اجتماعی

اجتماعی

حمله گرگ‌ها به چوپان کوهرنگی / امدادرسانی هلال‌احمر
خبرگزاری مهر

کوهرنگ - رئیس جمعیت هلال‌احمر کوهرنگ گفت: سه گرگ به چوپان کوهرنگی حمله کردند و موجب زخمی شدن وی شدند.

خبرگزاری تسنیم

یکی از سؤالاتی که ممکن است این روزها برای برخی دریافت‌کنندگان واکسن کرونا پیش بیاید این است که آیا تزریق واکسن کرونا باعث می‌شود فرد ناقل بیماری کرونا شود؟

آغاز واکسیناسیون دانش‌آموزان متولد سال 82 تا 83
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محمد محسن بیگی؛ درباره بازگشایی مدارس گفت: آموزش مدارس از روز شنبه سوم مهرماه در سطح کشور آغاز می‌شود اما آموزش حضوری در مدارسی با جمعیت دانش آموزی کمتر از 15 نفر و مدارس روستایی و عشایری انجام می شود. وی افزود: در مراکز شهرها و استان‌ها که مدارس بزرگ و پرتراکم هستند تا پایان مهرماه،...

خطرات بیشتر سویه مکزیکی کروناویروس
وب‌گاه مشرق نیوز

مطالعات هشدار می دهند که سویه مکزیکی کروناویروس موسوم به B.1.1.519 باعث افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان، شدت بیماری و مرگ می شود.

واردات 12 میلیون دوز واکسن ویژه دانش آموزان در مهرماه
وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران نوشت: همتی گفت: با تسریع روند واکسیناسیون در کشور، محموله جدید واکسن فردا وارد خواهد شد.

معاون وزیر بهداشت: از موج پنجم کرونا رد نشده‌ایم
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، قاسم جان بابایی روز چهارشنبه در گفت وگویی خبری اظهار داشت: هنوز از موج پنجم عبور نکرده ایم با وجود آنکه شرایط و میزان بستری ها و فوتی ها رو به کاهش است. وی افزود: گاهی ممکن است این شرایط رو به کاهش در برخی استان ها که دستورالعمل ها به درستی رعایت نکنند طولانی شود. معاون وزیر بهداشت یادآور شد: در تجربه های قبل دیدیم گاهی یک پیک در استانی یک تا دو...

برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای کارشناسان قضایی حوزه فناوری‌ها نوین
خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو سید مهدی جوادی، رئیس مرکز نوآوری و آموزش پژوهشگاه قوه‌قضایییه در مراسم آیین افتتاح مرکز نوآوری‌های حقوقی پژوهشگاه قوه‌قضاییه با بیان اینکه با تلاش همکاران‌مان در پژوهشگاه قوه قضاییه و حمایت‌های شخص رئیس پژوهشگاه قوه‌قضاییه شاهد راه‌اندازی مرکز نوآوری‌های حقوقی پژوهشگاه قوه قضاییه هستیم، اظهارکرد: اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور در سال‌های گذشته...

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در نزدیکی ساحل نیکاراگوئه
خبرگزاری ایسنا

زمین لرزه ای به بزرگی 6.5 ریشتر نزدیکی ساحل نیکاراگوئه را لرزاند.

مرکز نوآوری پژوهشگاه قوه قضائیه پل ارتباطی با نخبگان است
خبرگزاری مهر

رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه گفت: مرکز نوآوری در واقع بستری برای استفاده از افراد و گروه‌های خلاق، نوآور و فناور در جهت حل مسائل و مشکلات دستگاه قضائی است.

لزوم اصلاح ساختارهای متولی زنان و جوانان برای اثر گذاری بیشتر
خبرگزاری مهر

مدیرکل نظارت و ارزیابی فرهنگی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی بر لزوم اصلاح ساختارهای متولی حوزه زنان و جوانان برای رفع چالش های این حوزه تاکید کرد.

امکانات جدید پلیس برای تشخیص تصادفات ساختگی
وب‌گاه مشرق نیوز

کارشناس عالی تصادفات پلیس راهور گفت: اخیرا امکانات جدیدی برای پلیس راهور وارد شده از جمله رایانه‌های کوچکی که مختص رسیدگی به تصادفات هستند.