ارتباطات و فناوری اطلاعات

ارتباطات و فناوری اطلاعات

از این نظام بیزارم، کاش در کشور دیگری زندگی می‌کردم!
خبرگزاری دانا

بریتنی اسپیرز در اعتراض به یک حکم دادگاه علیه خودش گفت: نمی‌توانم بگویم در 13 سال گذشته چه بلایی به سر من آمده است فقط می‌گویم که از این نظام بیزارم و کاش در کشور دیگری به‌جز آمریکا زندگی می‌کردم.

تبلیغ پوشک با چهره شفیعی کدکنی جنجالی شد!
وب‌گاه اقتصاد نیوز

در چند روز گذشته تصاویری گاه به طنز و گاه همراه با نقد در فضای مجازی دست به دست می‌شد که یکی از برندهای شناخته‌شده پوشک بزرگسالان در صفحه خود در اینستاگرام در اقدامی در هایلات استوری خود با عنوان «انگیزشی» به معرفی چهره‌هایی چون محمدرضا شفیعی کدکنی، علی نصیریان، آهو خردمند و... پرداخته است.

برند ایلیکا توضیحاتی ارائه داد
خبرگزاری خبرنگاران جوان

تن ماهی ایلیکا دارای تمامی مجوزهای استاندارد است ولی بر روی تعداد محدودی از قوطی‌های کنسرو تن ماهی ایلیکا به اشتباه شماره استاندارد قدیمی درج شده بود.

استخدام معلم خصوصی ابتدایی در تهران و کل ایران
خبرگزاری دانا

در این مقاله در رابطه با استخدام معلم خصوصی ابتدایی در تهران و کل ایران در سایت ایران مدرس توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید در مقطع ابتدایی و دبستان در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و درآمد بالایی کسب کنید ادامه این مطلب را بخوانید.

عاشقانه همسر جوان پیمان قاسم خانی برای لئو
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز:‌اقتصادنیوز: میترا ابراهیمی همسر دوم پیمان قاسم خانی که به علاقه به گربه اش معروف است علت این عشق را توضیح داد!

اهمیت خودمراقبتی در روزگار کرونا و ویروس‌های مجازی
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - «شیرین سادات اطیابی» روانشناس می‌گوید: استفاده بیش از حد از رسانه‌های اجتماعی می‌تواند افراد را از اهمیت مراقبت از خود دور و آنها را به انواع آفت‌های روانی مثل افسردگی، از بین رفتن عزت نفس و بیماری‌های جسمانی مثل کم تحرکی و چاقی دچار کند.

عذرخواهی ایزی لایف از استاد شفیعی کدکنی
وب‌گاه فرارو

این گروه، به‌عنوان کم‌ترین عضو ایران‌زمین، همواره پاسداشت و حفاظت از نام، عنوان، حریم، حرمت و میراث بزرگان و مشاهیر این سرزمین در هر عرصه‌ای را هم‌چون سایر آحاد جامعه، یک تکلیف و چه بسا یک رسالت برای خود می‌داند و برای نیل به چنین مقصود ارزشمندی، کوتاهی و یا خطای عملکردی خود را صمیمانه می‌پذیرد.

کارگاه تازه محمدرضا خاکی و شب‌های خیمه‌شب‌بازی
خبرگزاری ایسنا

برگزاری کارگاه تویلد تئاتر و اجرای برنامه خیمه شب بازی در پهنه رودکی از جمله رویدادهای نمایشی این روزهاست.

"اپل" برنامه "قرآن مجید" را از اپ‌استور کشور چین حذف کرد
خبرگزاری تسنیم

اپل به درخواست مقامات چین، برنامه "قرآن مجید" را از اپ‌استور این کشور حذف کرد. این برنامه یکی از بهترین برنامه‌های اسلامی با نزدیک به 40 میلیون کاربر در سراسر جهان است.

فضاپیمای لوسی به فضا پرتاب شد
وب‌گاه مشرق نیوز

فضاپیمای لوسی ناسا که به مطالعه "تروجان‌" های سیاره مشتری می‌پردازد به فضا پرتاب شد.

درخواست ضداسلامی چین از «اپ‌استور»!
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اپل برنامه محبوب «قرآن مجید» (Quran Majeed) را که برای خواندن و گوش دادن به قرآن استفاده می‌شود، از اپ استور در چین حذف کرد. در حالی که دولت پکن اسلام را به عنوان یک دین رسمی در چین می‌شناسد، اپ قرآن به درخواست مقامات چین از اپ استور حذف شده است.

واکنش تند علی مطهری به حذف برنامه قرآنی از اپل
وب‌گاه اقتصاد نیوز

علی مطهری در توییتی نوشت: اسلام زدایی از منطقه سین کیانگ چین را هم که می بینیم، پس چرا غرب ستیزی افراطی باید ما را به دامن چین بیندازد؟!

تصویری از لحظه پرتاب فضاپیمای لوسی به فضا
وب‌گاه اقتصاد نیوز

فضاپیمای لوسی ناسا که به مطالعه "تروجان‌" های سیاره مشتری می‌پردازد به فضا پرتاب شد.

هر بازیگر چقدر فالوئر دارد مهم است، نه معضلات جامعه
وب‌گاه خبر آنلاین

آیا نمایشی با موضوع مسائل و معضلات اجتماعی، می‌تواند تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار احتمالی را مجاب به همراهی کند؟ نویسنده و کارگردان «سگ سورتمه» در پاسخ به این سوال می‌گوید آن‌چه برای تهیه‌کننده اهمیت دارد این است که هرکدام از بازیگران نمایش، چقدر فالوئر در اینستاگرام دارند و چه تعداد از فالوئرهای آن‌ها، بلیت کار را می‌خرند.