دوشنبه 4 تیر 1403

ارتباطات و فناوری اطلاعات

ارتباطات و فناوری اطلاعات

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مصطفی پورمحمدی گفت: الان دوستان بگویند نماینده کدام جریان سیاسی مشخص هستند؟ خودمانیم فقط! حتی این آقای پزشکیان!

وب‌گاه عرشه آنلاین

باشگاه پرسپولیس با والتر ماتزاری، سرمربی فصل پیش ناپولی به توافقات خوبی رسیده بود ولی رسانه‌ای شدن این موضوع و شیطنت برخی دلال‌ها و ایجنت‌ها باعث شد حضور او منتفی شود. باشگاه پرسپولیس با والتر ماتزاری، سرمربی فصل پیش ناپولی به توافقات خوبی رسیده بود ولی رسانه‌ای شدن این موضوع و شیطنت برخی دلال‌ها و ایجنت‌ها باعث شد حضور او منتفی شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مصطفی پورمحمدی گفت: بسیاری از گرفتاری های سال 88 بخاطر درست نبودن سیاست های انتخاباتی مان بود. الان تعدادی از آقایان مثل جهانگیری و لاریجانی و دکتر حسینی نماینده تایید نشدند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امیرحسین قاضی زاده هاشمی گفت: دیپلمات های دولت روحانی، آقایان اسدی و نوری هم با اقتدار دیپلماتیک آقای رئیسی آزاد شدند. علی اف اواخر دولت آقای روحانی برای ایران خط و نشان می کشید؛ بحرین و جیبوتی هم روابط را با ما قطع کرده بودند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه دولت دوازدهم در گردهمایی روحانیون حامی مسعود پزشکیان با حضور در حسینیه جماران گفت: طلا، زمین و گوشت در خانه را قول دادند. مرحوم ترکان می گفت اینها حساب نمی فهمند. محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه دولت دوازدهم در گردهمایی روحانیون حامی مسعود پزشکیان با حضور در حسینیه جماران گفت: طلا، زمین و گوشت در خانه را قول دادند. مرحوم ترکان می گفت اینها حساب نمی فهمند....

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امیرحسین قاضی زاده هاشمی گفت: حامیان جناب برادرم پزشکیان تعادلی در سیاست خارجی و مناسبات بین المللی ندارند و تک چشمی به دنیا نگاه می کنند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مسعود پزشکیان گفت: برجام برای همان دولتی است که برادران می گویند بد است و نقد می کنند ولی الان دنبال این هستند که برجام را نهایی و حل کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مسعود پزشکیان گفت: برجام برای همان دولتی است که برادران می گویند بد است و نقد می کنند ولی الان دنبال این هستند که برجام را نهایی و حل کنند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

محمدباقر قالیباف گفت: در همین روزها شنیده ام که می گویند اجازه نداده اند واکسن وارد شود، این موارد مردم را خسته می کند و کشور را به دهه تلخ 90 بر می گرداند؛ دهه تلخی که همه فرصت ها گرفته شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

قاضی زاده در جریان مناظره چهارم با اشاره به دستاورد دولت های گذشته به موضوع مهمی اشاره کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

قالیباف مناظره را با حمله پزشکیان شروع کرد بالاخره قالیباف مناظره را با حمله پزشکیان شروع کرد محمدباقر قالیباف گفت: آقای پزشکیان بر اجماع تاکید دارد ولی این روزها می بینیم ستاد آقای پزشکیان چیزهایی مطرح می کند که از این بابت نگرانی داریم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: محمدباقر قالیباف گفت: در گفته ها و میتینگ های آقای پزشکیان کمتر توجه به اجماع نظر و وحدت دیده می شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس سازمان هواشناسی کشور گفت: بعد از 4 سال کم بارشی، میانگین بارش کشور به نرمال بلند مدت رسید و وضعیت فعلی آبی کشور مطلوب است. خبرگزاری صداوسیما: رئیس سازمان هواشناسی کشور گفت: بعد از 4 سال کم بارشی، میانگین بارش کشور به نرمال بلند مدت رسید و وضعیت فعلی آبی کشور مطلوب است. رئیس سازمان هواشناسی کشور در ساری گفت: تا امروز کمتر از یک میلیمتر نسبت به بارشهای بلند مدت کمبود داریم و بعد...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مسعود پزشکیان در چهارمین مناظره انتخاباتی، به یک همراه ویژه در صداو سیما حاضر شد.

وب‌گاه گسترش

اگر بودجه پانزده تومانی را برای خرید گوشی در نظر گرفته‌اید، با ما همراه شوید تا بهترین گوشی تا 15 میلیون تومان از برندهای مختلف را به شما معرفی کنیم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصاد نیوز: مسعود پزشکیان در چهارمین مناظره انتخاباتی، به یک همراه ویژه در صداو سیما حاضر شد.