سه‌شنبه 5 مهر 1401

بین الملل

بین الملل

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر امور خارجه از دیدار خود با مقامات کشور‌ها و سازمان‌های بین المللی در حاشیه نشست 77 مجمع عمومی سازمان ملل متحد گزارش داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عزت‌الله ضرغامی در توییتی نوشت: ایران هراسی مانند «مار و پله» است، درست در جایی که پله موفقیت را طی می‌کنی با یک نیش به پله اول برمی‌گردی!

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: سینمای ایران با کسب دو جایزه اسکار، موفق‌ترین کشور در عرصه اسکار بین‌المللی در یک دهه اخیر این جوایز سینمایی محسوب می‌شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر امور خارجه در صفحه شخصی خود گزارشی از دیدار و گفتگوی روز گذشته خود با مقامات کشورها و سازمان های بین المللی در حاشیه نشست 77 مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک ارائه کرد.

خبرگزاری تسنیم

معاون بانک مرکزی اروپا (ECB) هشدار داد که رشد اقتصادی منطقه یورو کاهش یافته است و به زودی ممکن است به صفر برسد.

وب‌گاه فرارو

خروج داویدووا پس از فراخوان بسیج عمومی محدود برای جنگ با اوکراین و دستور وزارت ورزش روسیه به نهادهای ملی برای تعلیق اردوهای آموزشی در خارج از این کشور صورت گرفته است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رجب طیب اردوغان گفت: حمایت روزافزون از تروریست‌ها توسط کشورهای غربی قبل از هر چیز تهدیدی برای صلح و امنیت آنها است.

وب‌گاه خبر آنلاین

پس از تجاوز به اوکراین، روسیه در حال تشدید برنامه‌های خود برای استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی خود (CBDC)، روبل دیجیتال، در تجارت این کشور با چین است.

خبرگزاری تسنیم

مرغداری ها و دامداری‌های کوچکی که بعد از مردمی سازی یارانه ها و کاهش مصرف تعطیل شدند با زنجیره سازی و فعالیت تحت یک برند اما با حفظ مالکیت، اقتصادی می‌شوند.

وب‌گاه 55 آنلاین

رئیس این آکادمی به طور یکجانبه تصمیم به نامزد نکردن فیلمی از روسیه در مراسم اسکار گرفته است.

وب‌گاه الف

قیمت بلیت سکوهای مسابقات جام جهانی در مراحل مختلف مشخص شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

قطر برای رهایی از معضل بزرگ جا و فضا برای تماشاگران در ایام جام جهانی اقدامی انجام داد.

خبرگزاری ایرنا

نیویورک - ایرنا - حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران که برای شرکت در هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک به سر می برد، تاکنون در راستای دیپلماسی دولت سیزدهم، دیدارهای فشرده بسیار با همتایان خود و نیز شخصیت های بین المللی داشته است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

انجمن پزشکان ایرانی آمریکا با انتشار یک اطلاعیه مطبوعاتی، اعلام کرد که از شروین مرتضوی، رئیس انجمن پزشکان ایرانی آمریکا، به دلیل دیدار با ابراهیم رئیسی خواسته شده تا استعفا دهد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس دستگاه دیپلماسی ایران به ماجرای فوت مهسا امینی و اعرتضات پس از آن واکنش نشان داد