جمعه 28 مرداد 1401

استان بوشهر

استان بوشهر

خبرگزاری تسنیم

رئیس دستگاه قضا با اشاره به رسوب ماشین‌های راه‌سازی در انبارهای گمرک، با طرح این پرسش که ضامن و پاسخگوی این تجهیزات که در حال مستهلک شدن هستند، کیست؟ گفت: من باید پاسخگو باشم!

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: به دنبال راهکاری هستم که ضمن اینکه مشکل اموال زیر افتاب مانده در بوشهر حل شود اما راهبردی باشد که این مساله در کل کشور حل و دیگر تکرار نشود.

خبرگزاری دانا

بر اساس اعلام مرکز آمار، استان کهگیلویه‌وبویراحمد بالاترین نرخ تورم را در تیر ماه سالجاری داشته است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

محسنی اژه‌ای دستور کمک به ساماندهی جامع و کامل انبارهای بنادر، گمرکات و سازمان اموال تملیکی در سراسر کشور را مقامات قضایی صادر کرد‌

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه گفت: وضع انبارهای گمرکات و سازمان اموال تملیکی در نقاط مختلف کشور بویژه در استان‌های هرمزگان و بوشهر، بسیار بهبود یافته و قدم‌های خوبی در این راستا بخصوص در زمینه انضباط بخشی به کالاها و محموله‌ها و همچنین تسریع در تعیین تکلیف و فروش آنها در سازمان اموال تملیکی برداشته شده است.

خبرگزاری مهر

رئیس قوه قضائیه گفت: دادستان کل کشور و رؤسای کل دادگستری‌ها با سرکشی‌های مداوم به انبارهای بنادر، گمرکات و سازمان اموال تملیکی، موضوع تعیین تکلیف کالاهای موجود در این انبارها را پیگیری کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - داور فوتبال کشورمان گفت: باوجود مردود شدن در تست‌ها برای قضاوت در فصل جدید تابع نظر کمیته داوران هستیم.

خبرگزاری دانا

هالک ایرانی در اولین مبارزه واقعی خود مقابل جومانوف المات باخیتوویچ مشهور به گوریل قزاقستانی در راند نخست ناک مثل آب خوردن ناک اوت شد.

خبرگزاری ایرنا

گناوه - ایرنا - شهرستان گناوه از جایگاهی مهم در بین محصولات صنایع دستی استان بوشهر و حتی کشور برخوردار است که شاخص‌ترین آن گلیم و گبه علاوه بر فروش در بازارهای داخلی، قابلیت و سهم بسزایی می‌تواند در بازارهای بین‌المللی داشته باشد.

خبرگزاری دانا

خرما یکی از محصولات استراتژیک ایران است و ایران جزء سه کشور اول تولیدکننده این محصول است اما سهمی که از بازارهای بین‌المللی دارد نشان‌دهنده آن است که باید توجه ویژه‌ای به این محصول کرد و "میز خرما" می‌تواند نقش ویژه‌ای در این زمینه ایفا کند.

خبرگزاری مهر

بوشهر - نخلداران همواره در فصل برداشت محصول با دغدغه فروش خرما روبرو هستند که برگزاری رویداد مهمی همچون میز ملی خرما می‌تواند بسیاری از دغدغه‌ها را کاهش دهد.

وب‌گاه گسترش

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: با افزوده شدن 75 هکتاری زمین به محدوده شهرک صنعتی برازجان مساحت این شهرک به 140 هکتار افزایش پیدا کرد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور آمار فوتی‌ها، مفقودین و مصدومین سیلاب‌های اخیر در کشور به صورت تفکیک شده را اعلام کرد.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در چهار ماه نخست امسال، بدون احتساب میعانات گازی، به ارزش پنج میلیارد و 164 میلیون دلار کالا از گمرکات این استان به خارج از کشور صادر شده است که از نظر ارزشی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 79 درصد افزایش یافته است.