چهارشنبه 26 مرداد 1401

امام علی

امام علی

وب‌گاه خبر آنلاین

عصرایران نوشت: "عزت"، قله ای است که راه های متعددی برای رسیدن به آن وجود دارد، گاهی باید مذاکره کرد، گاه حتی با معاویه نیز باید که صلح کرد... و گاه در اوج غربت، تن به شمشیر سپرد.

خبرگزاری دانا

مراسم عزاداری شب دهم محرم شب عاشورای حسینی در مسجد جمکران برگزار شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: معاون اول قوه قضاییه تاکید کرد: متأسفانه برخی محافل حسینی را تبدیل به مجالسی کرده‌اند که در شأن حضرت امام حسین (ع) نیست.

وب‌گاه تابناک

اعضای هیأت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران یکشنبه شب پس از جلسات مذاکراتی، با حضور در مرکز اسلامی امام علی (ع) وین، در مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی شرکت نمودند.

وب‌گاه مشرق نیوز

هم‌زمان با هفتمین روز محرم الحرام عصر روز جمعه، 14 مرداد حدود هزار نفر از شیعیان و عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برای دیدن مجلس تعزیه شهادت امام حسین (ع) گرد هم آمدند.

وب‌گاه الف

تیم مذاکره کننده در مراسم شب عاشورا در وین شرکت کردند.

خبرگزاری دانا

هیأت مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران به ریاست علی باقری در مراسم شب عاشورا در وین شرکت کردند.

خبرگزاری مهر

اعضای هیأت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران یکشنبه شب پس از جلسات مذاکراتی، با حضور در مرکز اسلامی امام علی (ع) وین، در مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی (ع) شرکت کردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: اعضای هیأت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران، با حضور در مرکز اسلامی امام علی (ع) وین، در مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی شرکت نمودند.

وب‌گاه مشرق نیوز

هیأت مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران به ریاست علی باقری در مراسم شب عاشورا در وین شرکت کردند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تیم مذاکره کننده در مراسم شب عاشورا در وین شرکت کردند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

اعضای هیأت مذاکره‌کننده ایران یکشنبه شب پس از جلسات مذاکراتی، با حضور در مرکز اسلامی امام علی (ع) وین، در مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی شرکت نمودند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

اعضای هیأت مذاکره‌کننده ایران یکشنبه شب پس از جلسات مذاکراتی، در مرکز اسلامی امام علی (ع) وین و عزاداری شب عاشورای حسینی حضور یافتند.

وب‌گاه مشرق نیوز

امام حسین در روز عاشورا با یک دعوت فراگیر انصارالحسین را تشکیل دادند و برای ورود به این خیمه هیچ شرط خاصی قرار ندادند تا هر کسی با هر نژاد و زبانی وارد این تشکل شده و از این فرصت بهره ببرد.

وب‌گاه الف

اینفوگرافیک فرزندان امام علی (علیه‌السلام) و حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) که در کربلا به شهادت رسیده یا به اسارت رفتند، منتشر شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

«عزای عالم» قطعه‌ای است برای عرض ارادتمندی به ساحت حضرت سیدالشهداء (ع) که با صدای زنده یاد محمدعلی کریم‌خانی می شنوید.