چهارشنبه 26 مرداد 1401

امام حسن

امام حسن

خبرگزاری تسنیم

انتشارات انقلاب اسلامی هشت عنوان از آثار عاشورایی و مرتبط خود با ماه‌های محرم و صفر را به صورت ویژه و با تخفیف ارائه می‌دهد.

خبرگزاری مهر

در کتاب مسند احمد بن حنبل روایت‌هایی در مذمت مختار ثقفی و ادعای پیامبری توسط او درج شده اما راویان این روایت‌ها از نظر عمده علمای اهل سنت ضعیف هستند.

خبرگزاری مهر

رئیس کمیته امداد گفت: تا پایان سال 32 هزار واحد مسکونی احداث و به خانواده‌های تحت حمایت تحویل داده می شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

68 سال قبل در همین مرداد خرماپزان، باران سیل‌آسایی آمد که همه‌چیز را با خود برد. اگر نبود اتفاقاتی شبیه معجزه، سیل مرداد ماهی امسال هم فاجعه‌ای در ابعاد سیل سال 1333 از خود به جا می‌گذاشت.

خبرگزاری مهر

یزید به حکم زندگی چادرنشینی اسب‌سواری و شمشیرکشی را نیز چنان که نوشته‌اند می‌دانست، اما آنچه نمی‌دانست آیین مسلمانی و قفه اسلامی بود.

وب‌گاه عصر ایران

مخالفت با انتصاب حاکم بعدی به دست حاکم فعلی - ولو پسر او نباشد - یک آموزه مدرن است. همچنین متعهد ماندن امام حسین به پیمان 10 سال بعد از شهادت برادر.

وب‌گاه مشرق نیوز

انتشارات انقلاب اسلامی هشت اثر عاشورایی و مرتبط خود با ماه‌های محرم و صفر را با تخفیف ارائه می‌کند.

خبرگزاری تسنیم

محسن علی اکبری تهیه کننده سینما از همکاری داوود میرباقری نویسنده و کارگردان امام علی (ع) و مختارنامه برای نگارش فیلمنامه سینمایی "نامیرا" به کارگردانی شهریار بحرانی با موضوع قیام امام حسین (ع) خبر داد.

خبرگزاری مهر

شهردار منطقه 13 از برگزاری ویژه برنامه‌های سلامت با محوریت عاشورا و عزاداری امام حسین (ع) در محلات، مساجد و اماکن مذهبی خبر داد و گفت: پروتکل‌های بهداشتی از موارد مهم عزاداری محسوب می‌شود.

خبرگزاری دانا

زهرا مرتضایی اصل گفت: انس و الفت با اهل بیت (ع) باید از سنین پایین توسط والدین در کودکان رقم بخورد.

خبرگزاری تسنیم

محسن علی‌اکبری مدیرتولید فیلم سینمایی «به خاطر هانیه» در سومین روز از سوگواره «سینما تکیه» که به نمایش این فیلم اختصاص داشت، ابراز امیدواری کرد که این رویداد هر سال پربارتر شود.

خبرگزاری دانا

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در بازدید از روند پیشرفت و اجرای پروژه های محرومیت زدایی در شهرستان دهلران گفت: سپاه برای رفع کامل محرومیت ها در کنار مردم است.