایش آی‌پی آلمان برای کاربران ایرانی و... نیز از سوی فعالان این حوزه گزارش شده است که مجموع آنها، از احتمال ایجاد...

وب‌گاه عصر ایران

استفاده از سایت گلستان کار چندان سختی نیست و دانشجویان می توانند به راحتی برای انتخاب واحد، مشاهده کارنامه، اعتراض از نمره خود و... از این سامانه استفاده کنند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

متا به زودی قابلیتی بسیار کاربردی را به واتساپ اضافه خواهد کرد. طبق گزارش ردیاب واتساپ WABetaInfo، کاربران نسخه اندروید این اپلیکیش به زودی می‌توانند شماره تلفن خود را از مخاطبین مخفی کنند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

کارشناسان اجتماعی معتقدند فضای مجازی برای کودکان محیط امنی نیست و باید والدین به ویژه روی کودکان کم سن نظارت داشته باشند.

وب‌گاه گسترش

گوگل در آغاز ماه جاری آمارهای مربوط به وضعیت توزیع نسخه‌های مختلف اندروید را به‌روز کرد و در شرایطی که در آستانه انتشار اندروید 13 قرار داریم، می‌توانیم ببینیم که تعداد کمی از کاربران اندروید 12 را نصب کرده‌اند و سهم بازار این نسخه 13.3 درصد است.

وب‌گاه گسترش

سردخانه ها یکی از مهمترین بخش های زنجیره تولید و عرضه مواد غذایی می باشند و به دلیل افزایش جمعیت جهان بدون وجود سردخانه عرضه محصولات غذایی با مشکلی جدی رو به رو می شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پژوهشگران معتقدند در اوج قرنطینه‌های کرونایی، برخی از پرندگان احتمالاً توانسته‌اند به دلیل کاهش تردد انسان‌ها از فضاهای بیشتری در شهرها استفاده کنند؛ اما با حضور مجدد انسان‌ها در اجتماع، آن‌ها نیز به زیستگاه‌های خود بازگشته‌اند. این پژوهش بر اهمیت ایجاد فضای سبز شهری تأکید می‌کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: افزایش قیمت در بازار لوازم خانگی سبب رکود در این بازار و افزایش تعمیرات لوازم خانگی شده که معضل اصلی؛ ارائه خدمات توسط شرکت های جعلی است.

خبرگزاری مهر

پژوهشگر آموزشی گفت: آیا شغل مورد نظر شما یک درخواست جدی درونی یا هوسی زودگذر است اگر با انجام آن کار شما از زمان، مکان و خود غافل می‌شوید یعنی در آن کار غرق می‌شوید آن شغل مناسب شماست.

وب‌گاه مشرق نیوز

اگر کاربرد ماهواره‌های سنجش از راه دور را در 10 مورد خلاصه کنیم، هفت مورد از آنها کاربردهای مهم غیرنظامی هستند.

وب‌گاه ورزش سه

بنری که یک هوادار در دیدار شب گذشته رئال مقابل آینتراخت فرانکفورت به نمایش گذاشت، توجه زیادی را جلب کرد.