سه‌شنبه 5 مهر 1401

یک هفته تا آغاز لیگ برتر و ملی پوشانی که قرارداد ندارند

خبرگزاری فارس مشاهده در مرجع
یک هفته تا آغاز لیگ برتر و ملی پوشانی که قرارداد ندارند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، لیگ برتر بسکتبال در حالی از هفتم مهرماه با حضور 12 از هفتم مهرماه آغاز می‌شود که هنوز برخی از ملی پوشان با تیمی قرارداد نبسته و بیرون هستند.

در فصل پیش رو تیم‌هایی مانند شیمیدر، نظم آوران سیرجان و سپاهان حضور ندارند و مهرام نیز با تیمی جوان پای به رقابت‌ها می‌گذارد. از سوی دیگر تیم‌هایی هستند که به دلیل شرایط اقتصادی سرمایه گذاری زیادی نکرده‌اند.

برهمین اساس برخی ملی پوشان با توجه به قراردادی که سال قبل بسته‌اند در این فصل هنوز تیم جدیدی نتوانسته‌اند پیدا کنند. محمد حسن زاده و نوید رضایی‌فر که در المپیک و کاپ آسیا و پنجره‌های انتخابی جام جهانی حضور داشتند، فعلا قرارداد نبسته‌اند و در حال مذاکره با تیم‌ها هستند.

آویژه صنعت پارسا، ذوب آهن اصفهان، صنایع هرمزگان، صنعت مس رفسنجان، صنعت مس کرمان، رعد پدافند هوایی، مهرام، پالایش نفت آبادان، توفارقان آذرشهر، نبوغ اراک، کاله مازندران و شهرداری گرگان 12 تیمی هستند که در این فصل حضور دارند.

پایان پیام /

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید شیمیدر لیگ برتر بسکتبال محمد حسن زاده نوید رضایی فر بسکتبال این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است