سه‌شنبه 18 مرداد 1401

حوادث

حوادث

خبرگزاری تسنیم

کمتر بیانیه‌ای در تاریخ سیاسی ایران می‌توان یافت که مانند بیانیه امروز میرحسین موسوی مخرج مشترک آمال و مدعاهای منافقین و صهیونیست‌ها و آمریکا و آل‌سعود و داعش و دیگر گروه‌های تروریستی در منطقه باشد.

وب‌گاه عصر ایران

بار ترافیکی در شمالی جاده کرج - چالوس محدوده پیچ سرهنگ تا شهرستانک سنگین است.

خبرگزاری دانا

میرحسین موسوی از سران فتنه 88 در مطلبی جدید، با ادبیاتی مشابه ادبیات گروهک تروریستی منافقین، به انقلاب، رهبری، شهدا و جبهه مقاومت اسلامی اهانت کرد.

وب‌گاه فرارو

رییس پلیس راه استان البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه‌های این استان خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بنابر اعلام رسانه‌های افغانستان، حریق گسترده‌ای در بازار فروش فرآورده‌های نفتی در منطقه قصر صفا در غرب رخ داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

فیلمبرداری سارا و نیکا زیر سیل و باران شدید سوئد صدای کاربران فضای مجازی را در آورده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس پلیس راه استان البرز گفت: بار ترافیکی در شمالی جاده کرج - چالوس محدوده پیچ سرهنگ تا شهرستانک سنگین است.

وب‌گاه مشرق نیوز

میرحسین موسوی از سران فتنه 88 در مطلبی جدید، با ادبیاتی مشابه ادبیات گروهک تروریستی منافقین، به انقلاب، رهبری، شهدا و جبهه مقاومت اسلامی اهانت کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

چرخشی آرام در سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا آغاز شده که مطابق آن صدها ماموری که پیشتر در زمینه مبارزه با تروریسم فعالیت می‌کردند، وارد حوزه رصد تهدیدهای چین شده‌اند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گلپایگان گفت: در سال گذشته 477 مورد حیوان گزیدگی و از ابتدای سال جاری تاکنون 169 مورد حیوان گزیدگی که اکثرا توسط سگ بوده در شهرستان گزارش شده که باید کمیته اتلاف حیوانات فعال‌تر شود. اکنون هر دُز واکسنی که برای افراد حیوان گزیده تزریق می‌کنیم حدود 2 میلیون و 250 هزار تومان برای دولت هزینه در بردارد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امیر محمودی گفت: در جریان سیل اخیر بیش از 500 نیروی امدادی، آمادی، مهندسی و پشتیبانی ارتش در مناطق سیل زده حضور یافتند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، سازمان بهداشت جهانی نسبت به شیوع بیماری‌های مختلف در افغانستان هشدار داد. سازمان بهداشت جهانی امروز (سه‌شنبه، 18 مرداد) اعلام کرده است که چندین بیماری از جمله وبا، اسهال شدید، سرخک، تب کنگو به دنبال حوادث اخیر از جمله سیل و وقوع زلزله شیوع پیدا کرده و موارد متعددی از این بیماری‌ها از نقاط مختلف افغانستان همه روز گزارش می‌شود. این سازمان گفته...

وب‌گاه تابناک

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آخرین تعداد جانباختگان حوادث ناشی از مداخلات جوی در کشور را 93 تن اعلام کرد.