جمعه 28 مرداد 1401

استارت آپ

استارت آپ

خبرگزاری مهر

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: با این همه استعدادی که در کشور داریم، کشورمان جبراً باید در مسیر دانش بنیان قرار گیرد، تا بتوانیم محصولات پیشرفته را سریع‌تر به تولید و بهره‌برداری برسانیم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی گفت: با این همه استعدادی که در کشور داریم، کشورمان جبراً باید در مسیر دانش بنیان قرار گیرد، تا بتوانیم محصولات پیشرفته را سریع‌تر به تولید و بهره‌برداری برسانیم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

شریل سندبرگ در صفحه فیس بوک خود نوشت: "وقتی در سال 2008 این شغل را بر عهده گرفتم، امیدوار بودم پنج سال در این نقش باشم. چهارده سال بعد، زمان آن فرا رسیده است که فصل بعدی زندگی ام را بنویسم."

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مجموعه پیشرفته شتاب‌دهنده تخصصی لیزر و فوتونیک (لیزر پورت) با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی افتتاح شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نمایشگاه ملی «عصر امید» برای نمایش دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور، استارتاپ‌ها و طرح‌های خلاق اعضای هیات‌علمی، دانشجویان و پژوهشگران وابسته به واحدهای دانشگاه آزاد سراسر کشور بود؛ سکویی برای عرضه دستاوردهای فناورانه در چهل‌سالگی دانشگاه.

خبرگزاری مهر

معاون حمل‌ونقل وزارت راه‌وشهرسازی از راه‌اندازی سامانه نوآفرین به منظور شناسایی و رفع چالش‌ها و دغدغه‌های نوآفرینان و صاحبان ایده‌های استارتاپی در حوزه حمل‌ونقل خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - طرح "تولید بیوراکتورها با فیبرهای انعطاف پذیرFlexible Fiber Biofilm Reactor-FFBR " و "تولید محصولات غنی شده با ویتامین د3 و امگا3 " در رویداد ملی عصر امید رونمایی شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نامگذاری سال 1401 با عنوان تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرینی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی نقطه عطفی برای کشور است که تنها متعلق به امسال نیست بلکه مسیری است که باید آن را در سال های آتی ادامه دهیم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی دولت مهمترین مبدا تحقق «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» را دانشگاه و تولید مبتنی بر علم دانست و ناشناخته‌بودن پیشرفت‌های دانشگاهی و استعدادهای علمی برای سرمایه‌گذاران را از موانع اصلی تولید مبتنی بر علم و تولید دانش بنیان محور برشمرد.

وب‌گاه عصر ایران

یو6 به سبک خودروهای فناورانه روز طراحی شده و در مجموع شاسی بلند چینی کم نقص و زیبایی به نظر می رسد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سفیر بلاروس در جمهوری اسلامی ایران از نمایشگاه رویداد «عصر امید» ویژه دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی دیدن کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه دانشگاه باید بسترساز اشتغال دانش بنیان باشد، گفت: دانشگاه باید جامعه را درک و مطابق با زیست بوم آن حرکت کند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نمایشگاه رویداد ملی عصر امید با شعار «1000 ایده و استارت آپ، 1000 شرکت فناور و خلاق و 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت» با حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی گشایش یافت.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، برپایی رویداد ملی عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی و بازدید از دستاورد‌های ارائه شده در این رویداد با حضور مسئولان و مدیران عالی رتبه کشور، وزارتخانه‌ها، صنایع بزرگ، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به حوزه فناوری و با هدف ایجاد و خلق فرصت‌های مشترک از طریق تعامل نزدیک، پویا و حرفه‌ای با صاحبان ایده، تولیدکنندگان محصولات فناورانه،...

وب‌گاه عرشه آنلاین

استارت آپ «لون استار داتا هلدینگ» تصمیم دارد مراکز داده ای روی ماه بسازد تا از داده های جهان پشتیبانی کند.