حوادث

حوادث

شرایط بحرانی کرونایی در بیمارستان‌های استان زنجان حاکم است
خبرگزاری ایرنا

زنجان - ایرنا - رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: با توجه به افزایش حجم مراجعات بیماران سرپایی به مراکز 16 ساعته و موارد بستری در مراکز درمانی هم‌اکنون شرایط بحرانی در بیمارستان‌های استان حاکم شده است.

استاندار: واحدهای ام دی اف مازندران با نصف ظرفیت کارمی‌کنند
خبرگزاری ایرنا

ساری - ایرنا - استاندار مازندران با بیان این نکته که سال گذشته 250 میلیون دلار ام دی اف وارد استان شده گفت: 10 کارخانه تولیدی این محصول در استان به دلیل کمبود چوب فقط با نیمی از ظرفیت کار می‌کنند.

زلزله 4/1 ریشتری استان فارس را لرزاند
خبرگزاری دانشجو

مرکز پزشکی «سینا اطهر» فاقد مواد پرتوزاست
خبرگزاری خبرنگاران جوان

بر اساس اعلام دفتر حفاظت در برابر اشعه سازمان انرژی اتمی ایران، مرکز پزشکی سینا اطهر فاقد مواد پرتوزاست.

نهبندان و سربیشه به کارگاه راهسازی تبدیل شده‌اند
خبرگزاری ایرنا

بیرجند - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: در مجموع حدود 300 میلیارد تومان قراردادهای راهسازی را در شهرستان‌های نهبندان و سربیشه داریم که علاوه بر ایجاد اشتغال باعث شده این 2 شهرستان به کارگاه راهسازی تبدیل شوند.

استاندار اصفهان: تشکل‌های سیاسی وفاق و وحدت را سرلوحه خود قرار دهند
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: تشکل‌های سیاسی فرصتی برای ادای دین به انقلاب اسلامی، نظام و شهداست که وظیفه دارند وفاق، وحدت و از خودگذشتگی را سرلوحه خود قرار دهد.

فرماندار خنج: زلزله خسارت جزئی به برخی منازل مسکونی وارد کرد
خبرگزاری ایرنا

لارستان - ایرنا - فرماندار شهرستان خنج گفت: زلزله 4.1 ریشتری بامداد پنجشنبه 12 تیرماه 99 در بخش محمله این شهرستان تلفات جانی نداشت و خسارت جزئی به برخی منازل مسکونی و برخی تاسیسات وارد کرد.

چادرهای آتش‌بان پارک ملی گلستان 3 برابر می‌شود
خبرگزاری ایرنا

گرگان ایرنا مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان با اشاره به احتمال وقوع آتش‌سوزی عمدی و غیرعمدی در پارک ملی گلستان در ماه‌های آینده گفت که با هدف جلوگیری از خسارت ناشی از این حوادث، تعداد چادرهای آتش‌بان در پارک ملی گلستان 3 برابر می‌شود

قالیباف جان باختن شهروندان پاکستانی در حمله تروریستی را تسلیت گفت
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان جان باختن تعدادی از شهروندان پاکستانی در حمله تروریستی به مرکز بورس شهر کراچی را تسلیت گفت.

پیام تسلیت قالیباف به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان
خبرگزاری ایسنا

محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان جان باختن تعدادی از شهروندان پاکستانی در حمله تروریستی به مرکز بورس شهر کراچی را تسلیت گفت.

مرکز پزشکی «سینا اطهر» فاقد مواد پرتوزا است
خبرگزاری مهر

بر اساس اعلام دفتر حفاظت در برابر اشعه سازمان انرژی اتمی ایران، مرکز پزشکی سینا اطهر فاقد مواد پرتوزا است.

57 میلیارد تومان برای مقابله با کرونا در کرمانشاه هزینه شد
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تاکنون 27 میلیارد تومان تجهیزات سرمایه ای و 30 میلیارد تومان تجهیزات مصرفی برای مقابله با کرونا در این استان هزینه شده است.

نخست وزیر عراق بر نقش حشدالشعبی در مبارزه با تروریسم تاکید کرد
خبرگزاری دانا

«مصطفی الکاظمی» در دیدار با فرماندهان حشدالشعبی و دستگاه مبارزه با تروریسم عراق بر نقش آنها در نابودی تروریسم تاکید کرد.

25 مخاطره در بخش مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری شناسایی شد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به حادثه‌خیز بودن استان در حوادث بلایای طبیعی گفت: تاکنون 25 مخاطره در دو سند تدوین شده بخش مدیریت بحران این استان شناسایی و دسته‌بندی شده است.

165 عملیات آتش‌نشانی در خمین اجرا شد
خبرگزاری ایرنا

خمین - ایرنا - مسئول ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خمین گفت: 165 عملیات آتش‌نشانی از ابتدای امسال تاکنون در این شهر انجام شده که بیشترین آنها مربوط به علف‌های خشک، زمین‌های کشاورزی، واحدهای مسکونی، پارکها، فضای سبز و خودرو بوده است.

ادامه سیاست های ترکیه در سوریه و لیبی به رغم مخافت های گسترده
خبرگزاری ایرنا

ایرنا - آنکارا - دولت آنکارا و حزب عدالت و توسعه که در ابتدای روی کار آمدن سیاست اختلاف صفر با همسایگان را در پیش گرفته بودند پس از گذشت سال ها سیاست منطقه ای و بین المللی خود را تغییر داده به طوری که در حال حاضر با برخی همسایگان خود وارد نزاع شده و با برخی دولت ها نیز اختلافات جدی پیدا کرده است.