یک‌شنبه 16 بهمن 1401

حوادث

حوادث

وب‌گاه فرارو

یزدی مهر با اشاره به اینکه برای پنجشنبه بارش برف در سطح استان تهران پیش بینی شده است گفت: با توجه به این پیش بینی دستور آماده باش به عوامل ستاد مدیریت بحران در تمام استان صادر شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نسبت به حوادث ناشی از بارش شدید برف و باران و احتمال سقوط بهمن در 9 استان کشور هشدار داد و از آماده‌باش امدادگران این سازمان برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی خبرداد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

احتمال بارش شدید برف و باران و سقوط بهمن در جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان، شمال فارس، شمال و شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، جنوب و غرب اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه و ایلام وجود دارد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر از احتمال وقوع سیل و سقوط بهمن در 9 استان کشور طبق هشدار نارنجی هواشناسی خبر داده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ جزییات دستگیری عاملان سوءقصد به جان کارمند یک دانشگاه در شرق تهران را تشریح کرده است.

خبرگزاری مهر

سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر، با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی از احتمال وقوع سیل و سقوط بهمن در 9 استان کشور خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس پلیس آگاهی تهران به ارائه جزییاتی درباره سوقصد به جان کارمند یک دانشگاه در شرق تهران پرداخت و از دستگیری عاملان سوءقصد خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عاملان سوءقصد به جان کارمند یک دانشگاه در شرق تهران، خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

یک مسئول بلندپایه سودان طی روزهای آینده به اراضی اشغالی سفر خواهد کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فرمانده کل ارتش بحرین مدعی شد: «ما به رژیم ایران به علت تهدید و تروریسم مستمر علیه کشورهایمان در [حاشیه] خلیج [فارس] اعتماد نداریم.»

وب‌گاه فرارو

حریق 2 چادر اسکان اضطراری در شهرک ولیعصر، خوشبختانه هیچ خسارت جانی در پی نداشته است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر ارتباطات به نوعی وجود «اینترنت طبقاتی» را تأیید می‌کند اما از به کار بردن این عبارت پرهیز می‌کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد بارش برف در استان خبر داد و گفت: با توجه به احتمال کولاک به شهروندان توصیه می شود از صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

خبرگزاری مهر

مشهد رئیس شبکه بهداشت شهرستان فریمان گفت: 32 بانوی دچار مسمومیت با گاز منواکسیدکربن در یکی از روستاهای فریمان با حال مساعد از بیمارستان ترخیص شدند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

منادی سفیدان گفت: با توجه به وقوع زلزله، طی نامه‌ای از وزیر علوم درخواست کردم که امتیازات ویژه برای داوطلبان کنکوری خوی در نظر گرفته شود.