جمعه 28 مرداد 1401

گوگل

گوگل

وب‌گاه مشرق نیوز

اولین تصاویر گوشی تاشو گوگل منتشر شده که جزئیات جالب توجهی از این گوشی منعطف و تاشدنی و محل قرارگیری دوربین آن را بیان می‌کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

براساس گزارش وب سایت Downdetector.com صبح امروز سرویس جستجوی گوگل برای هزاران کاربر در نقاط مختلف جهان قطع شده بود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - حالا دیگر خیلی‌ها با ماجرای دیپلماسی صله‌رحم و دوستان خوب و بد تاجیک آشنا هستند. کادو دادن و ندادن به او هم که برای خودش ماجرای دارد. برخی از این کار به نیکی یاد می‌کنند و برخی هم نمی‌پسندند. در روز خبرنگار همراه شده‌ایم با خبرنگاری خاص با رفتار خاص. «محمد تاجیک».

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: تسلا مدل Y بدون شک موفقیت چشمگیری داشته و تا حد زیادی موفق‌ترین کراس اوور الکتریکی از منظر فروش بوده است.

وب‌گاه عصر ایران

اکوسیستم روزنامه‌نگاری تغییر کرده و با وب 2.0 به وفور محتوا در روزنامه‌نگاری رسیده‌ایم که ساختار تولید و فرهنگ مصرف اخبار را تغییر می‌دهد. خبر - که تولید آن حرفه‌ای و در انحصار سازمان‌های رسانه‌ای بود - حالا در پلتفورم های اجتماعی و با گوشی‌های همراه و هوش‌مند، همچون هوایی که تنفس می‌کنیم جهان را در برگرفته و رسانه‌هایی که پایه‌های دموکراسی بودند با چالش های جدی مواجه‌اند تا جایی که...

وب‌گاه خبر آنلاین

اقتصاد آنلاین نوشت: بلومبرگ در گزارشی اعلام کرد برای اینکه بخواهیم بگوییم اقتصاد آمریکا در رکود است یا نه دیگر لازم نیست صبر کنیم تا آمار منتشر شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

این تبلت ال جی به نمایشگر LCD و تراشه اسنپدراگون 680 مجهز شده است.

وب‌گاه فرارو

یافته‌ها نشان دادند شرکت کنندگانی که 20 درصد یا میزان بیش‌تری از کالری روزانه‌شان را از غذا‌های فوق فرآوری شده دریافت می‌کردند در مقایسه با افرادی که رژیم‌های غذایی حاوی غذا‌های فرآوری شده اندکی بودند کاهش بسیار سریع‌تری در عملکرد شناختی طی 6 تا 10 سال داشتند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

وزیر کشاورزی روسیه هشدار داد، اگر مسکو نتواند هدف برداشت محصولات کشاورزی خود را محقق کند، در برنامه‌های صادرات خود تجدیدنظری خواهد کرد که این امر تاثیری منفی بر بازار محصولات کشاورزی جهان خواهد گذاشت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

قهرمان قوی‌ترین مردان جهان گفت: به محض دریافت دعوتنامه من از سوی سازمان قویترین مردان جهان، کمیته ملی المپیک و مدیران فدراسیون برای دریافت ویزا اقدام کردند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سئو داخلی یک ارتباط مستقیم با چگالی کلمات کلیدی موجود در یک سایت دارد.

وب‌گاه گسترش

سایت های اینترنتی امروزه توانسته اند جایگاه ویژه ای در میان مردم پیدا کند، به گونه ای که افراد بسیاری از فعالیت های روزمره خود را می توانند در بستر سایت های اینترنتی انجام دهند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر ارتباطات از تمدید هدیه بسته اینترنتی سال گذشته اپراتورها برای خبرنگاران خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

گجت نیوز نوشت: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به درخواست اپراتورها برای افزایش تعرفه اینترنت همراه واکنش نشان داد.