یک‌شنبه 5 تیر 1401

دارایی و ثروت

دارایی و ثروت

وب‌گاه مشرق نیوز

بسیاری از ساکنان بندر چارک و جزیره کیش از ترس وقوع زلزله شب را بیرون از منازل خود سپری کردند.

وب‌گاه مشرق نیوز

درحالی شرکت راه‌آهن دیروز از حذف واگن‌های با عمر بالای 48 سال خبر داده بود که وزیر راه و شهرسازی خطاب به مدیرعامل راه‌آهن گفت: به‌جای پاک کردن صورت مسئله، سریعاً راهی برای حل موضوع پیدا کند.

وب‌گاه گسترش

بازار در شرایط رکود کامل است و خرید و فروشی صورت نمی‌گیرد. در طی چند روز گذشته نیز تغییر چندانی در قیمت‌ها دیده نشد.

خبرگزاری تسنیم

سران گروه 7 با توجه به افزایش قیمت انرژی و بالا رفتن درآمد نفتی روسیه، تصمیم گرفته‌اند یک سقف قیمت برای فروش نفت این کشور تعیین کنند تا کرملین را بیش از پیش به خاطر جنگ اوکراین تحت فشار قرار دهند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

بانک مرکزی تغییرات نرخ رسمی 46 ارز بین بانکی نسبت به دیروز را اعلام کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

گرچه روز گذشته در معاملات بازار سهام استقبال خوبی از نمادهای خودرویی شد و اکثر آن ها به صف خرید رسیدند، اما وضعیت کلی بازار نشان می دهد همچنان احتمال افت قیمت سهام بیشتر از احتمال رشد آن است.

وب‌گاه منیبان

یک روزنامه دولتی چین مقاله ای منتشر کرده است که در آن هشدار می دهد که قیمت بیت کوین به صفر می رسد و در همین حال، تنظیم کننده های مالی در شنژن هشدار جدیدی در مورد ارزهای دیجیتال صادر کرده اند.

وب‌گاه خبر آنلاین

اقتصادنیوز نوشت: در روزی که بازار فاز کاهشی داشت، معامله‌گران از زاویه متفاوتی به این اتفاق نگاه می‌کردند. از نظر آن‌ها در سنوات گذشته که سفرهای مهم خارجی رخ می‌داد یا اخبار مثبت برجامی بود، بازار ارز نوسان هزار تومانی را تجربه می‌کرد اما در روز گذشته نوسان در بازار ارز در حد 200 تومان بود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار اعلام کرد: از ابتدای سال تا پایان خرداد 1401، سود سنواتی 2 میلیون و 900 هزار سهامدار به مبلغ بیش از 4 هزار میلیارد ریال به حساب مردم واریز شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

خبرگزاری دانا

جانشین معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ضمن کوشش برای حضور موثر و قوی در نظام جهانی و مذاکرات احیای برجام به صورت قطع باید در روابط سیاست خارجی اولیت را به همسایگان و منطقه و یا کشور هایی که تجربه به ما ثابت کرده است ارتباط با این کشور ها نتایج خوبی را در پی دارد بدهیم.

خبرگزاری تسنیم

درحالی شرکت راه‌آهن دیروز از حذف واگن‌های با عمر بالای 48 سال از شبکه سیر خبر داده بود که رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی خطاب به مدیرعامل راه‌آهن گفت: به‌جای پاک کردن صورت مسئله، سریعا راهی برای حل موضوع پیدا کنید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اینکه برای افزایش اجاره‌بها سقف 25‌درصد و 20‌درصد تعیین شود، راه‌حل مشکل نیست. مگر تاکنون با سیاست‌های دستوری توانسته‌ایم قیمت کالایی را مدیریت کنیم که امروز بتوانیم بازار مسکن را سامان دهیم.