جمعه 28 مرداد 1401

امام علی

امام علی

خبرگزاری دانا

فدراسیون فوتبال اعلام کرد که مطالبات داوران حاضر در لیگ برتر فوتبال را پرداخت کرده است.

خبرگزاری تسنیم

فدراسیون فوتبال اعلام کرد که مطالبات داوران حاضر در لیگ برتر فوتبال را پرداخت کرده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امیرمومنان (ع)، در حدیثی به اهمیت نعمت بهشت برای بندگان تاکید کرده اند.

خبرگزاری تسنیم

استارت بیست‌ودومین دوره لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری پنج دیدار زده می‌شود و در مهمترین بازی استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان سپاهان خواهد بود.

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه عرشه آنلاین

آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور عصر امروز در دیدار با مردم کرمان در مصلای امام علی (ع)، مردم کرمان را مردمی متدین، عاشورایی، مخلص و شهیدپرور خواند.

وب‌گاه مشرق نیوز

آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور عصر امروز در دیدار با مردم کرمان در مصلای امام علی (ع) این شهر، مردم کرمان را مردمی متدین، عاشوایی، مخلص و شهیدپرور خواند.

وب‌گاه فرارو

رئیس‌جمهور، ایجاد مسکن را یکی از نیازهای کشور دانست و ادامه داد: در بخش مسکن، یک میلیون و 250 هزار واحد در حال احداث است که بخشی از آن به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

خبرگزاری دانا

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: چون آخرین سفر هستیم با مصوبات هدفمند و هوشمندانه جبران تاخیر خواهد شد و توقع مردم رفع مشکلات در بخش معیشت و کارگری در استان است.

خبرگزاری دانا

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی گفت: مکتب شهید سلیمانی در ادامه مکتب امامین انقلاب و در تداوم مکتب ثارالله و تبیین کننده مکتب سرخ شهادت است.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس‌جمهور گفت: امروز خون شهید سلیمانی چهره جاهلیت مدرن را بر بشریت برملا می‌کند و نقاب را از چهره نفاق کنار می‌زند. این خون آنقدر برکت دارد که مجاهدان بسیاری را به مقاومت و پایداری دعوت می‌کند.

خبرگزاری مهر

کرمان - رئیس جمهور با اشاره به لزوم مقابله با فساد گفت: دولت با اجرای سیاست های اصلاح اقتصادی بسترهای فسادزا را از بین می‌برد.

وب‌گاه الف

معاون مشارکتهای مردمی ستاد بازسازی عتبات، امسال از اول محرم تا پایان صفر روادید کشور عراق برداشته شده و شرط اعزام به اربعین ثبت نام در سامانه سماح است. همچنین تزریق دو دز واکسن کرونا در کنار دز یادآور ضرورت دارد.

خبرگزاری دانا

نشست پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری دنا با حضور اعضای شورای اداری شهرستان و مسئولان دنا برگزار شد.