سه‌شنبه 5 مهر 1401

زنجان

زنجان

وب‌گاه عرشه آنلاین

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس وشورای اسلامی، تاکید کرد: تمام حرف من از روزی که پا در مجلس یازدهم گذاشتم این بوده که تنها سرمایه این نظام مردم هستند و ما باید مردم داری کنیم. اگر این مردم نباشند این نظاام هم نخواهد بود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

محمد اصفهانی، خواننده مشهور در بخشی از متن طولانی‌اش درباره اعتراضات اخیر نوشت: این حجم از خشم مردم به‌خاطر دیده نشدن و شنیده نشدن و اغتشاش‌گر خوانده شدن و نگاه از بالا و عدم پاسخ‌گویی شماست!!

وب‌گاه عرشه آنلاین

پاسداران گمنام سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان موفق شدند عوامل اصلی اغتشاشات زنجان را دستگیر کنند.

وب‌گاه مشرق نیوز

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد که سواحل شمالی کشور تا روز پنجشنبه - هفتم مهر ماه - با روند نسبی افزایش دما روبرو خواهد بود.

خبرگزاری دانا

مردم از مسئولان امر استانی خصوصا دادستانی درخواست دارند تا هر چه سریع‌تر موضع خود را مشخص کرده و با فتنه‌گران و آشوبگران به شدت برخورد کنند.

خبرگزاری دانا

موسوی با بیان اینکه هیمنه پوشالی دشمنان شکسته است، گفت: در جنگ بین روسیه و اکراین می بینیم عظمت پوشالی که دشمنان به خود درست کرده بودند چه قدر سریع فرو ریخت، دشمنان با اغتشاشات اخیر نیز سعی کردند ما را در داخل به خود مشغول کنند اما ایران اسلامی هوشیار است و بازی نمی‌خورد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به همراه تعدادی از مسئولان سپاه استان با حضور در بیمارستان آیت‌الله موسوی (ره) زنجان از بسیجی مدافع امنیت که در اغتشاشات اخیر با ضربات چاقو مجروح شده بود، عیادت کرد. در این دیدار سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ضمن قرار گرفتن در جریان روند درمان این بسیجی...

خبرگزاری دانا

دو نفر از عوامل اصلی اغتشاشات زنجان که در صدد خلع سلاح مامورین مدافع امنیت بودند دستگیر شدند.

وب‌گاه مشرق نیوز

عاملان اصلی اغتشاشات در زنجان که سعی در خلع سلاح ماموران بودند، دستگیر شدند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی زنجان گفت: محمتاسفانه شایعاتی مبنی بر افزایش قیمت و کاهش سهمیه بنزین توسط برخی مطرح می‌شود که به هیچ وجه صحت ندارد و از مردم تقاضا داریم در این خصوص اخبار رسانه‌های رسمی را دنبال کنند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

در حالی که قرار بود دولت 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن را تا پایان شهریور به متقاضیان تحویل دهد، شاهد هستیم که تحویل زمین به افراد جای تحویل برخی واحدها را گرفته است.

وب‌گاه عصر ایران

حمید حبیبی: به هبچ عنوان کاهشی در سهمیه 60 لیتری بنزین اتفاق نیفتاده و همچنان کارت‌های سوخت ماهیانه 60 لیتر با بنزین 1500 تومانی شارژ می‌شود و در صورتی هم که استفاده نشود، در کارت‌های سوخت ذخیره خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نماد فتوسا با ارزش بازاری 691 میلیارد تومانی در بازار اول فرابورس ایران مورد داد و ستد قرار می‌گیرد و قیمت هر برگه سهم این نماد روی عدد 745 تومانی قیمت می‌خورد. مالک اصلی این شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن اعتماد ایرانیان است که با در اختیار داشتن 35 درصد از این نماد به عنوان سهامدار عمده شناخته می‌شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

تصادف میان دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو 405 در محور خواف واقع در استان خراسان رضوی، 6 کشته به‌جا گذاشت.

خبرگزاری مهر

زنجان - نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس گفت: کنترل قیمت مسکن و جلوگیری از جهش‌های غیرواقعی در این بخش، نیازمند نظارت مجلس است.