حوادث

حوادث

خبرگزاری تسنیم

رئیس قوه قضائیه با انتشار پیامی اقدام تروریستی مقابل مدرسه دخترانه در کابل را محکوم کرد.

اختصاص اعتبار برای جبران خسارات ناشی از زلزله در استان کردستان
خبرگزاری مهر

با ابلاغ دولت، اعتبار و تسهیلات بانکی لازم برای جبران خسارات ناشی از زلزله فروردین ماه سال جاری در استان کردستان اختصاص یافت.

پیام تسلیت رییس قوه قضاییه در پی شهادت دختران دانش‌آموز افغانستان
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس قوه قضاییه در پیامی وقوع انفجار تروریستی در کابل و شهادت و مجروحیت دهها تن از دانش‌آموزان دختر را به ملت شجاع و مقاوم افغانستان تسلیت گفت.

مردم ایران در این حادثه عزادار و همدرد مردم عزیز افغانستان هستند /
خبرگزاری دانا

رئیس قوه قضاییه طی پیامی وقوع انفجار تروریستی در کابل و شهادت و مجروحیت دهها تن از دانش‌آموزان دختر را به ملت شجاع و مقاوم افغانستان تسلیت گفت.

برخی جاده‌های خراسان رضوی بارانی و لغزنده است
خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: براساس گزارش راهداران و سامانه‌های نظارتی، بارندگی های امروز (یکشنبه) موجب لغزندگی سطح برخی جاده‌های این استان شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران در پی جان باختن 50 افغان در حمله تروریستی اخیر در کابل پیام تسلیتی منتشر کرد.

پیام تسلیت رییس قوه قضاییه در پی انفجار تروریستی در کابل
خبرگزاری ایسنا

رئیس قوه قضاییه در پیامی وقوع انفجار تروریستی در کابل و شهادت و مجروحیت ده‌ها تن از دانش‌آموزان دختر را به ملت افغانستان تسلیت گفت.

ظریف: داغدار دخترکان معصومی هستیم که مظلومانه قربانی تکفیری‌های داعشی شدند
خبرگزاری ایسنا

وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران در پی حمله تروریستی به دبیرستان دخترانه سید الشهداء شهرک اتفاق در غرب کابل پیام تسلیتی منتشر و بر لزوم مبارزه همه جانبه با داعش تاکید کرد.

جهاد هشت ساله برای عبور از تنش شدید آبی البرز
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - رشد روز افزون جمعیت به واسطه مهاجرت ها در کنار حدود سه دهه خشکسالی پیاپی بحرانی به نام تنش آبی در استان نوپای البرز به وجود آورده که دولت تدبیر و امید با هشت سال تلاش جهادی تا حدود زیادی عطش این استان را فرو نشانده است.

نقش حمل و نقل دریایی در تحقق شعار سال
خبرگزاری مهر

کارشناس مدیریت حمل و نقل دریایی معتقد است: طبق برآورد کارشناسان، بیش از 80 درصد از حمل و نقل بار در جهان به میزان 11 میلیارد تن در سال بر اساس آمار سال 2018 از طریق دریا انجام می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

روز گذشته، بمب‌گذاری مقابل یک در مدرسه در منطقه چهل‌دختران در دشت بلوچی، جان عزیز 55 نفر را گرفت. بیشتر آن‌ها، قربانیان جدید تروریسم در خاورمیانه، کودک و زن هستند. روایتی از این فاجعه در غرب افغانستان را ببینید.

25 هزار دوز واکسن کرونا در استان اردبیل تزریق شد
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - رئیس گروه بیماری‌های واگیردار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: در اجرای طرح واکسیناسیون گروه‌های هدف علیه بیماری کووید.19 بیش از 25 هزار دوز واکسن در استان تزریق شده است.

وب‌گاه عصر ایران

انتتشار فیلمی در فضای مجازی درباره پناه بردن عجیب یک سگ مصدوم به اورژانس در یکی از پایگاه های اورژانس جاده‌ای شهر باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد، باعث شگفتی بسیاری از مردم شده است.

خواسته‌های رئیس جمهور تاجیکستان از پوتین در سفر به مسکو
خبرگزاری ایرنا

مسکو - ایرنا - درگیری های مرزی با قرقیزستان و افزایش ناامنی در مرزهای طولانی تاجیکستان و افغانستان دوشنبه را به شدت نگران کرده است از این روز به گفته منابع رسانه ای مهمترین محورهای دیدار امامعلی رحمان رئیس جمهوری تاجیکستان با ولادیمیر پوتین همتای روس اش در پشت درهای بسته همین دو موضوع بوده است.

حضور نجاتگران هلال احمر در مبادی ورودی نه گانه اصفهان / رهاسازی و جست و جو نجات کار تخصصی هلال احمر است
خبرگزاری دانا

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در مورد آمادگی این سازمان در مواجه با حوادث احتمالی گفت: استان اصفهان علی رغم اینکه همه فکر می کنند استان بدون حادثه ای است اما وقتی آمار را نگاه می کنیم همیشه در حوادث از استان های اول و دوم است.