پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

دارایی و ثروت

دارایی و ثروت

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس کل بانک مرکزی گفت: وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها باید در جهت سیاست‌ها و برنامه‌هایی گام بردارند که منجر به ورود ارز به کشور شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

چهارمین کارگروه مشترک وزارت صمت و بانک مرکزی به منظور هماهنگی سیاست‌های ارزی و تجاری کشور و هدایت ارز حاصل از صادرات به سمت چرخه تجاری و تولیدی کشور تشکیل شد.

وب‌گاه الف

رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سهامداران سهام عدالت پیش از پایان سال سود سهام عدالت دریافت خواهند کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: صادرات دام، سوداگری و کاهش عرضه گوشت قرمز منجر شد تا طی دو هفته گذشته نرخ گوشت قرمز صعودی باشد.

خبرگزاری ایسنا

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، 8 بهمن‌ماه در مصلی امام‌خمینی (ره)، به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد. طبق روال، ساعت 10صبح درب‌های مصلی به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 10 و 45دقیقه آغاز خواهد شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، 8 بهمن‌ماه در مصلی امام‌خمینی (ره) و به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی اقامه می‌شود.

وب‌گاه فرارو

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران حدود یک ساعت پیش از دیدار مقابل تیم‌ملی فوتبال عراق در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: مسابقه مهمی در پیش داریم و با شرایط پیچیده‌ای در این دیدار حاضر شده‌ایم اما هم اکنون کاملا آماده هستیم و این دیدار می‌تواند حکم صعود ما را به جام جهانی قطر امضا کند.

وب‌گاه مشرق نیوز

لیستی از قیمت جاروشارژی‌های موجود در بازار منتشر شده است.

خبرگزاری ایسنا

وزیر دادگستری گفت: درج قیمت تولید کننده مانع از گران‌فروشی است؛ اگر وزارت صنعت، معدن و تجارت با جدیت این مساله را پیگیری کند خیلی از کالاها به قیمت واقعی خود نزدیک می‌شوند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام والمسلمین جعفر منتظری دادستان کل کشور در جریان سفر به نیشابور با اشاره به مشکلاتی که خودروسازان برای مردم ایجاد کرده اند، اظهار کرد: افزود: متاسفانه مردم درگیر یک اختاپوس عجیب و غریب خودروسازان شده‌اند. وی افزود: وقتی شاهد هستیم مردم سرمایه‌های خود را صرف خرید ماشینی می‌کنند که این ماشین کیفیت و استاندارد لازم را ندارد. این موضوع از...

خبرگزاری دانا

شهاب عزیزی خادم، قبل از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق اظهار داشت: ان‌شاءالله به لطف الهی تیم ملی به جام جهانی صعود می‌کند، نظر خدا باشد سایر مسائل حل است.

خبرگزاری ایسنا

هر چند تا یک ساعت مانده به شروع تقابل تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق تنها حدود 1000 نفر به ورزشگاه آزادی آمده بودند اما با نزدیک شدن به زمان آغاز مسابقه، صندلی‌های اختصاص یافته به تماشاگران پر شد.

خبرگزاری میزان

رئیس کل بانک مرکزی درچهارمین جلسه کارگروه هماهنگی سیاست‌های ارزی و تجاری تاکید کرد: نگاه اقتصادی کشور باید صادرات محور باشد.

وب‌گاه خبر آنلاین

چهارمین کارگروه مشترک وزارت صمت و بانک مرکزی به منظور هماهنگی سیاست‌های ارزی و تجاری کشور و هدایت ارز حاصل از صادرات به سمت چرخه تجاری و تولیدی کشور تشکیل شد.

خبرگزاری میزان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون بخش تعاون نتواسته به جایگاه واقعی خود در اقتصاد کشور برسد، از این رو، در این وزارت مردم قصد داریم دوره‌ای جدید را در بخش تعاون رقم بزنیم.