حوادث

حوادث

نگاهی به اقدامات توسعه بخش دولت در شهرستان ساوه
خبرگزاری ایرنا

ساوه - ایرنا - ساوه به دلیل مزیت هایی چون شاهراه ارتباطی و ترانزیتی مرکز به غرب و شمال به جنوب، قطب صنعتی با بیش از 600 کارخانه و اشتغال حدود 50 هزار کارگر و ظرفیت های کشاورزی و باغی در کشور اهمیت زیادی دارد و به خاطر همین شاخص هاست که عنوان «فرمانداری ویژه» بر این شهرستان اطلاق شده است.

مشکل آبگرفتگی معابر کرج مرتفع شد
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - مشکل آبگرفتگی معابر کلانشهر کرج با راه اندازی پروژه کلکتور جمع آوری سیلاب ها و روان آبها مرتفع شد.

خبرگزاری ایرنا

ایرنا - زاهدان - سیلاب، خشکسالی و طوفان شن در 50 سال گذشته سبب ویرانی برخی روستاهای منطقه سیستان و مهاجرت روستاییان به شهرها شده است، با توجه به اقلیم منطقه و وزش بادهای 120 روزه سقف خانه ها به صورت گنبدی و در سقف و دیوارهای آن دریچه های رو به باد ساخته می شد تا در فصل تابستان فضای خانه سرد شود و استفاده از دیوارهای بیش از 70 سانتیمتری باعث می شد تا در فصل زمستان سرمای کمتری ساکنان...

اخبار کوتاه از گچساران
خبرگزاری ایرنا

گچساران - ایرنا - مسئول واحد اورژانس بیمارستان بعثت صنعت نفت گچساران گفت: امسال بیش از چهار هزار بیمار و مصدوم به اورژانس بیمارستان نفت مراجعه و از خدمات پزشکی، درمانی و دارویی این مرکز بهره‌مند شدند.

دانشگاه پرینستون آمریکا در پی هشدار بمب‌گذاری تخلیه شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دانشگاه پرینستون در ایالت نیوجرسی آمریکا در پی هشدار بمب‌گذاری تخلیه شد.

کوه های موگرمون لنده همچنان در آتش می سوزد
خبرگزاری ایرنا

یاسوج - ایرنا - فرماندار لنده گفت: جنگل ها و مراتع منطقه موگرمون شهرستان لنده با وجود انتقال نیروهای امدادی توسط بالگرد هوانیروز سپاه پاسداران همچنان در اتش می سوزد.

عضو شورا: بخش عمده روان آب های کرج مهار شده است
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه جاری شدن سیلاب ها و فاضلاب های سطحی در سال های گذشته سبب آلودگی زیست محیطی کرج شده بود، گفت: اکنون با اجرای پروژه بزرگ کلکتورها این معضل زیست محیطی در حال ساماندهی و مهار کامل است.

آتش نشانی نیشابور تجهیزات اطفای حریق برای ساختمان‌های بلند ندارد
خبرگزاری ایرنا

مشهد_ ایرنا_ مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی نیشابور گفت: این سازمان تجهیزات لازم را برای اطفای حریق در ساختمان‌های بیش از چهار طبقه ندارد.

48درصد شبکه فاضلاب اهواز فرسوده است
خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - قائم مقام شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: طول شبکه فاضلاب در اهواز 2هزار و 300 کیلومتر است که یکهزار و 100 کیلومتر آن معادل 48 درصد فرسوده است.

کشف اثر مینیاتوری تاریخی در فاروج و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی
خبرگزاری ایرنا

بجنورد_ ایرنا_ فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی اعلام کرد: یک عدد بطری شیشه‌ای مینیاتوری متعلق به دوران اسلامی در شهرستان فاروج کشف و ضبط شد.

آتش سوزی ارتفاعات شهرستان‌های پاسارگاد و مرودشت مهار شد
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد گفت: آتش سوزی ارتفاعات کوه‌های تپه تلویزیون سیدان شهرستان‌های پاسارگاد و مرودشت، با تلاش نیروهای منابع طبیعی و مردمی مهار شد.

آمادگی سپاه نینوا برای ایجاد زیر ساخت‌های اقتصادی گلستان
خبرگزاری ایرنا

گرگان - ایرنا - فرمانده سپاه نینوا گلستان از آمادگی این نهاد نظامی برای کمک به دستگاه‌های گلستان در ایجاد زیر ساخت‌های مهم و اقتصادی خبر داد و گفت: تاکنون چند تفاهم نامه همکاری بین دستگاه‌های گلستان با قرارگاه خاتم امضا شد.

بخشی از جنگل‌های خاتم یزد آتش گرفت
خبرگزاری ایرنا

یزد_ایرنا_ مسوول مدیریت بحران فرمانداری خاتم گفت: بخشی از جنگل های باغ شادی این شهرستان عصر جمعه دچار آتش سوزی شد.

بلوار نجفی همدان نیازمند گذرگاه عابر پیاده است
خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - رییس پلیس راهور شهرستان همدان گفت: بلوار آیت الله نجفی شهر همدان به عنوان یکی از معابر پرتردد و حادثه‌خیز نیازمند گذرگاه عابر پیاده است.

تجهیزات آتش‌نشانی عرصه‌های طبیعی خراسان شمالی تقویت شد
خبرگزاری ایرنا

بجنورد - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: 15 میلیارد ریال تجهیزات و اقلام مورد نیاز برای مقابله با آتش‌سوزی عرصه‌های طبیعی استان امروز بین دستگاه‌های دخیل در این حوزه توزیع شد.

ارسال پیامک برای اطلاع‌رسانی به منظور مقابله با خطر سیل کافی نیست
خبرگزاری مهر

سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر گفت: تمامی دستگاه‌ها از جمله سازمان‌های زیر مجموعه مدیریت شهری با یکدیگر همکاری کنند تا بروز یک بحران منجر به فاجعه نشود.