چهارشنبه 26 مرداد 1401

امام علی

امام علی

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از فعالیت بیش از 800 شرکت دانش بنیان توانمند در حوزه دفاعی خبر داد و گفت: باید میدان لازم برای توسعه و تضمین خرید محصولات دانش بنیان از سوی بخش دفاعی به این شرکت‌ها داده شود.

خبرگزاری دانا

سپهبد شهید قاسم سلیمانی در مقاومت، بیداری و روشنگری مردم منطقه و دیگر کشورهای جهان نقش بسزایی داشت و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکرد و به معنای واقعی کلمه همیشه حامی مظلومان بوده است.

خبرگزاری دانا

سپهبد شهید قاسم سلیمانی در مقاومت، بیداری و روشنگری مردم منطقه و دیگر کشورهای جهان نقش بسزایی داشت و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکرد و به معنای واقعی کلمه همیشه حامی مظلومان بوده است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سومین جشنواره دانش و پژوهش امام علی (ع) با حضور سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، حجت الاسلام عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، امیر صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، امیر واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر دریادار شهرام...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: اگر می خواهیم روی پای خود بایستیم و دنباله رو کسی نباشیم باید پژوهشی انجام دهیم که مرز دانش را بکشند.

خبرگزاری تسنیم

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: اگر می‌خواهیم روی پای خود بایستیم و اگر می‌خواهیم دنباله‌رو کسی نباشیم باید پژوهشی انجام دهیم که مرز دانش را بشکند و ما را در مسیر تعالی قرار دهد.

خبرگزاری مهر

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: اگر می‌خواهیم روی پیای خود بایستیم و اگر می‌خواهیم دنباله رو کسی نباشیم باید پژوهشی انجام دهیم که مرز دانش را بشکند و ما را در مسیر تعالی و نحو قرار دارد.

وب‌گاه فرارو

سرهنگ شریفی گفت: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس مرکز اطلاع رسلانی پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک نیمه سنگین اما در حال حرکت در معابر پایتخت خبر داد.

خبرگزاری مهر

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران وضعیت ترافیکی بزرگراه‌های تهران در صبح روز یکشنبه، 23 مرداد را اعلام کرد.

خبرگزاری ایرنا

شهر ری - ایرنا - مدیرکل دانش پژوهان و تشکلهای شاهد و ایثارگر گفت: این اداره کل به همراه بیش از 8000 نخبه، سرآمد و 120 تشکل شاهد و ایثارگر عضو، ضمن تقبیح و محکومیت هتاکی به ساحت مقدس و عظیم شهدای مدافع حرم حمایت خود را از دلاوریهای و رشادتهای آزاد مردان حرم و نهضت حسینی آنها اعلام می نماید.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، 504 دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در بیانیه ای از دستگاه قضا درخواست کردند در جهت جلوگیری از سوء استفاده جریانات حامی فتنه‌گران، با آنان برخورد جدی شده و حصر سران فتنه با جدیت انجام شود. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم «وَمَن یَتَوَلَ اللَهَ وَرَسُولَهُ وَالَذِینَ آمَنُوا فَاِنَ حِزبَ اللَهِ هُمُ الغَالِبُونَ» متاسفانه...

خبرگزاری دانا

مراسم افتتاحیه طرح ملی حامیم با محکومیت بیانیه اخیر یکی از سران فتنه و توصیه های مهم نماینده رهبر انقلاب به دانشجویان در دانشگاه یاسوج برگزار شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: در تلقی عمومی این طور تصور می شود که نهضت امام حسین (ع) یک درگیری بین دولت اسلامی و دولت کفر بوده در حالی که یک امر درون جامعه اسلامی است.