جمعه 28 مرداد 1401

عصر جدید

عصر جدید

خبرگزاری ایرنا

گرگان - ایرنا - سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به گلستان روزنه امید حل مشکلات ساختاری و زیربنایی حوزه خبر و رسانه استان را میان فعالان این بخش ایجاد کرد و آنان را به ادامه مسیر فعالیت حرفه‌ای بدون نگرانی از کمبودهای اولیه امیدوار ساخت.

وب‌گاه 55 آنلاین

احسان علیخانی در اخباری شنیده شده با دختری به که اسم چهار حرفی دارد و با " ه " آغاز می شود و دانشجوی سال آخر رشته پزشکی است نامزد کرده است.

خبرگزاری دانشجو

خبرگزاری تسنیم

نحوه نمایش فیلم‌ها و اسامی سینماهای نمایش دهنده فیلم‌های گروه سینمایی «هنر و تجربه» در تهران و شهرستان‌ها اعلام شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

پویش «به عشق علی (ع)» که مبدا آن معاونت صدا است تمامی ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و مردم نهاد را پای کار آورد.

خبرگزاری تسنیم

یک کارشناس بهائیت معتقد است مهمترین پرونده‌های این فرقه در طول این چند دهه فعالیت، نفوذ در حوزه محیط زیست است که دراین‌باره سازمان‌های غیردولتی متعددی راه‌اندازی کردند؛ مؤسسه میراث پارسیان با مدیریت افرادی چون کاووس سیدامامی از جمله آنها بود.

خبرگزاری مهر

کتاب «یادگیری آزاد» نوشته پیتر گری با ترجمه مهدی غلامی توسط نشر نو منتشر و راهی بازار نشر شد.

وب‌گاه منیبان

آهنگ «شِکِسِ روزگار» تازه‌ترین اثرِ میدیا فرج‌نژاد در قالب پروژه «تار و تاریخ» است. این آهنگ را میدیا فرج‌نژاد آهنگسازی کرده و تارِ آن را نواخته است. آوازِ این قطعه را وحید موسوی خوانده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

تازه‌ترین تابلوموزیکالِ پروژه‌ی «تار و تاریخ» با حضور میدیا فرج‌نژاد و وحید موسوی در کاروانسرایی در چِمِشکِ لرستان ضبط شد.

خبرگزاری مهر

رئیس فرهنگسرای اندیشه گفت: دستگاه‌های فرهنگی که علم‌دار فریضه جهاد تبیین در گام دوم انقلاب هستند، وظیفه مهمی در ترویج امر حجاب و عفاف دارند.

خبرگزاری تسنیم

تازه‌ترین تابلوموزیکالِ پروژه‌ی «تار و تاریخ» با حضور میدیا فرج‌نژاد و وحید موسوی در کاروانسرایی در چِمِشکِ لرستان ضبط شد.

خبرگزاری مهر

مترجم کتاب «کمدی در گذر زمان» گفت: احساس می‌کنم در فضای هنری به‌خصوص در ایران، میان طرفداران سینمای هنری و آثار کمدی شکافی عمیق وجود دارد و آثار کمدی کمتر در حوزه سینمای هنری دیده شده‌اند.

خبرگزاری مهر

کتاب «کوچک زیباست» نوشته ارنست شوماخر اقتصاددان آلمانی‌بریتانیایی از نخستین کتاب‌هایی است که توسعه لجام گسیخته اقتصادی را زیرسوال برده وانقلابی در عرصه تئوری پردازی توسعه ایجاد کرده است.