چهارشنبه 26 مرداد 1401

استان بوشهر

استان بوشهر

خبرگزاری تسنیم

ناظر گمرکات بوشهر با اشاره به سهم 97 درصدی محصولات پتروشیمی در محصولات صادراتی گفت: درآمد گمرکات بوشهر در چهارماهه ابتدایی سال 1401، 232 درصد افزایش یافت.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - علی بحرینی هنرمند نقاش سال‌هاست که آثار ماندگاری را با مضامین مذهبی و محوریت اهل بیت (ع) خلق کرده است و توانسته در راستای به کارگیری زبان هنر در انتقال مفاهیم قدسی و شیعی نقش مهمی در جامعه ایفا کند.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس اداره بیماری‌های منتقله از آب و غذای وزارت بهداشت گفت: برای تهیه شربت حتما از آب شرب و بسته بندی استفاده شود.

وب‌گاه گسترش

رئیس صمت استان بوشهر از برگزاری میز خرما در این استان و در شهرستان دشستان با حضور معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

وب‌گاه گسترش

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف محموله 310 میلیارد ریالی کالای قاچاق در بندر دیلم خبر داد.

خبرگزاری دانا

با ورود سامانه بارشی مونسون به استان بوشهر شاهد وقوع بارندگی و سیل در برخی نقاط استان بوشهر بودیم همچنین اتفاقاتی رقم خورد که در این گزارش به بررسی این اتفاقات و عملکرد مسئولین در مواجهه با بارش‌های ناشی از این سامانه می‌پردازیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس قوه قضائیه با اشاره به سفر اخیر خود به استان بوشهر و بازدید از انبارهای بندر، گمرک و سازمان اموال تملیکی این استان، به آسیب‌شناسی فرآیند ورود کالا به کشور از طریق دریا و معضلات و اشکالاتی که در خلال این فرآیند وجود دارد، اشاره کرد و گفت: «هنوز برخی از این کالاها به لحاظ اینکه قاچاق هستند یا متروکه، تفکیک نشده‌اند. مسلما تصمیم‌گیری در قبال کالای قاچاق با تصمیمی که در قبال کالای...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، محسنی اژه‌ای دستور کمک به ساماندهی جامع و کامل انبار‌های بنادر، گمرکات و سازمان اموال تملیکی در سراسر کشور را مقامات قضایی صادر کرد‌. رئیس دستگاه قضا در ادامه به حادثه تأثرانگیز سیل مخرب در برخی نقاط کشور که به درگذشت و مجروحیت تعدادی از مردم عزیز و داغدار شدن خانواده‌ها انجامید، اشاره کرد و ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار و طلب شفای عاجل...

وب‌گاه خبر آنلاین

رئیس قوه قضاییه گفت: وضع انبارهای گمرکات و سازمان اموال تملیکی در نقاط مختلف کشور بویژه در استان‌های هرمزگان و بوشهر، بسیار بهبود یافته و قدم‌های خوبی در این راستا بخصوص در زمینه انضباط بخشی به کالاها و محموله‌ها و همچنین تسریع در تعیین تکلیف و فروش آنها در سازمان اموال تملیکی برداشته شده است.

خبرگزاری تسنیم

رئیس دستگاه قضا با اشاره به رسوب ماشین‌های راه‌سازی در انبارهای گمرک، با طرح این پرسش که ضامن و پاسخگوی این تجهیزات که در حال مستهلک شدن هستند، کیست؟ گفت: من باید پاسخگو باشم!

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: به دنبال راهکاری هستم که ضمن اینکه مشکل اموال زیر افتاب مانده در بوشهر حل شود اما راهبردی باشد که این مساله در کل کشور حل و دیگر تکرار نشود.

خبرگزاری دانا

بر اساس اعلام مرکز آمار، استان کهگیلویه‌وبویراحمد بالاترین نرخ تورم را در تیر ماه سالجاری داشته است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

محسنی اژه‌ای دستور کمک به ساماندهی جامع و کامل انبارهای بنادر، گمرکات و سازمان اموال تملیکی در سراسر کشور را مقامات قضایی صادر کرد‌