جمعه 28 مرداد 1401

استان بوشهر

استان بوشهر

خبرگزاری دانا

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در نشست میز ملی خرما گفت: براساس ظرفیت‌ها مسئولیت پنج میز ملی شامل خرما، میگو، گوجه فرنگی، کود شیمیایی و محصولات پتروشیمی از طرف سازمان توسعه تجارت به استان بوشهر واگذار شده است.

خبرگزاری دانا

استاندار بوشهر گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، تا آغاز هفته دولت (در کمتر از یک ماه آینده) یک هزار قطعه زمین برای ساخت واحد مسکونی یک طبقه در اختیار جوانان این استان قرار می‌گیرد.

خبرگزاری دانا

فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شد، که در آن تبعه افغانستانی قصد داشت حادثه ای برای نوزاد تازه متولد شده اش بوجود آورد که با تلاش‌ها وحمایت های نیروهای درمان از وقوع حادثه پیشگیری شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

تورم نقطه به نقطه اقلام خوراکی در استان قزوین 98.3 درصد برآورد شده، به بیان ساده تر میانگین سطخ قیمت خوراکی ها در استان قزوین در تیر ماه امسال نسبت به تیر ماه 1400 نزدیک به دو برابر شده است، این نرخ بالاترین تورم خوراکی نقطه ای در میان تمامی استان های کشور است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان دشتستان (بوشهر) در فیلم منتشر شده در فضای مجازی از پدر اتباع غیر مجاز خارجی در برازجان که قصد کشتن نوزاد خود را داشت، توضیحاتی داد.

وب‌گاه 55 آنلاین

دیروز فردی از اتباع خارجی که فرزندش در بیمارستان گنجی برازجان متولد شده بود، در همان روزی که مادر زایمان کرده اصرار بر ترخیص مادر و نوزاد خود داشته است.

وب‌گاه مشرق نیوز

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان توضیحاتی ارائه داد.

وب‌گاه فرارو

تبعه افغان به مددکار اجتماعی مراجعه نکرده و توضیحات سوپروایزر مبنی بر لزوم حضور نوزاد در بیمارستان با توجه به وضعیت نامساعد جسمی نوزاد را نپذیرفته و اقدام به تهدید، هیاهو و جنجال کرده است.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - رئیس اداره تسهیل صادرات غیرنفتی معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه گفت: ستاد و نمایندگی‌های این وزارتخانه آماده هستند که در زمینه گسترش بازار صادراتی خرما کمک کنند.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: باید کمیته صادرات خرما در ذیل میز ملی خرما تشکیل و در اسرع وقت راهکارهای لازم در این زمینه اعلام و عملیاتی شود.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - معاون سازمان توسعه تجارت ایران گفت: در 6 هفته گذشته نشست‌های متعددی با گروه‌های زعفران، پسته و خشکبار برگزار کردیم اما در این مدت از طرف تیم خرما هیچ درخواست نشستی نبود، این گواهی بر ضعف دیپلماسی خرما در مرکز کشور است.

وب‌گاه خبر آنلاین

به دنبال انتشار فیلمی از پدری که قصد پرت کردن نوزاد خود را در بیمارستان شهید گنجی برازجان داشت، روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

شب گذشته در شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان استان بوشهر، یک تبعه غیر مجاز افغان می خواست نوزادش را قبل از واکسیناسیون و اطمینان از سلامت وی ترخیص کند که با ممانعت عوامل بیمارستان روبه‌رو می شود و به همین دلیل عصبانی می شود و بعد تهدید می کند که نوازد خود را خواهد کشت.

وب‌گاه عصر ایران

تبعه افغان به مددکار اجتماعی مراجعه نکرده و توضیحات سوپروایزر مبنی بر لزوم حضور نوزاد در بیمارستان با توجه به وضعیت نامساعد جسمی نوزاد را نپذیرفته و اقدام به تهدید، هیاهو و جنجال کرده است.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - مدیرکل دفتر غرب آسیا در سازمان توسعه تجارت ایران گفت: تعریف و تدوین برنامه ملی توسعه و تحول در حوزه تولید و صادرات خرما با هدف پاسخ به همه دغدغه های تولید کنندگان ضروری است.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - سرپرست سازمان تعاون روستایی کشور گفت: خرید محصول خرما با 2 روش تضمینی و توافقی به صورت ترکیبی با توجه به شرایط بازار در زمان مناسب انجام می‌شود.