سه‌شنبه 28 فروردین 1403

امام علی

امام علی

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌برای بسیاری از علاقه مندان به برنامه مردان آهنین این سوال مطرح شده است که قهرمان مسابقه مردان آهنین عید نوروز 1403 کیست؟ قوی ترین مرد ایران چه کسی است؟ برای برخی از مخاطبین و بینندگان این سوال مطرح شده است که مسابقه مردان آهنین 1403 چند قسمت است؟ برنامه قوی ترین مردان ایران چند قسمته؟ به گزارش عرشه آنلاین، برنامه پرطرفدار مردان آهنین یا قوی ترین مردان ایران هر شب ساعت 20 و تکرار آن...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در مراسم دیدار نوروزی با کارکنان دیوان عالی کشور، ضمن تسلیت ایام شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع)، با اشاره به اهمیت به برخی فضائل امام علی (ع)، افزود: امیرالمومنین تجسم عدالت بود و تمام عمرش را سایه به سایه در خدمت رسول اکرم و تبلیغ اسلام ناب سپری کرد و به فیض شهادت رسید و دو ویژگی منحصر به فرد داشت که تولدش...

خبرگزاری تسنیم

رئیس دیوان عالی کشور با اشاره به آمار کشته و مصدومان تصادفات نوروزی گفت: استاندارد بودن اتومبیل‌ها توسط خودروساز‌ها باید مورد توجه جدی قرار گرفته و عوامل انسانی، ایمنی مسیر و جاده که در آمار تصادفات رانندگی تاثیرگذار است، باید آسیب‌شناسی شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سرهنگ شریفی بیان داشت: ترافیک در مسیر خیابان آزادی محدوده شهیدان وجود دارد و شاهد تراکم ترافیک در این محدوده و البته بدون مشکل هستیم.

خبرگزاری تسنیم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: ما وظیفه داریم که اهداف و آرمان‌های شهدا پایبند باشیم.

خبرگزاری تسنیم

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در پیامی شهادت سرلشکر پاسدار شهید محمدرضا (علی) زاهدی و جمعی از همرزمان وی بدست رژیم غاصب و منفور صهیونیست را تسلیت گفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

امام جمعه مشهد ریشه تمام اختلاف‌های سیاسی و فکری را نحوه اداره زندگی انسان توسط خودش یا دین دانست و گفت: از چند جهت باید مدیریت انسان دست خدا و مظاهر خدا باشد تا این مدیریت به‌صورت عادلانه برای انسان اجرا شود، در غیر صورت بشر قابل مدیریت نیست.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امسال با توجه به تقارن روز طبیعت با روز شهادت امام علی علیه السلام مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران برنامه‌های متنوعی را در بوستان‌های سطح شهر تهران برگزار کرد.

خبرگزاری تسنیم

جامعه ورزش و جوانان با صدور بیانیه‌ای بر شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس تأکید کرد.

وب‌گاه فرارو

عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران گفت: «سرانه ساخت مسجد در تهران در مقایسه با دیگر شهر‌های ایران و از آن بدتر پایتخت‌های کشور‌های اسلامی بسیار پایین‌تر است. اینکه برخی از مساجد نمازگزار کمی دارند یا بازه سنی خاص نمازگزاران در آن‌ها به دلایل متعددی بازمی‌گردد، دلیل خوبی برای عدم‌توسعه مساجد نیست. از طرفی استدلال ساخت مسجد در پارک‌های فرامنطقه‌ای به‌رغم وجود مساجد دیگر منطقه هم...

وب‌گاه خبر آنلاین

یک استاد دانشگاه، مدارا را شرط مشروعیت اخلاقی حکومت دانست و گفت: امام علی به مالک می‌گفت تلاش نکن عیوب مردم را کشف کنی، اما ما مردم را تشویق به جاسوسی و گزارش و عکس از خطای یکدیگر می‌کنیم.

وب‌گاه فرارو

مهمترین اتفاق سال 1403 در طول تعطیلات عید نوروز را شما انتخاب کنید

وب‌گاه مشرق نیوز

یک کارشناس مذهبی گفت: طبق آیات و روایات خداوند خطاپوش و بخشنده همه گنهکاران است، اما این مسئله به این معنا نیست که انسان در برابر گناه کردن غره شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

فردی که با انگیزه عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران، اقدام به نمایش پرچم رژیم صهیونیستی در میدان آزادی و بزرگراه امام علی (ع) کرده بود، دستگیر شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فردی که اقدام به نمایش پرچم اسرائیل در میدان آزادی و بزرگراه امام علی (ع) کرده بود، دستگیر شد. فردی که با انگیزه عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران، اقدام به نمایش پرچم رژیم صهیونیستی در میدان آزادی و بزرگراه امام علی (ع) کرده بود، دستگیر شد. به گزارش عرشه آنلاین، دوازدهم فروردین فیلمی توسط شبکه معاند ایران اینترنشنال و صفحه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اسرائیل در فضای مجازی منتشر شد که...