جمعه 28 مرداد 1401

استان بوشهر

استان بوشهر

وب‌گاه گسترش

صندوق بازنشستگی نفت در دولت سیزدهم، طرح «ایران ال‌ان‌جی» را در فهرست برنامه‌های توسعه‌ای اقتصادی قرار داد و ضمن ترمیم بدنه مدیریتی اجرای این طرح در طول 10 ماه گذشته در مرحله نخست، موافقت اصولی برای راه‌اندازی یک ردیف (ترین) 5 میلیون تنی از وزارت نفت دریافت کرد.

وب‌گاه گسترش

مدیر عامل خانه مطبوعات کشور گفت: نداشتن امنیت شغلی بزرگترین چالش جامعه خبرنگاری بویژه در عرصه رسانه‌های مکتوب است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

ایوب فصاحت گفت: سال گذشته نزدیک به 400 هزار تن خرما به کشور‌های دیگر صادر کردیم و خرما جایگاه ویژه‌ای در تغذیه خانواده‌های ایرانی دارد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - گروه اقتصادی صندوق بازنشستگی نفت در دولت سیزدهم، طرح «ایران ال‌ان‌جی» را در فهرست برنامه‌های توسعه‌ای اقتصادی قرار داد و ضمن ترمیم بدنه مدیریتی اجرای این طرح در طول 10 ماه گذشته در مرحله نخست، موافقت اصولی برای راه‌اندازی یک ردیف (ترین) 5 میلیون تنی از وزارت نفت دریافت کرد.

خبرگزاری دانا

حیدری گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل برداشت میگو، از امروز یعنی 18 مرداد برداشت میگو برای قایق ها صیادی و از 19 مرداد نیز برای لنج‌های صیادی آغاز می شود که بر اساس گفته های مراکز پژوهشی امسال شاهد کاهش برداشت میگو خواهیم بود.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - مدیر عامل خانه مطبوعات کشور گفت: نداشتن امنیت شغلی بزرگترین چالش جامعه خبرنگاری بویژه در عرصه رسانه‌های مکتوب است.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - هرچند ماهیت خبرنگاری حرفه ای پُر مشغله با دشواری‌های متنوع است؛ اما فرزندانی که هر 2 والدینشان یا یکی از آنها خبرنگار هستند سختی این کار را بیشتر درک و احساس می‌کنند، زیرا از بسیاری از حقوقی که برگردن والدین دارند، بخاطر حرفه ای که پدران یا مادرانشان در آن شاغل هستند، محروم می شوند.

خبرگزاری تسنیم

معاون رئیس جمعور در امور زنان و خانواده گفت: تحویل 50 هزار خودرو به خانواده‌هایی که فرزند دوم‌شان به دنیا آمد، از جمله موارد اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بود که اخیراً انجام شد.

خبرگزاری تسنیم

فرمانده مرزبانی فراجا گفت: برای تسهیل تردد و امنیت زائران در مرزها، دیپلماسی و هماهنگی‌های مرزی جمهوری اسلامی ایران و عراق در بالاترین سطح ممکن انجام شده است.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - معاون صید و بنادر ماهیگیری استان بوشهر گفت: با اعلام کمیته مدیریت صید این استان و براساس نتایج گشت‌های تحقیقاتی پژوهشکده میگوی کشور مستقر در بوشهر، صیادان قایقی از امروز 18 مرداد صید میگو معروف به «طلای صورتی جنوب» را در خلیج فارس آغاز کردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: طبق اعلام کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر، دمای هوا در این استان در روزهای انتهای هفته دمای هوا در برخی نقاط، عمدتاً مناطق غیر ساحلی، به آستانه 50 درجه خواهد رسید.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

طی این هفته دمای هوا در بوشهر روند افزایشی خواهد داشت و در روزهای انتهای هفته دمای هوا در برخی نقاط، عمدتاً مناطق غیرساحلی، به آستانه 50 درجه خواهد رسید.

وب‌گاه مشرق نیوز

در جمع بازیکنان تیم سپاهان، حریف اول استقلال 4 بازیکن با سابقه بازی برای تیم آبی تهران، جمعه در استادیوم آزادی به میدان می‌روند.

وب‌گاه 55 آنلاین

روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس اعلام کرد: حادثه واژگونی اتوبوس در جاده جم (استان بوشهر) - فیروزآباد 18 مصدوم داشت.