چهارشنبه 26 مرداد 1401

امام حسین

امام حسین

خبرگزاری دانا

دبیر شورای نگهبان گفت: رشادت‌های جوانان با غیرت و مومن ایران در دوران اسارت، صفحات درخشانی در تاریخ این سرزمین ترسیم کرده است.

خبرگزاری تسنیم

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: منافقین و بعثی‌ها دقایقی قبل از تبادل اسرا از شهید پیراینده خواستند که به مقدسات توهین کند. این کار را نکرد و همان لحظه او را به شهادت رساندند.

خبرگزاری دانا

زهرا محرمی گفت: تقریبا در 90 درصد از جمع‌های زنان غیبت شایع و واضح است.

خبرگزاری دانا

سردار علی ملک شاهکوهی ضمن تجلیل از اصحاب رسانه گفت: از انسان های بزرگ که در برابر امپراطوری بزرگ رسانه غرب ایستادند قدردانی می‌کنیم ولی باید حواسمان باشد که در صف دشمن قرار نگیریم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، عبدالله معتمدی، رئیس دانشگاه رئیس دانشگاه علامه طباطبائی از برگزاری پنجمین همایش بین‌المللی اربعین حسینی در تاریخ 14 شهریور 1401 به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی و با حضور دانشمندان جهان اسلام خبر داد. وی گفت: پنجمین همایش بین‌المللی اربعین با اهتمام دانشمندان جهان اسلام که از مناظر گوناگون اربعین سیراب شده‌اند، در تاریخ 14 شهریور، نخستین سال...

خبرگزاری دانا

عضو هیت علمی دانشگاه پیام نور اصفهان و دبیر جهاد تبیین دانشگاه پیام نور کشور گفت: محور مقاومت توانسته لایه های ظلم و ستم و همچنین چهره دوگانه نظام لیبرال دموکراسی غرب را به جهانیان نشان دهد و اهرم فشار نظامی را آنان بگیرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رئیس بنیاد شهید گفت: من در جبهه می‌گفتم خدایا شهید شدم دمت گرم، سالم هم برگشتم که هیچ، اما اسیر نشوم. می‌دانستم تحمل ندارم. عزیزی گفت من 18 سال اسیر بودم. واقعاً طاقت فرساست. تحمل اسارت عظمت روحی می‌خواهد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

قاضی‌زاده گفت: من در جبهه می‌گفتم خدایا شهید شدم دمت گرم، سالم هم برگشتم که هیچ، اما اسیر نشوم. می‌دانستم تحمل ندارم. عزیزی گفت من 18 سال اسیر بودم. واقعاً طاقت فرساست. تحمل اسارت عظمت روحی می‌خواهد.

خبرگزاری مهر

شماره مرداد ماهنامه سروش خردسال با مطالبی درباره آداب و فرهنگ محرم و بازی‌های آموزشی برای آشنایی با محیط زیست دریا و جنگ و رنگ‌آمیزی و اعداد منتشر شد و روی پیشخان آمد.

خبرگزاری مهر

ما هم که آن‌روزها نمی‌دانستیم عطاریان نفوذی حزب توده است. می‌دیدیم در اوج دعوای بنی‌صدر با انقلابیون و شورش مسلحانه منافقین، مدام می‌گوید امام این‌انقلاب را، بنی‌صدر می‌خواهد دق‌کش کند!

وب‌گاه 55 آنلاین

الهام چرخنده متولد 1357 است. الهام چرخنده با بازی در سریال آوای باران بسیار شناخته شد. الهام چرخنده از همسر اولش طلاق گرفته است. همسر سابق الهام چرخنده فرشید نوابی است.

خبرگزاری مهر

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: شهدای بزرگواری مانند سردار حسین همدانی، قاسم سلیمانی و سایر شهدای مدافع حرم باعث ورود کشور به گام دوم انقلاب شده‌اند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پژوهشگر و موسیقیدان گفت: زنده یاد مرحوم محمدعلی کریم‌خانی شخصیتی است که تمام زندگی خود را مصروف خاندان عصمت و طهارت کرد و از موسیقی ملی برای این کار بهره گرفت.

خبرگزاری دانا

رسول جنتی گفت: در پویش استعدادیابی مداحی تحت عنوان "سوگواره دروازه کربلا" 42 نوجوان کرمانشاهی انتخاب شدند.

خبرگزاری دانا

بصیرت یعنی اینکه در مشکلات و فتنه‌های سنگینی که حتی دلیلشان را نمی‌فهمیم از امام و جانشین او جدا نشویم و به دین پشت نکنیم.