سه‌شنبه 2 مرداد 1403

زنجان

زنجان

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وب‌گاه الف

رییس دیوان عالی کشور گفت: برگزاری دوره آموزشی برای قضات جوان در دادسراها ضروری است و این موضوع از ابعاد مختلف اهمیت زیادی دارد.

خبرگزاری مهر

پنج ملی‌پوش وزنه‌برداری بانوان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وب‌گاه مشرق نیوز

مردم زنجان عصر امروز (یکشنبه 24 تیرماه) با اجتماع عظیم در یوم‌العباس، بار دیگر بر حقانیت شور و شعور حسینی خود مُهر تایید زدند.

وب‌گاه خبر آنلاین

آمارهای وزارت کشور حکایت از آن دارد که بیشترین آراء باطله در پایتخت به صندوق ها انداخته شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

سعید آجورلو در تحلیلی پیرامون انتخابات 15 تیر با رویکرد جامعه شناسی سیاسی از دو نوع استان اکثریتی و قطبی بر اساس آرای نامزدها نام برده است.

وب‌گاه عصر ایران

رئیس پلیس‌راه استان زنجان: با توجه به برگزاری مراسم دسته حسینیه اعظم زنجان در این روز و ورود عزاداران برای شرکت در این مراسم از صبح امروز حجم ترافیک در همه محور‌های مواصلاتی استان افزایش یافته است.

خبرگزاری تسنیم

قهرمان وزن 79 کیلوگرم جام تختی گفت که امسال هم تیم رضا یزدانی را همراهی خواهد کرد چون او با تیمش مثل خانواده‌اش برخورد می‌کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: روز گذشته، شاخص کل برای چهارمین روز ریزش کرد و تا مرز 2 میلیون و 200 هزار واحد عقب نشست و ارزش معاملات خرد در یکی از کمترین سطوح خود قرار گرفته است.

خبرگزاری مهر

اولین جلسه شورای سیاست گذاری خانه‌های هلال با حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر در خصوص اتخاذ تصمیماتی با قابلیت در سطح استان‌ها و در راستای تحقق توسعه کمی و کیفی خانه‌های هلال تشکیل شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مشاور رئیس سازمان بورس در خصوص فروش سهام عدالت به روش غیرمستقیم توضیحاتی ارائه داد. مشاور رئیس سازمان بورس در خصوص فروش سهام عدالت به روش غیرمستقیم توضیحاتی ارائه داد. به گزارش عرشه آنلاین، موسوی، عضو کمسیون اقتصادی مجلس در برنامه میز اقتصاد امروز در خصوص سهام عدالت جاماندگان گفت: یکی از مشکلات اصلی ما عدم اراده واگذاری سهام دولتی در کشور توسط مدیران است و با به تأخیر انداختن سهام عدالت...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مشاور رئیس سازمان بورس در خصوص فروش سهام عدالت به روش غیرمستقیم توضیحاتی ارائه داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مشاور رئیس سازمان بورس در خصوص فروش سهام عدالت به روش غیرمستقیم توضیحاتی ارائه داد.

وب‌گاه فرارو

میراث برقی دولت دوازدهم برای دولت سیزدهم در مجموع 16 هزار مگاوات ظرفیت نیروگاهی جدید بود؛ در حالی که از دولت دهم کمتر از 5 هزار مگاوات به دولت یازدهم منتقل شده بود.