جمعه 28 مرداد 1401

امام حسن

امام حسن

وب‌گاه الف

نماینده کرمان در خانه ملت گفت: انتقال حساب و دفاتر شرکت های دولتی و بزرگ صنعتی و معدنی به مرکز استان کرمان یکی از درخواست های مطرح شده در دیدار مجمع نمایندگان استان با آیت الله رییسی بود که رئیس جمهور در این زمینه قول مساعد داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، مراسم عزاداری شب ششم محرم هیأت آئین حسینی با سخنرانی حجت‌الاسلام مسعود عالی و مرثیه‌خوانی میثم مطیعی شب گذشته چهارشنبه 12 مردادماه برگزار شد. در این مراسم بیش از 20 هزار نفر جمعیت در بخش‌های مختلف هیأت حضور پیدا کردند. فضای حسینیه امسال هیأت آئین حسینی در مجتمع امام رضا (ع) منطقه 22 تهران دارای فضا‌های متعددی است که مسئولین هیأت آن را تقسیم کرده...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - «شهادت طفلان زینب (س)» روایت شهادت «محمد» و «عون» فرزندان زینب کبری (س)، کفن‌پوش شدن فرزندان به دست مادر؛ تاکید حضرت زینب (س) به فرزندان برای قسم دادن دایی خود - امام حسین (ع) یکی از زیباترین نسخ تعزیه دهه اول محرم را به خود اختصاص داده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

همزمان با فرا رسیدن ششمین شب از ماه محرم می‌توانید، ذکر مصیبت و مداحی برخی مداحان اهل بیت (ع) را در این گزارش بشنوید و دانلود کنید.

خبرگزاری تسنیم

عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق معتقد است ماجرای امام حسین علیه‌السلام و قیام عاشورا منحصر در تاریخ نیست بلکه اگر این رویداد رخ نمی‌داد، مسیر بشریت به سمت ظهور و بهشت‌های قیامت محقق نمی‌شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

هر بنده‌ای که امام حسن و حسین (ع) و ذریه ایشان را از روی اخلاص دوست داشته باشد، زبانه‌ی آتش به صورت او نرسد.

خبرگزاری مهر

همزمان با ماه محرم و صفر هشت اثر عاشورایی توسط انتشارات انقلاب اسلامی به مخاطبان ارائه می شود.

خبرگزاری دانا

مسابقات تکواندو بسیج قهرمانی کشور در البرز پایان یافت.

خبرگزاری دانا

این روزها امام حسین (ع) بیش از دیگر ماه‌ها مورد توجه و تامل است؛ که معادل‌سازی و مشابه شدن با او، آرزوی همه دلباختگان است که این مشابه‌سازی نیازمند اقتضائاتی است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - «ارنست امیل هرتسفلد» و «اریک ماتسون» شرق شناسانی هستند که عمده عکس‌های تاریخی عتبات عالیات و زائران از دریچه دوربین آنان ثبت شده است؛ تصاویری که درحال حاضر اسناد بصری مطالعات پژوهشگران دینی و مردم‌شناسان است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

حرمله ملعون، گلوی نازک عبدالله اصغر را هدف تیر خود قرار داد و او را در آغوش عمویش پرپر کرد و به شهادت رساند.

خبرگزاری مهر

کتاب «چهل کتیبه زخم: چهل ترکیب‌بند ولایی و عاشورایی بر وزن ترکیب‌بند محتشم کاشانی» سروده محسن حافظی کاشانی توسط انتشارات سفیر اردهال منتشر شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امام حسین (ع) فرمودند: «سوگند به خدا بر عمویت سخت است که او را بخوانی، به تو جواب ندهد، یا اگر جواب دهد به حال تو سودی نداشته باشد.»