یک‌شنبه 5 تیر 1401

حوزه علمیه

حوزه علمیه

وب‌گاه فرارو

عماد افروغ گفت: «در ریشه یابی جنبه خاص این ماجرا باید به فضای احساسی نوجوانان توجه داشت که نوعا به نظر می‌رسد دختران در این فیلم در سطح سنی مقطع راهنمایی و متوسطه هستند. این گروه سنی سرشار از احساس هستند و در واقع نمی‌توان این طور ارزیابی کرد که عقلشان بر احساسشان غلبه دارد؛ بنابراین با توجه به این نکته لازم است با آن‌ها مواجهه رأفت آمیز شود.»

وب‌گاه عصر ایران

اینجانب لازم می‌دانم از زحمات حجت الاسلام آقای حسین طائب که خدمات فراوانی برای حفظ امنیت کشور انجام داده‌اند و فتنه‌های فراوانی را خنثی نمودند، تشکر کنم و آرزوی موفقیت برای سردار سرتیپ پاسدار محمدکاظمی داشته باشم

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عضو شورای فرهنگ عمومی کشور می گوید:«باید مسأله حجاب برای افراد درونی شود ولازمه درونی شدن حجاب اقدامات تربیتی، اخلاقی و عاطفی و از همه مهمتر ارائه مد به روز است

وب‌گاه خبر آنلاین

حوزه نیوز نوشت: 1000 استاد دانشگاه و حوزه در نامه‌ای به رؤسای قوای سه‌گانه، خواستار اهتمام جدی به رفع عقب‌ماندگی و جلوگیری از آسیب‌های گسترده فضای مجازی کنونی ایران شدند.

وب‌گاه خبر آنلاین

مبلغ نوشت: حجت الاسلام معزی با اشاره به تلاش های مدرسه علمیه امام حسن مجتبی (ع) لواسان در تربیت طلبه تراز انقلاب اسلامی، گفت: همواره سعی کردیم بر مبنای نگاه مدبرانه مقام معظم رهبری یعنی تحصیل، تهذیب، ورزش، در جهت رشد علمی، تهذیبی، اخلاقی و نشاط روحی طلاب برنامه ریزی کرده و اهداف متعالی حوزه را تحقق بخشیم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی مرکزنوآوری‌های اجتماعی مبتدا، اولین رقابت «شبیه‌سازی شورای نگهبان» ویژه فضلای حوزه علمیه، پنجشنبه و جمعه 2 و 3 تیرماه در سالن اجتماعات مجتمع آوینه قم برگزار شد. این برنامه با حضور آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری، علی فتاحی قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان، محمد بهادری جهرمی عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس، زاهدی قائم...

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: علاوه بر شخصیت های دینی و سیاسی، جمعی از کاربران فضای مجازی با انتشار نظرات خود از زحمات و اقدامات حجت‌الاسلام طائب در دوران ریاست بر سازمان اطلاعات سپاه تقدیر کردند.

وب‌گاه خبر آنلاین

اعتماد نوشت: رئیس سازمان اطلاعات سپاه برای نخستین بار از زمان تاسیس این سازمان تغییر کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

آیت‌الله دژکام گفت: رتبه‌بندی معلمان انجام شود تا فرهنگیان احساس کرامت کنند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مرجع تقلید شیعیان گفت: از زحمات حجت الاسلام آقای حسین طائب که خدمات فراوانی برای حفظ امنیت کشور انجام داده‌اند و فتنه‌های فراوانی را خنثی نمودند تشکر کنم.

خبرگزاری مهر

مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به تلاش‌های این مدرسه در تربیت طلبه تراز انقلاب اسلامی، گفت: همواره سعی کردیم بر مبنای نگاه مدبرانه مقام معظم رهبری برنامه ریزی کنیم.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: مرجع تقلید شیعیان گفت: از زحمات حجت الاسلام آقای حسین طائب که خدمات فراوانی برای حفظ امنیت کشور انجام داده‌اند و فتنه‌های فراوانی را خنثی نمودند تشکر کنم.

وب‌گاه گسترش

آیت‌الله دژکام گفت: رتبه‌بندی معلمان انجام شود تا فرهنگیان احساس کرامت کنند.

وب‌گاه مشرق نیوز

علاوه بر شخصیت های دینی و سیاسی، جمعی از کاربران فضای مجازی با انتشار نظرات خود از زحمات و اقدامات حجت‌الاسلام طائب در دوران ریاست بر سازمان اطلاعات سپاه تقدیر کردند.