یک‌شنبه 5 تیر 1401

اقتصاد کشور

اقتصاد کشور

وب‌گاه دنیای اقتصاد

نزدیک به یک ماه به تولد یک سالگی دولت سیزدهم مانده است. این دولت با شعارهایی شبیه به دولت محمود احمدی‌نژاد روی کار آمد؛ وعده‌هایی چون عدالت توزیعی، عدالت اجتماعی‌، رفع فساد و افزایش میزان رفاه اجتماعی. هر چند این وعده‌ها، عاملی برای جلب نظر توده‌ها در انتخابات شد اما شرایط برای تحقق خواسته‌ها و وعده‌های دولت سیزدهم تفاوت ماهوی و فاحشی با دولت نهم داشت.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: رئیس جمهور با بیان اینکه نتیجه اقدامات دولت این بود که در 3 ماهه آخر 1400 تورم سیل نزولی پیدا کرد، گفت: آثار تورمی فعلی زمان طولانی نخواهد داشت و در یک زمان کوتاهی ان‌شاء الله آثارش از بین خواهد رفت.

خبرگزاری تسنیم

رئیس جمهور گفت: کار مذاکره دنبال می‌شود و بنای بر تعطیلی آن نداریم ولی بر مواضع جمهوری اسلامی ایران تاکید داریم؛ بارها گفتیم که قطعنامه ما را نسبت به مواضع خود عقب نخواهد برد.

وب‌گاه مشرق نیوز

به هر ترتیب سپرده بانکی با تورم بالا گاهی برای برخی بانک‌ها آنقدر ارزان تمام می‌شود که در قالب حساب سپرده ویژه کارکنان حاضرند سودهای 24 تا 32‌درصدی به سپرده بدهند.

خبرگزاری دانا

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اجرای عدالت را وظیفه‌ای سنگین بر دوش قوه قضاییه دانست و ابراز امیدواری کرد که با تلاش آحاد کارکنان و قضات دستگاه قضایی، رضایتمندی مردم عزیز از این دستگاه روز‌به‌روز بیشتر شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دادستان کل کشور گفت: قاچاق همچون خنجری در کمر اقتصاد کشور است.

وب‌گاه تابناک

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اجرای عدالت وظیفه‌ای سنگین بر دوش قوه قضاییه است که امیدواریم با تلاش کارکنان و قضات دستگاه قضایی، رضایتمندی مردم از این قوه روزبه‌روز بیشتر شود.

وب‌گاه تابناک

دادستان کل کشور گفت: متاسفانه کالاهایی که در داخل تولید می شود گاه به کشور وارد می شوند که واردات این کالاها در واقع خیانت به کشور، تولید و ملت است.

وب‌گاه عصر ایران

محمد جعفر منتظری: امروز با اطلاعات دقیقی که داریم دشمن برنامه ریزی کرده همانگونه ای که در جنگ نظامی تمام امکانات خود را در اختیار صدام قرار داد که صدام را به پیروزی برسانند، می خواهد تمامی امکاناتش را نیز بکار ببندد تا اقتصاد کشور را تحت عنوان جنگ اقتصادی فلج کند.

وب‌گاه الف

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه فعالیت ستاد مبارزه با قاچاق در ماه‌های اخیر قوت گرفته است، گفت: قاچاق همچون خنجری در کمر اقتصاد کشور است.

وب‌گاه الف

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری - تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

آملی لاریجانی گفت: اجرای عدالت وظیفه‌ای سنگین بر دوش قوه قضاییه است که امیدواریم با تلاش کارکنان و قضات دستگاه قضایی، رضایتمندی مردم از این قوه روزبه‌روز بیشتر شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اجرای عدالت وظیفه‌ای سنگین بر دوش قوه قضاییه است که امیدواریم با تلاش کارکنان و قضات دستگاه قضایی، رضایتمندی مردم از این قوه روزبه‌روز بیشتر شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور، در بازدید از شرکت دانش بنیان خوارزمی که به مناسبت هفته قوه قضاییه صورت گرفت، در جمع اصحاب رسانه، با بیان اینکه تولید محصولات داخلی در اولویت هستند، گفت: گاهی محصولات داخلی کفایت نیاز داخل را می‌کند که در این شرایط واردات جنس مشابه خیانت به کشور و ملت به شمار می‌رود. وی با بیان اینکه هر کارخانه‌ای...

وب‌گاه عرشه آنلاین

«بدهکاری دولت روحانی» چند ماهی هست که به یک کلید واژه در ادبیات طرفداران و مسئولان دولت سیزدهم تبدیل شده است. حالا با وخیم تر شدن اوضاع اقتصادی کشور و ثبت رکورد تورم ماهانه در خرداد ماه و عملی نشدن وعده های اقتصادی دولت سیزدهم، این کلید واژه بیشتر استفاده می شود