یک‌شنبه 5 تیر 1401

استارت آپ

استارت آپ

خبرگزاری تسنیم

نشست هم اندیشی متخصصان و صادرکنندگان محصولات بانکی با هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران وامارات با عنوان "راهکارهای ورود محصولات و خدمات بانکی به بازار امارات و کشورهای خلیج فارس" در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

وب‌گاه عصر ایران

محمد حسین سپهر: در بحران اقتصادی 2009، 4 درصد اقتصاد جهانی کوچک شد، اما در اپیدمی کرونا دنیا در تنش اقتصادی بزرگی قرار گرفت که طبق بررسی های صورت گرفته 65 درصد تولید داخل کاهش یافت و رقمی بالغ بر 103 هزار میلیارد تومان خسارت وارد شده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

بیماری کرونا در اقتصاد جهان 74 درصد اثری گذاشت به نوعی که 4 تریلیون دلار تولید ناخالص جهان را کاهش داد.

خبرگزاری مهر

اردبیل - سفیر استرالیا در ایران گفت: فرصت‌های همکاری مشترک اقتصادی و تجاری استرالیا با اردبیل مهیاست و تنوع سرمایه گذاری اقتصادی در اردبیل بی نظیر است.

وب‌گاه تابناک

حامد صفری، نویسنده و فعال فضای مجازی تجربه های خود را در راستای دیچیتال مارکتینگ در کتابی به زبان انگلیسی منتشر کرد

خبرگزاری دانا

احمد مستعان گفت: بخش های نفت موجود در خوزستان هزینه خدمات و حقوق را بالا برده اند و زندگی در استان را گران کرده اند ما نیز حمایت هایی از جنس نفت می خواهیم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ایجاد معاونت فناوری و نوآوری در وزارت علوم، یکی از برنامه‌های وزیر علوم به مجلس شورای اسلامی بود که آذرماه سال گذشته سازمان امور اداری استخدامی با راه اندازی آن موافقت کرد؛ این معاونت که با اهداف مهمی همچون «توسعه فناوری و نوآوری با رویکردی تحول گرایانه و مسئله محور»، «زمینه سازی برای حرکت کشور در مرز‌های فناوری و نوآوری»، «توسعه دیپلماسی فناوری...

وب‌گاه عرشه آنلاین

استارت آپ Enovix امیدوار است نسل جدید باتری هایی مبتنی بر سیلیکون را ارائه کند که در 10 دقیقه کاملا شارژ می شوند.

خبرگزاری مهر

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از همه ابزارهای تجهیز منابع به ویژه بازار سرمایه برای تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان استفاده می‌کنیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

5 درصد از سهام شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس با نام تجاری «تپسی» برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه شد.

خبرگزاری مهر

امروز سه‌شنبه 5 درصد از سهام شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس با نام تجاری "تپسی" برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه شد.

خبرگزاری دانا

یک شرکت استارت آپ هلندی به نام لایتیر امیدوار است که با خودرویی که به تازگی رونمایی کرده بتواند تغییری در آینده خودروهای الکتریکی ایجاد کند.

وب‌گاه مشرق نیوز

یک شرکت استارت آپ هلندی به نام لایتیر امیدوار است که با خودرویی که به تازگی رونمایی کرده بتواند تغییری در آینده خودروهای الکتریکی ایجاد کند.