سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

حوادث

حوادث

وب‌گاه عرشه آنلاین

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار وزیر فرهنگ غنا پیشنهاد حضور تیم ملی فوتبال و گردشگران غنایی را در جزیره کیش مطرح کرد.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - عضو شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در جنگ ترکیبی محور تخریب تا دورترین نقاط کشور را در بر می‌گیرد و رسانه‌های داخلی در جهاد تبیین باید روایت نخست از رخدادها را داشته باشند تا در روایت‌ها جامانده نباشند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

یکی از تندترین و ضدایرانی‌ترین مشاوران رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در مقاله‌ای اعتراف کرده که بعد از 41 سال مطالعه به این نتیجه رسیده که ایران در برابر آمریکا برنده شده است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، «نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم موقت صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) و در پی تداوم ناآرامی‌ها در فلسطین اشغالی دستور داده است که نظامیان اشغالگر از همه سلاح‌ها در مواجهه با فلسطینیان استفاده کنند. طبق گزارش پایگاه خبری «روسیا الیوم» و به نقل از جروزالم پست اسرائیل، بنت در هنگام ابلاغ این دستور اذعان کرده است: نیرو‌های ما از تمامی انواع سلاح‌ها برای مورد...

خبرگزاری دانا

دقایقی پیش زمین لرزه‌ای به بزرگی 3.2 ریشتر قلعه خواجه خوزستان را لرزاند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، ساعت 18 و 35 دقیقه امروز زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 4.6 ریشتر در مرز استان‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان در حوالی سرخون به وقوع پیوست. این زلزله در طول جغرافیایی 50.49 و عرض جغرافیایی 31.68 و در عمق 10 کیلومتری زمین گزارش شده است. مرکز زمین‌لرزه در 10 کیلومتری سرخون و 36 کیلومتری ناغان واقع در چهارمحال وبختیاری و 19کیلومتری دهدز واقع در خوزستان اعلام...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

زمین لرزه قلعه خواجه در عمق 28 کیلومتری زمین با طول جغرافیایی 49.42 و عرض جغرافیایی 32.4 به وقوع پیوست.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی در خصوص وزش باد شدید و گردوخاک و ادامه این وضعیت تا فردا به استان های خوزستان، بوشهر، ایلام، کرمانشاه هشدار نارنجی صادر کرد.

وب‌گاه الف

زلزله‌ای به بزرگی 4.6 ریشتر در 10 کیلومتری سرخون و 36 کیلومتری ناغان استان چهارمحال و بختیاری و 19 کیلومتری دهدز خوزستان به وقوع پیوست.

وب‌گاه 55 آنلاین

وقوع زلزله 4.6 ریشتری در استان چهارمحال و بختیاری

وب‌گاه عرشه آنلاین

لحظه برخورد یک کامیون به خودرو پارک شده در کنار جاده که منجر به آتش سوزی شد. این اتفاق در شهر آکرون ایالت اوهایو اتفاق افتاده است. در این حادثه دو نفر به شدت مجروح شدند و راننده خودرو پارک شده به بیمارستان منتقل شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، در شش روز نخست برگزاری خود، شاهد فروش 270 میلیارد ریال کتاب در بخش مجازی و 400 میلیارد ریال در بخش حضوری بوده اس.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مجتبی خالدی گفت: از روز گذشته آلودگی هوا همراه با گرد و غبار را در 12 استان کشور شاهد هستیم و تهران هم نیز از این مسئله مستثنی نیست.

وب‌گاه گسترش

مجتبی خالدی گفت: از روز گذشته آلودگی هوا همراه با گرد و غبار را در 12 استان کشور شاهد هستیم و تهران هم نیز از این مسئله مستثنی نیست.

وب‌گاه 55 آنلاین

همانطور که اقدامات اقتصادی و دیپلماتیک باعث کاهش تنش‌ها پس از بحران نفتی 1973 و حملات 11 سپتامبر شد، رویکرد مشابه، همراه با توافق نظامی جدید برای کاهش نگرانی‌های عربستان سعودی در مورد حملات حوثی‌ها و نفوذ ایران، می‌تواند نقش مهمی ایفا کند. در حل بن بست فعلی، بهترین گزینه، ایجاد دیپلماسی مداوم عربستان و ایران با هدف پایان دادن به جنگ یمن و ایجاد یک مکانیسم امنیتی منطقه‌ای پایدارتر است.