دوشنبه 4 تیر 1403

بین الملل

بین الملل

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امروز قیمت سکه امامی به 41,650,000 (چهل و یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش 1.8 درصدی داشته است. قیمت طلا هم روند صعودی را تجربه کرده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌محاسبه سود سپرده در بانک ها توسط مشتریان یکی از مشکلاتی است که برخی از مراجعه کنندگان به بانک ها با آن روبرو شده و گاها دچار اشتباه می شوند. محاسبه سود سپرده در بانک ها توسط مشتریان یکی از مشکلاتی است که برخی از مراجعه کنندگان به بانک ها با آن روبرو شده و گاها دچار اشتباه می شوند. بسیاری از مراجعه کنندگان به بانک ها که به امید دریافت سود در بانک سپرده گذاری می کنند روش محاسبه سود سپرده...

وب‌گاه خبر آنلاین

3 ماه بعد از حمله علم الهدی به توسعه اینترنت روستایی، محمدجواد آذری جهرمی به سیستان و بلوچستان رفت و 10 روز تمام همان جا ماند تا تتمه اینترنت رسانی به 27 درصد از روستاهای فاقد اینترنت در این استان را شخصاً مدیریت کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مذاکرات مقامات بانک مرکزی ایران و بحرین درباره آزادسازی دارایی‌های مسدود شده ایران، آغاز شد.

وب‌گاه ورزش سه

لیونل مسی در مصاحبه‌ای با تیک اسپورتس گفت در جریان بازی‌ها با خودش دیالوگ درونی دارد و مجبور است به خودش هشدار بدهد که واقعیت را گم نکند.

وب‌گاه خبر آنلاین

محمدرضا بهرامن، نایب‌رئیس اتاق ایران با اشاره به هدفگذاری‌های انجام شده برای توسعه و رشد اقتصاد کشور، تاکید کرد: توسعه و رشد اقتصادی پایدار به ابزارهایی نیاز دارد و بدون تامین ابزار و زیرساخت‌های لازم، محقق نمی‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سفر بن سلمان به قطر، نقطه عطفی در روابط دو بازیگر تعریف کرد، تا جایی که گروهی از تحلیلگران از این سفر تحت عنوان رنسانس عربستان و قطر یاد می کنند؛ رخدادی که زمینه را برای حضور سرمایه گذاران قطری در عربستان هموار و همزمان تعاملات تجاری دو بازیگر را افزایش داد.

وب‌گاه الف

فرمانده کل انتظامی گفت: امروز آثاری از کاهش کشت دیده نمی‌شود. یکی از دلایل افزایش کشت در کشور همسایه ما (افغانستان) که بیشترین درگیری‌ها را در بحث مبارزه با مواد مخدر را با آن داریم، آثاری ناشی از حضور آمریکایی‌ها در آن کشور بود.

وب‌گاه مشرق نیوز

حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست اجماع اساتید دانشگاه‌های تهران درباره انتخابات صحبت کرد.

خبرگزاری تسنیم

روبرت لواندوفسکی درباره بازنشستگی از تیم ملی و آخرین بازی یورو 2024 برابر فرانسه مطالبی بیان کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

روسیه اعلام کرد که به بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا واکنش نشان می‌دهد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: به گفته وزارت امور خارجه روسیه، این کشور در پاسخ به بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا علیه مسکو، به فهرست ممنوعیت سفر علیه مقامات اتحادیه اروپا اضافه می‌کند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وب‌گاه الف

به‌گفته مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیش از 500 خبرنگار از 150 رسانه خارجی مقیم و غیرمقیم وابسته به 31 کشور جهان با حضور در کشور، چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران را پوشش میدانی می‌دهند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مناظره‌ی تلویزیونی میان محسن هاشمی رفسنجانی و علی خضریان برگزار شد مناظره‌ی تلویزیونی میان محسن هاشمی رفسنجانی و علی خضریان برگزار شد به نقل از فرارو، در این مناظره خضریان مشاور جلیلی به تندی از پزشکیان انتقاد کرد، محسن هاشمی نیز با اشاره به تعداد آرای خضریان در مجلس گفت: «افراطی‌ها دلشان می‌خواهند مردم در انتخابات شرکت نکنند و با 6 درصد آرای مردم به مجلس راه پیدا کنند.» دقایقی از این...

وب‌گاه عرشه آنلاین

بررسی ها نشان می‌د هد که رشد سطح تقاضا در هفته های اخیر گریبانگیر بازار ارز شده است. دلیل افزایش قیمت دلار چه بود؟ دلار کریدور ششم را فتح کرد قیمت ها امروز در بازار ارز چه مسیری را تجربه کردند؟ معاملات روز دوشنبه چهارم تیر برای دلار هرات با نرخ 59 هزار و 910 تومان آغاز شد اما در نیمه دوم معاملات روند صعودی را تداوم بخشید و در میانه کانال 60 هزار تومان جا خوش کرد. براساس بررسی خبرنگار...