چهارشنبه 26 مرداد 1401

استارت آپ

استارت آپ

وب‌گاه دنیای اقتصاد

گروه صنعتی گلرنگ با اتکاء به تلاش‌های بخش خصوصی در سال 1350 توسط استاد فقید حاج محمد کریم فضلی بنا نهاده شده است،

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یک کارشناس ارشد بازار سرمایه گفت: ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به بازار سهام افزون بر تسریع در روند رشد زیرساخت‌های الکترونیک کشور بر سودآوری بازارسرمایه نیز تاثیر می‌گذارد.

وب‌گاه عصر ایران

HiPhi Z چه ویژگی هایی دارد و تا چه میزان ادعای مطروحه قابل توجه است، موضوع ادامه این بحث را به خود اختصاص می دهد.

خبرگزاری مهر

به مناسبت هفته فناوری اطلاعات و در جهت حمایت از معلولین، استارت آپ های مطرح صنعت اقتصاد دیجیتال کشور در تورنومنت فوتسال شرکت کردند.

خبرگزاری دانا

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: جرایم امروز با جرایم 10 سال پیش متفاوت است؛ تصور ما از یک مجرم در گذشته یک شخصی بود که از نظر فیزیکی شرایط خاصی داشت اما امروزه افرادی که مرتکب جرم می‌شوند دارای ظاهری شیک و باکلاس هستند.

وب‌گاه عصر ایران

پلیس باید با تجهیزاتی که در اختیار دارد و با هوشمندی از مجرمان جلوتر باشد و باید بر جرایم و مجرمان تسلط اطلاعاتی داشته و از وقوع جرم پیشگیری کند.

وب‌گاه منیبان

رئیس پلیس کشور با بیان اینکه مردم از پلیس انتظار دارند، از وقوع جرم پیشگیری کنند، گفت: یکی از ماموریت‌های اصلی ما پیشگیری از جرم است و اگر جرمی رخ داد باید به سرعت پیگیری کرده و احقاق حق کنیم.

وب‌گاه مشرق نیوز

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: تصور ما از یک مجرم در گذشته یک شخصی بود که از نظر فیزیکی شرایط خاصی داشت اما امروزه افرادی که مرتکب جرم می‌شوند دارای ظاهری شیک و باکلاس هستند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، مهدی جمالی نژاد گفت: شهرداری‌ها برای حضور موفق در عرصه هوشمند سازی باید نقشه راه دقیقی ترسیم نموده و بسرعت حرکت خود را برنامه محور ادامه دهند زیرا غفلت در این موضوعات قطعاً در آینده نزدیک مدیریت شهری را با عقب افتادگی و مشکلات بزرگی مواجه خواهد ساخت. وی با بیان اینکه برنامه ریزی های دقیق و اصولی برای دانش پایه شدن و هوشمند شدن شهرها و الکترونیکی...

خبرگزاری مهر

جمالی نژاد گفت: مدیریت شهری برای پاسخ گفتن به انتظارات روزافزون مردمی و تسهیل امور چاره‌ای ندارد که به سمت دانش پایه شدن و همچنین هوشمندشدن حرکت کند.

وب‌گاه عصر ایران

برگزاری این المپیاد، اتفاق بسیار خوبی است چراکه دانشجویان پس از مدت طولانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا از دانشگاه دور بودند، وارد این رویداد می‌شوند.

وب‌گاه گسترش

ضرغامی از غرفه‌های پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع‌فرهنگی در نخستین مراسم توسعه گردشگری ایران کهن بازدید کرد.

خبرگزاری مهر

در آیین اختتامیه رویداد سخنوری در صنعت بیمه بر لزوم بهبود گفتمان سازی و ارتقای سخنوری در مواجه با عموم مردم تاکید شد.