شنبه 5 اسفند 1402

ارز دیجیتال

ارز دیجیتال

وب‌گاه گسترش

توکن‌سوزی مداوم SHIB، موجب ایجاد امیدواری نسبت به آینده آن شده است؛ زیرا موجودی آن به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. تا کنون 410.70 تریلیون توکن SHIB از زمان راه‌اندازی پروژه سوزانده شده است.

وب‌گاه گسترش

قیمت ریپل نسبت به 24 ساعت گذشته با کاهش جزئی 0.05 درصدی مواجه شده و با قیمت 0.5395 دلار معامله می‌شود. نمودارهای وب‌سایت کوین مارکت کپ، یک مسیر صعودی را برای نزدیک شدن قیمت به 0.54 دلار برای این توکن نشان می‌دهند.

وب‌گاه گسترش

از جمله توکن‌های دیگری که در دو هفته اول به اوج خود رسیدند می‌توان به شبکه مانتا (MANTA)، انکر پروتکل (ANC) و هیروز آف ماویا (MAVIA) اشاره کرد.

وب‌گاه گسترش

هنگامی که از لی در مورد عملکرد بیت کوین در پنج سال آینده پرسیده شد، او گفت: «این پول خوب است و من فکر می‌کنم که مفید بودن خود را ثابت خواهد کرد.» با استناد به این موضوع، لی پیش‌بینی می‌کند که ارزش این دارایی در چند سال آینده به 200 هزار دلار خواهد رسید.

وب‌گاه گسترش

ارز دیجیتال Uniswap امروز با رشد قیمتی 68.98 درصدی، در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Uniswap، نام رمزارزهای (ethDYDX)dYdX با 19.71 درصد افزایش قیمت و فلر (FLR) با 15.99 درصد سود در 24 ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امروز قیمت بیت کوین سیر نزولی را در پیش گرفته است و ارزش هر واحد آن به 51,036 (پنجاه و یک هزار و سی و شش) دلار رسید که نسبت به روز قبل، کاهش داشته است.

وب‌گاه گسترش

آلت کوین (Altcoin) به هر نوع ارز دیجیتالی یا رمزنگاری شده اطلاق می‌شود که در کنار بیت کوین (Bitcoin) وجود دارد. اصطلاح "آلت" به معنای "جایگزین" است و به عنوان نشانی برای اشاره به هر ارز دیجیتالی غیر از بیت کوین استفاده می‌شود.

وب‌گاه گسترش

در حال حاضر، قیمت بیت‌کوین در ایران به نسبت هر زمان دیگری نزدیک به سه میلیارد تومان رسیده است.

وب‌گاه گسترش

با توجه به عملکرد اخیر آربیتروم و پتانسیل رشد آن که توسط چند سیگنال مثبت، از جمله توصیه به خرید از شاخص همگرایی - واگرایی میانگین متحرک (MACD) و میانگین متحرک ساده 100 روزه در 1.54 دلار، تأیید شده است، در میان مدت یک روند صعودی برای این ارز دیجیتال قابل پیش‌بینی است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امروز قیمت بیت کوین بر مدار رشد حرکت کرد و به 51,616 (پنجاه و یک هزار و ششصد و شانزده) دلار رسید که نسبت به روز قبل، افزایش 0.71 درصدی داشته است.

وب‌گاه گسترش

این اقدام تتر نشان‌دهنده تقاضای روبه افزایش برای استیبل کوین USDT است که نقشی کلیدی در تامین نقدینگی بازار ارزهای دیجیتال ایفا می‌کند. با وجود تزریق قابل توجه تتر، قیمت بیت کوین همچنان نشانه‌هایی از رکود دارد.

وب‌گاه گسترش

پالیگان با ثبت بالاترین قیمت خود در 52 هفته اخیر، یک نقطه عطف مهم را برای تغییر روند ثبت کرده است. با افزایش مومنتوم صعودی در نمودار هفتگی، قیمت متیک از 1 دلار و سطح 23.6% فیبوناچی عبور کرده و با ثبت یک خروج صعودی از الگوی کف دوقلو، اکنون برای رسیدن به مقاومت بالایی حرکت می‌کند.

وب‌گاه گسترش

طی این حمله، هکر موفق شد با استفاده از 1361 کیف پول، در ایردراپ استارک‌نت شرکت کند. او توانست 1432800 توکن STRK به ارزش تقریبی 3 میلیون دلار را دریافت و آن‌ها را به آدرس مورد نظر خود منتقل نماید.

وب‌گاه گسترش

در همین راستا، سخنگوی این شرکت می‌گوید: به عنوان بخشی از چهارچوب مدیریت ریسک خود، سیرکل به طور مداوم مناسب بودن همه بلاکچین‌هایی را که USDC در آنها پشتیبانی می‌شود، ارزیابی می‌کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امروز قیمت بیت کوین روند صعودی را تجربه کرده است و به 51,950 (پنجاه و یک هزار و نهصد و پنجاه) دلار رسید که نسبت به روز قبل، افزایش 1.71 درصدی داشته است.

وب‌گاه الف

صبح شده، ولی نه از درخت سکه خبری هست و نه از اصل سکه‌های پینوکیو. درست مثل ماجرای بورس، موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز، جریان پیش‌فروش آپارتمان، فروش سهام پدیده شاندیز و... آدم‌های زیادی پول و سرمایه تمام عمرشان را از دست داده‌اند. شاید تعدد اتفاقات مشابه و تکرر وقوع آن‌ها با رتبه سواد مالی ایرانی ها ارتباط داشته باشد.