شنبه 5 اسفند 1402

حوزه علمیه

حوزه علمیه

وب‌گاه عصر ایران

آیت‌الله اعرافی پیش از آنکه مدیر حوزه علمیه شوند، در قالب یک پروژه شخصی، مساله هوش مصنوعی را دنبال می‌کردند. کار بسیار گسترده ای در این حوزه انجام داده بودند. اگر بگوییم این تلاش‌ها امروز به ثمر نشسته و در حال توسعه آن هستیم، حرف گزافی نزده‌ایم.

وب‌گاه مشرق نیوز

زمان برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری آیت‌الله موسوی بجنوردی از فقهای حوزه علمیه و از اعضای هیات علمی دانشگاه خوارزمی اعلام شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی (ره) که پدر همسر سیدحسن خمینی بوده است، بر اثر یک دوره بیماری صبح امروز دار فانی را وداع گفت. به گزارش عرشه آنلاین، انتشار تصاویری نشان داد این شرکت پروانه کسب داشته است، اما مسئولان اتاق اصناف می‌گویند داشتند پروانه کسب مجوز پیش فروش نیست. صف شاکیان کوروش کمپانی به حدود دو هزار نفر رسیده است که هر کدام طلبشان از این شرکت متفاوت است، شاکیان این پرونده...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون آموزش حوزه‌های علمیه با تشریح «درخت‌واره دانشی» حوزه‌، گفت: مجموع رشته و گرایش‌های این درخت‌واره از 400 عنوان فراتر می‌رود، رویکردهایی از هوش مصنوعی، مشاوره و روان‌شناسی تا اقتصاد و تاریخ هم در این سند آموزشی در نظر گرفته شده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

جبهه پایداری انقلاب اسلامی در حمایت از لیست کاندیدا‌های جامعه مدرسین در انتخابات مجلس خبرگان بیانیه‌ای صادر کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آیت اله صادق آملی لاریجانی عصر جمعه در صحن امام زاده عبدالحق زیراب سوادکوه، ضمن یاد از بزرگان و علما شهرستان سوادکوه (آیت الله نظری و آیت الله صالحی)، میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را تبریک گفت. رئیس تشخیص مصلحت نظام، در رابطه با عظمت مقام امامت و امام مهدی عج با اشاره به روایتی با بیان اینکه مقام امامت انتخابی نبوده...

وب‌گاه خبر آنلاین

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام اصل کار را حضور در انتخابات دانست و گفت: مردم با وجود همه مشکلات نظام خود را قبول دارند و برای اقتدار و امنیت بیشتر با شرکت در انتخابات به آن کمک می‌کنند.

وب‌گاه فرارو

محمد باقر نائیجی گفت: رشوه شرعا اختصاص به محدوده قضاوت دارد و دادن و گرفتن آن در بحث قضاوت حرام است، در غیر مورد قضاوت، دادن آن برای رسیدن به آنچه حق آن شخص است جایز است اگرچه طرف مقابل که وظیفه دارد کار را انجام دهد حرام است که آن مال را دریافت کند.

وب‌گاه مشرق نیوز

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام اصل کار را حضور در انتخابات دانست و گفت: مردم با وجود همه مشکلات نظام خود را قبول دارند و برای اقتدار و امنیت بیشتر با شرکت در انتخابات به آن کمک می‌کنند.

وب‌گاه خبر آنلاین

حجت الاسلام هادی صادقی، کاندیدای انتخابات مجلس خبرگان رهبری می گوید: افراد در انتخابات نامزد نمی شوند چون می گویند اگر من وارد شوم، معلوم نیست می‌خواهند مرا با چه شاخص‌هایی ارزیابی کنند و بعد آیا مرا قبول کنند یا نه، من چرا آبروی خود را در کف طبق اخلاص بگذارم و بعد هم آبرویم برود؟!

وب‌گاه خبر آنلاین

عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه تحریم‌کنندگان انتخابات، جریانی است که در میدان دشمن بازی می‌کند و راه به جایی نمی‌برد، گفت: مردم ثابت کرده‌اند هرگاه که دشمنان طرح، برنامه و نقشه‌ای برای تضعیف کشور داشته باشند، متحد می‌شوند و به صحنه می‌آیند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی در حمایت از فهرست جامعه مدرسین در انتخابات مجلس خبرگان رهبری منتشر شد. متن این بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم جبهه پایداری انقلاب اسلامی که بر اساس آموزه‌های اسلام ناب محمدی و فرمایشات و مطالبات مقام ولایت فقیه، فعالیت‌های سیاسی اجتماعی خود را سامان داده است، در راستای نیل به صراط مستقیم و مصون...

وب‌گاه خبر آنلاین

جبهه پایداری انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از فهرست جامعه مدرسین در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری حمایت کرد.

خبرگزاری تسنیم

جبهه پایداری طی بیانیه‌ای از کاندیداهای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در سراسر کشور حمایت کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

درخواست پسر محمدباقر قالیباف برای اقامت دائم در کانادا رد شد.