جمعه 28 مرداد 1401

گوگل

گوگل

وب‌گاه گسترش

موج بعدی گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار با تراشه‌ی Snapdragon 8 Gen 2 کوالکام، از ماه نوامبر (اواسط آبان تا اواسط آذر 1401) معرفی خواهند شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - محل تلاقی رودخانه و دریای خزر یکی از خطرناک‌ترین مکان‌ها برای شنا است چون تلاقی آب شور و لب شور موجب بروز پدیده «نهشت اسفنجی رسوبات» می‌شود که نسبت به وزن بسیار حساسند و اگر شناگران وارد آن شوند به سرعت فرو می‌روند، شناگران باید از این محل حداقل یک تا دو کیلومتر فاصله داشته باشند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

فصل گرم تابستان که فرا می‌رسد مبلغ قبوض برق به نسبت سایر فصول سر به فلک می‌کشد که دلیل آن استفاده از وسایل سرمایشی است.

وب‌گاه فرارو

سایت بین‌المللی اسپیدتست هم در گزارش ماه ژوئن (تیر) خود که 29 تیرماه منتشر شد، اعلام کرد که میانه سرعت دانلود اینترنت ثابت در ایران، 23/ 10 مگابیت‌برثانیه و میانه سرعت آپلود آن 61/ 1مگابیت‌برثانیه است و این اعداد اینترنت ثابت ایران را در رتبه 145 از میان 182 کشور جهان قرار داده؛ یعنی 4 پله سقوط نسبت به ماه قبل آن و داشتن سرعتی کمتر از مالدیو، تانزانیا و آنگولا. درباره اینترنت همراه...

وب‌گاه عرشه آنلاین

کندی سرعت اینترنت که از هفته های اخیر شروع شده، همچنان روان کاربران را می خراشد. گزارش ها این کندی را تایید می کنندو سایت اسپیدتست هم از 4 پله سقوط در تیرماه خبر می دهد

وب‌گاه خبر آنلاین

پیرو بازنشر گزارشی به نقل از روزنامه «شرق»، وزارت ارتباطات توضیحی را برای خبرآنلاین ارسال کرده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سارنیاواتر - چشمه ها در گذشته منبع آب تصفیه بشر بودند.

وب‌گاه مشرق نیوز

اریک اشمیت، مدیر اجرایی سابق گوگل، هوش مصنوعی را به اندازه سلاح‌های هسته‌ای خطرناک خوانده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

اخیرا یک شرکت برجسته حقوقی در لندن با من تماس گرفت و درباره استراتژی پیشرو خود برای تشویق کارکنان زن، برای به اشتراک گذاری تجربیات خود از تغییرات هورمونی و بهداشت زنان، توضیح داد. دیگر به آنها نگفتم برخی شرکت های رقیب، در این زمینه از آنها جلوتر هستند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در هر زمان از سال که به سایت‌های خرید بلیط یا دفاتر مسافرتی مراجعه کنید همیشه یکی از اولین پیشنهادات در صفحه اول سایت و لیست قیمت‌های روز، قیمت‌های مرتبط با بیلط قطار، هواپیما و اتوبوس به مقصد شهر مشهد مقدس است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

به‌تازگی 36 بدافزار در گوگل پلی شناسایی شده که در قالب برنامه‌هایی چون ویرایشگر عکس، کیبرد مجازی و بهینه‌ساز در این فروشگاه اندرویدی منتشر شده و مجموعا بیش از 10 میلیون نصب داشته‌اند.

وب‌گاه گسترش

عکاسی یک موضوع گسترده است و هزاران نفر به‌عنوان سرگرمی به عکاسی مشغول هستند. بااین‌حال، اگر بتوانید جایگاه خود را پیدا کنید، می‌تواند شغل بسیار خوبی باشد.