سه‌شنبه 5 مهر 1401

دارایی و ثروت

دارایی و ثروت

وب‌گاه خبر آنلاین

حجت‌الله صیدی گفت: آنچه بیش از ادامه یا تعلیق مذاکرات بر اقتصاد ایران تاثیر می‌گذارد، بی‌تردید برنامه‌های داخلی است و ما به شکلی عجیب با بی‌برنامگی در حوزه اقتصاد و اداره بازارها روبرو هستیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

به نظر می رسد اگر این شخص رئیس جمهور ایران بود با توجه به رویکرد مترقی و خردمندانه ای که دارد (و از سخنانش پیداست) ایران را در مسیر توسعه و تعالی هدایت می کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

دولت از ابتدای امسال 87 هزار میلیارد تومان بابت اصل و سود اوراق بدهی منتشر شده در سال‌های قبل، پرداخت کرده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بر اساس آخرین آمار تاکنون نتیجه آزمایش ابتلا به بیماری وبا برای 20 نفر در استان اصفهان مثبت بوده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

افزایش 37 درصدی پروازها در مرداد، قیمت هر کیلو قارچ به 75 هزارتومان رسید و تولید انواع خودروها افزایشی شد از اخبار اقتصادی امروز است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: جمعه با عبور موجی از شمال شرق کشور، کاهش نسبی دما در این مناطق و همچنین استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

وب‌گاه 55 آنلاین

عبدالناصر همتی، رییس سابق بانک مرکزی در نامه‌ای سرگشاده به رئیسی در مورد اتفاقات اخیر نوشت

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در پی تیراندازی در یک مدرسه در روسیه 17 نفر جان باختند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عبدالناصر همتی در نامه‌ای سرگشاده به رئیسی در مورد اتفاقات اخیر نوشت: آنچه این روزها بر کشور و مردم می رود، دردی است که درمان آن فقط به مدد تدبیر و مماشات چاره پذیر است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در لیست آپارتمان‌هایی که برای اقامت موقت و روزانه در تهران پیشنهاد شده‌اند آپارتمان‌هایی که دست کمی از این هتل های 5 ستاره ندارند نیز وجود دارد که اقامت هر شب در آنها تا 3 میلیون و 500 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه الف

ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست رئیس‌جمهور، به بررسی و تصمیم‌گیری درباره مهمترین مسائل اقتصادی روز پرداخت.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: هم اکنون ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور و راه‌های منتهی به مشهد گزارش شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح امروز سه‌شنبه به ریاست سید ابراهیم رئیسی تشکیل جلسه داد و به بررسی و تصمیم‌گیری درباره مهمترین مسائل اقتصادی روز پرداخت.

خبرگزاری تسنیم

معاون بانک مرکزی اروپا (ECB) هشدار داد که رشد اقتصادی منطقه یورو کاهش یافته است و به زودی ممکن است به صفر برسد.