شنبه 5 اسفند 1402

دارایی و ثروت

دارایی و ثروت

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، دکتر محمد شیریجیان با بیان اینکه این ابزار یکی از روش‌هایی است که می‌تواند به صورت هدفمند به تأمین مالی بنگاه‌ها کمک کند، تصریح کرد: بدین معنا که تأمین مالی سرمایه در گردش بنگاه‌ها به واسطه این ابزار می‌تواند انجام شود، چراکه تقریباً 82 درصد تسهیلاتی که در شبکه بانکی به بخش صنعت پرداخت می‌شود، برای سرمایه در گردش...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (شنبه، پنجم اسفند) بازار طلای تهران با 300 هزار تومان افزایش به 33 میلیون و 550 هزار تومان رسید.

وب‌گاه خبر آنلاین

کارشناس هواشناسی با ابراز "آبان امسال پیش‌بینی ورود هوای سرد به کشور طی بهمن را انجام داده بودم."، گفت: چرا سازمان هواشناسی توان انجام پیش‌بینی بلندمدت را ندارد.

وب‌گاه گسترش

قیمت ریپل نسبت به 24 ساعت گذشته با کاهش جزئی 0.05 درصدی مواجه شده و با قیمت 0.5395 دلار معامله می‌شود. نمودارهای وب‌سایت کوین مارکت کپ، یک مسیر صعودی را برای نزدیک شدن قیمت به 0.54 دلار برای این توکن نشان می‌دهند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سخنگوی انجمن تایر با اشاره به عرضه تایر با دیگر کالاها تفاوت دارد و در اخذ تصمیم برای ممنوعیت فروش سبدی این تفاوت در نظر گرفته نشده است از وضعیت مطلوب بازار تایر خبر داد.

وب‌گاه گسترش

از جمله توکن‌های دیگری که در دو هفته اول به اوج خود رسیدند می‌توان به شبکه مانتا (MANTA)، انکر پروتکل (ANC) و هیروز آف ماویا (MAVIA) اشاره کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

معاون دبیرکل خانه کارگر به سخنرانی اخیر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی پیرامون گذشته این سازمان یادداشتی واکنش نشان داد و از فروش اموال سازمان ابراز نگرانی کرد. حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) در واکنش به سخنرانی اخیر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی که دوره گذشته این سازمان را سرشار از مشکلات مالی و استقراض دانسته بود، به اظهارات اخیر وی پاسخ داد. وی در یادداشتی نوشت: در...

وب‌گاه عرشه آنلاین

بانک مرکزی برای خرید اسکناس نو برخی شعب بانک‌ها را معرفی کرده، اما بسته‌های اسکناس نو با قیمت‌های بالاتر در بازار آزاد نیز به فروش می‌رسند. بانک مرکزی برای خرید اسکناس نو برخی شعب بانک‌ها را معرفی کرده، اما بسته‌های اسکناس نو با قیمت‌های بالاتر در بازار آزاد نیز به فروش می‌رسند. هر سال از نیمه اسفندماه کشور رنگ و بوی سال نو به خود می‌گیرد و در این میان اسکناس‌های نو طرفدار زیادی پیدا...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امروز شاخص بازار سرمایه با افت 4847 واحد به رقم دو میلیون و 65 هزار واحد رسید.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - قیمت هر اسکناس دلار امروز (شنبه، پنجم اسفند 1402) در معاملات مرکز مبادله ارز و طلای ایران نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه، سوم اسفند) بدون تغییر ماند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر اجرای سیاست توسعه دریامحور با رویکرد افزایش سهم حمل‌ونقل ریلی، گفت: ترکیب حمل‌ونقل ریلی و دریایی باید در اولویت برنامه‌ها گنجانده شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی با انتشار پیامی به مناسبت «پنجم اسفندماه؛ روز مهندس» مهندسان را بازیگران پرتلاش تسهیلگران خستگی‌ناپذیر عرصه حکمرانی مسکن دانست و روز مهندس را تبریک گفت.

خبرگزاری اکو نیوز

وب‌گاه عرشه آنلاین

سرانه فروش ارز مسافرتی هوایی به متقاضیان از 500 به 1000 یورو افزایش می‌یابد. سرانه فروش ارز مسافرتی هوایی به متقاضیان از 500 به 1000 یورو افزایش می‌یابد. به گزارش عرشه آنلاین، براساس مصوبه‌ای که از سوی بانک مرکزی صادر شد، مسافرانی که می‌خواهند به خارج از کشور سفر کنند (البته نه هر کشور خارجی) می‌توانند مبلغی را به عنوان کمک هزینه سفر دریافت کنند. این کمک هزینه به این شکل است که بانک...

وب‌گاه گسترش

ایران‌خودرو امروز در گزارشی به رسانه ها اعلام کرد که قیمت فعلی محصولات این شرکت ناشی از سرکوب قیمتی است. در نتیجه از سال 1403 قیمت‌ها تغییر خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم

رئیسی در پیامی درگذشت آیت‌الله سید محمد موسوی بجنوردی را به حوزه‌های علمیه، علمای اعلام، شاگردان، علاقمندان و نیز داماد و خانواده گرامی وی تسلیت گفت.