جمعه 28 مرداد 1401

استان بوشهر

استان بوشهر

خبرگزاری دانا

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: جهاد حرفه‌ای خبرنگاران در برابر تهاجم رسانه‌ای جهان استکبار باید سرلوحه ی کار خبرنگاران قرار گیرد و ایجاد خط مقاومت رسانه‌ای یک جهاد حرفه‌ای و تخصصی برای اصحاب رسانه محسوب می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

شکیبی نسب مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار کرد: سازمان بنادر در سنوات اخیر بیش از 10 هزار میلیارد تومان تجهیزات، امکانات و شناور برای پاکسازی سواحل خریداری کرده است تا محیط زیست کمتر دچار آسیب شود.

وب‌گاه الف

مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: از امروز محتوای تمام 30 کانتینر با ثبت جزئیات آمارگیری خواهد شد و سپس با حکم مقام قضائی، این محتواها توسط ستاد اجرایی فرمان امام تعیین تکلیف می‌شود.

خبرگزاری مهر

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با ارائه گزارشی جامع مبنی بر بلاتکلیفی 13 ساله 30 کانتینر در بندر بوشهر و اهتمام رئیس قوه قضائیه، تکلیف این کانتینرها در این بندر تعیین شد.

خبرگزاری مهر

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ارتقا درجات جدید 17 شهرداری از سوی وزیر کشور خبر داد.

وب‌گاه فرارو

به گفته سرپرست اداره بیماری‌های منتقله از آب و غذای وزارت بهداشت اغلب مبتلایان بین 30 تا 60 سال هستند و 75 درصد مبتلایان مرد هستند. تقریبا نیمی از مبتلایان سابقه سفر به کشور‌های همجوار را دارند و بقبه بر اثر تماس با فرد آلوده دچار بیماری وبا شده اند.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات فک پلمب 30 دستگاه کانتینر کالای بدون صاحب در راستای دستور رییس قوه قضاییه برای تعیین تکلیف این کالاها امروز - چهارشنبه - انجام شد.

خبرگزاری ایرنا

تهان - ایرنا - معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارتقاء درجات جدید 17 شهرداری از سوی وزیر کشور به استانداری ها خبر داد و گفت: به موجب این ابلاغیه ها؛ درجه شهرداری بوشهر به 11 ارتقاء یافت.

وب‌گاه ورزش سه

تیم تازه صعود کرده به لیگ دسته اول هنوز تعیین تکلیف نشده و باید دید چه شرایطی پیدا خواهد کرد.

خبرگزاری مهر

بوشهر - هر چند منشأ ورود آلودگی‌های نفتی به ساحل کنگان هنوز دقیق مشخص نشده ولی ارزیابی‌های اولیه بیانگر ورود آلودگی از شناورها و نفتکش‌ها است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

اطلاعات جدیدی از ماجرای مرغ‌های فاسد در تنگستان اعلام شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سرپرست اداره بیماری‌های منتقله از آب و غذای وزارت بهداشت گفت: نیمی از مبتلایان سابقه سفر به کشورهای همجوار را دارند و بقیه بر اثر تماس با فرد آلوده مبتلا شده اند.

وب‌گاه 55 آنلاین

سرپرست اداره بیماری‌های منتقله از آب و غذای وزارت بهداشت گفت: نیمی از مبتلایان سابقه سفر به کشور‌های همجوار را دارند و بقیه بر اثر تماس با فرد آلوده مبتلا شده اند.

خبرگزاری دانا

شامگاه دیروز 16 نفر از اقشار مختلف مردم با استاندار بوشهر دیدار و گفت‌وگو کردند. در این نشست مشکلات مطرح و در دستور کار جهت رفع آن صادر شد.

خبرگزاری دانا

فراخوان نخستین سوگواره استانی سنج و دمام‌نوازی؛ با عنوان "نوای سوگ و حماسه" به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان در این استان منتشر شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

سرپرست اداره بیماری‌های منتقله از آب و غذای وزارت بهداشت گفت: نیمی از مبتلایان سابقه سفر به کشورهای همجوار را دارند و بقیه بر اثر تماس با فرد آلوده مبتلا شده اند.