دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

امام علی

امام علی

وب‌گاه عرشه آنلاین

منصور ارضی واکنش تندی به توهین علیرضا پناهیان به پیامبر نشان داد. منصور ارضی واکنش تندی به توهین علیرضا پناهیان به پیامبر نشان داد. به گزارش عرشه آنلاین، مداح معروف به اظهارات اخیر علیرضا پناهیان روی آنتن زنده صداوسیما، درباره پیامبر (ص) و امام علی علیه السلام، واکنش نشان داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

استاد حوزه و دانشگاه گفت: بعضی از روزنامه‌های ما هرچه وجه مثبت در طرف مقابل ببینند نمی‌گویند، اما وجه منفی را برجسته می‌کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: روزنامه شرق نوشت: منصور ارضی در مناجات مسجد ارک، به شدت از علیرضا پناهیان انتقاد کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

مداح معروف به اظهارات اخیر علیرضا پناهیان روی آنتن زنده صداوسیما، درباره پیامبر (ص) و امام علی علیه السلام، واکنش نشان داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

چه بی‌مایه و کم اطلاعند افرادی که می‌پندارند کسی در اطراف پیامبر و علی نمانده بود و دلیلش را هم تندخویی و خشونت آن بزرگواران قلمداد می‌کنند که موجب رمیدن و رانده‌شدن مردم از اطراف آنها شده‌است؛ در حالی که تواریخ شیعه و سنی و حتی مورخان غیر مسلمان و نیز صراحت آیات قرآن خلاف این ادعا را اثبات می‌کند.

وب‌گاه مشرق نیوز

خبرگزاری تسنیم

روابط عمومی شهرداری منطقه 7 اعلام کرد که درختان بزرگراه صیادشیرازی به دلیل اجرای پروژه عمرانی زیرگذر میدان سپاه جابجا و در فضای دیگری کاشته شدند.

وب‌گاه فرارو

رئیس پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه هیچ اطلاعات مستندی یا اینکه در جلسه‌ای رسمی عنوان شده باشد از طرح ترافیک جدید ندارم، گفت: معتقدیم باید در محدوده‌های ترافیکی شهر تهران بازنگری شود.

وب‌گاه گسترش

طبق اعلام رییس پلیس راهور پایتخت، باید در محدوده‌های ترافیکی شهر تهران بازنگری شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

زمان شروع حکاکی روز شرف الشمس در سال 1403 اعلام شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصاد نیوز: زمان شروع حکاکی روز شرف الشمس در سال 1403 اعلام شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگان از توقف و حرکت با دنده عقب در معابر بزرگراهی خودداری کنند.

وب‌گاه خبر آنلاین

اکران نوروزی به‌عنوان «اکران طلایی» شناخته می‌شود و فیلم‌ها و فیلم‌سازان همواره بر سر دریافت جواز این نوبت نمایش بر سر رقابت و چالش بودند. غالباً فیلم‌های برگزیده آخرین جشنواره فیلم فجر، گزینه‌های انتخابی برای اکران نوروزی‌اند؛ به‌ویژه کمدی‌ها که با حال و هوای عید و فضای اجتماعی این اکران تناسب بیشتری دارند.

وب‌گاه مشرق نیوز

رییس پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه هیچ اطلاعات مستندی یا اینکه در جلسه‌ای رسمی عنوان شده باشد از طرح ترافیک جدید ندارم، گفت: معتقدیم باید در محدوده‌های ترافیکی شهر تهران بازنگری شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حمید رضا لرنژاد، گفت: اولین گروه اعزامی داوطلب پزشکی جمعیت هلال احمر روز گذشته وارد شهر نجف شدند. این گروه 16 روز برای ارائه خدمات درمانی به زائران در عتبات مستقر می‌شوند. وی در ادامه بیان کرد: زائران در کربلا برای دریافت خدمات به هتل باب القبله و درمانگاه هتل الملاک و در نجف اشرف به چهار راه امام علی خیابان امام علی درمانگاه ولایت هتل النباء...

وب‌گاه خبر آنلاین

سرلشکر موسوی شهید صیاد شیرازی را یکی از با دانش ترین افسران ارتش دانست و گفت: زمانی که دوران مسئولیت این شهید بزرگوار را در جنگ مطالعه می‌کنیم استفاده از علم و دانش را در لحظه لحظه مدیرت او مشاهده می‌کنیم. او منافع جمعی را بر منافع فردی اولویت می‌داد.