چهارشنبه 3 مرداد 1403

اجتماعی خبرگزاری میزان

اجتماعی خبرگزاری میزان

در پی کسالت و بستری‌شدن حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران، از ایشان عیادت کردند.

نماز عید سعید قربان برادران اهل سنت در عیدگاه اهل سنت زاهدان اقامه شد.

صبح امروز و همزمان با روز عید سعید قربان محمدرضا صارمی، رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه و ناصر سراج، معاون سیاسی رئیس قوه قضاییه، به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه، در منزل حمید نوری حضور یافتند و با وی دیدار کردند.

نماز عید سعید قربان صبح امروز با حضور پرشور مردم در حرم حضرت معصومه (س) اقامه شد.

عصر یکشنبه (27 خرداد 1403) سه فروند لنج سنتی در بندر آبادان دچار آتش‌سوزی شدند. بلافاصله با همکاری نیرو‌های امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی، نیروی انتظامی آبادان و خرمشهر، شرکت نفت و پالایشگاه آتش مهار و از سرایت آن به شناور‌های مجاور که حامل کالا و تجهیزات بندری بود جلوگیری شد. خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید و علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

مراسم دعای عرفه امروز همزمان با (نهم ذی‌الحجه) با حضور اقشار مختلف مردم در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار شد.

مراسم دعای عرفه امروز همزمان با (نهم ذی‌الحجه) با حضور اقشار مختلف مردم در حرم مطهر امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) برگزار شد.

مراسم دعای عرفه امروز همزمان با (نهم ذی‌الحجه) با حضور اقشار مختلف مردم درخیابان سعدی تهران برگزار شد.

نشست حجت الاسلام «مصطفی پورمحمدی» نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، با اعضای اتاق بازرگانی ایران صبح یکشنبه (27 خرداد 1403) در اتاق صنایع و معادن برگزار شد.

نشست انتخاباتی «محمدباقر قالیباف» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با فعالان ستادی، عصر شنبه (26 خرداد 1403) در مسجد میدان فلسطین تهران برگزار شد.

حمید نوری، شهروند ایرانی بازداشت شده در سوئد روز شنبه، (26 خرداد 1403) پس از 1680 روز حبس در زندان سوئد، به ایران بازگشت و در فرودگاه مهرآباد مورد استقبال قرار گرفت.

مراسم برائت از مشرکین با حضور گسترده زائران ایرانی در سرزمین عرفات برگزار شد.

جمعی از نخبگان و مدال‌آوران علمی کشورمان ظهر امروز (شنبه 26 خرداد 1403) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

حدود 76 هزار زائر شیعه ایرانی بنا به احکام شرعی، شب گذشته در شب نهم ذی الحجه با اتوبوس‌های روباز برای مردان و اتوبوس‌های سقف دار برای بانوان از مکه مکرمه به خیمه‌های خود در سرزمین عرفات در حدود 20 کیلومتر شهر مکه انتقال داده شدند. تمامی زائران اهل سنت ایران در حج تمتع صبح امروز شنبه از سرزمین منا به صحرای عرفات منتقل شدند.

همایش انتخاباتی فرهنگیان حامی «مسعود پزشکیان»، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، عصر جمعه (25 خرداد 1403) در ستاد فرهنگیان تهران برگزار شد.

مسابقات گلف جایزه بزرگ آقایان و مرحله پایانی لیگ بانوان در ارومیه برگزار شد.