دارایی و ثروت

دارایی و ثروت

مردم نگران دسته چک هایشان نباشند / اجرای قانون جدید چک تدریجی است
خبرگزاری مهر

بانک مرکزی به مردم اطمینان داد که بدون هیج نگرانی مانند گذشته چک‌هایی را که در دست دارند، استفاده کنند.

از مصوبات سفرهای رئیس جمهور به کرمان چه خبر؟
خبرگزاری ایسنا

مسئول پیگیری پروژه‌های سفر ریاست جمهوری عنوان کرد: امسال برای مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان کرمان حداقل 700 میلیارد تومان پرداخت اعتبار داشتیم.

فریدون عباسی: اراک جنجالی بود که برجام را توجیه کنند
خبرگزاری ایسنا

فریدون عباسی با حضور در برنامه دست خط از نقش شهید فخری‌زاده در بررسی و تهیه نقشه راه هسته‌ای کشور در دهه 60 و 70 سخن گفت.

علت بازگشت پرواز تهران - ایلام به فرودگاه مهرآباد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - عصر امروز (جمعه) پرواز تهران به ایلام پس از رسیدن به آسمان ایلام به مبدا بازگشت؛ در حالیکه خلبان دلیل این امر را آماده نبودن شرایط برای فرود اعلام کرد برخی مسافران به دلایل دیگری اشاره کردند.

تداوم اعتراضات در سلیمانیه عراق
خبرگزاری ایرنا

بغداد - ایرنا - تظاهرات خیابانی در اعتراض به تاخیر در پرداخت حقوق و اوضاع نامناسب معیشتی و اقتصادی - امروز جمعه - برای نهمین روز در استان سلیمانیه اقلیم کردستان عراق ادامه یافت.

نماینده مجلس: ظرفیت‌های منطقه‌ای کرمان را باهمکاری مشترک توسعه می‌دهیم
خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت‌های منطقه‌ای استان کرمان را با همکاری مشترک بین مجلس، دولت و سایر بخش‌های نظام گسترش می‌دهیم.

فراهم شدن شرایط بنیادی و ساختاری برای رشد مجدد شاخص بورس
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه به دلیل شرایط اقتصادی و رکود حاکم در بازارهای موازی، بورس بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری خواهد بود، گفت: به نظر می‌رسد پس از استراحتی کوتاه، شرایط بنیادی برای رشد مجدد شاخص بورس مهیا باشد.

مدیران شهری پایتخت برای توسعه حمل و نقل عمومی به قالیباف نامه نوشتند
خبرگزاری ایرنا

تهران_ ایرنا_ «پیروز حناچی» شهردار پایتخت و «محسن هاشمی» رییس شورای شهر تهران برای توسعه حمل و نقل عمومی به «محمدباقر قالیباف» رییس مجلس شورای اسلامی نامه نوشتند.

امام جمعه: جلوی یک فاجعه اقتصادی در دزفول گرفته شد
خبرگزاری ایرنا

دزفول - ایرنا - امام جمعه دزفول گفت: جلوی انتقال یک فاجعه اقتصادی و انتقال تجهیزات و ماشین آلات کارخانجات صنعتی فتح دزفول به شهرهای دیگر و فروش زمین این کارخانه گرفته شد.

داوری دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در دو مرحله انجام می‌شود
خبرگزاری ایرنا

ساری - ایرنا - رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران از تمدید مهلت ارسال اثر به دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران و همچنین برنامه‌ریزی برای داوری دو مرحله‌ای آثار در این جشنواره رسانه‌ای خبر داد.

مشکلات فعالان اقتصادی اصفهان و درخواست آنها از وزیر صمت
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - شماری از فعالان اقتصادی اصفهان در دیدار با علیرضا رزم‌حسینی وزیر صمت، دلالان حوزه صنعت فولاد، فرسودگی ماشین‌آلات صنعتی، قانون نظام صنفی، اخذ عوارض صادراتی، مالیات، مشخص نبودن تعریف مشوق صادراتی، مسائل ارزی، تناقض بین بخش بازرگانی و تولیدی و واردات را از جمله مشکلات فرارو برشمردند.

40 درصد مبتلایان به کرونا دردهای عضلانی دارند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پزشکان بر اساس شواهد بالینی می گویند: 40 درصد بیماران مبتلا به کرونا، دردهای عضلانی به ویژه درد مفاصل را تجربه می‌کنند.

«بی‌رحمانه سینه چگاسفلی را شکافتند»
خبرگزاری ایسنا

از یک سو نماد کاروان بازی‌های المپیک و پارالمپیک را یکی از آثار تاریخی 2800 ساله بهبهان انتخاب کرده‌اند و از سوی دیگر چشم و گوش‌شان را بستند تا صدای اعتراض‌ها را نشوند و بتوانند به راحتی لودر را از روی محوطه‌ی چگاسفلی، قدری آن‌طرف‌تر از «ارجان» عبور دهند.

آیین‌نامه نظام اجاره‌داری مسکن تکمیل و نهایی شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اتخاذ سیاست‌های تفکیک بازار سرمایه از بازار مصرف در بخش مسکن از تدوین و تکمیل نظام اجاره‌داری حرفه‌ای و ارائه آن به مراجع بالادست خبر داد.

موقعیت تجاری، ترانزیتی و دسترسی گیلان به بازار اوراسیا برجسته است
خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در نروژ گفت: ظرفیتهای گیلان اعم از کشاورزی، گردشگری، شیلات، کشتی‌سازی، دسترسی به بازار اوراسیا و بودن در مسیر ترانزیت موقعیت برجسته‌ای را به گیلان به عنوان یک استان غنی در حوزه توسعه تجارت داده است.