دارایی و ثروت

دارایی و ثروت

تولید علوفه گلخانه‌ای درکشور
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز:‌پژوهشگران مرکز تحقیقات کشاورزی یزد موفق شدند برای اولین بار در کشور پرورش و تولید علوفه دامی را در فضای گلخانه میسر کنند.

جزییات سه عرضه بلوکی در فرابورس / عرضه اولیه اخزا ها از فردا
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز 24 مهر 1400 جزییات سه عرضه بلوکی اعلام شد.

صنایعی که خریدار بودند / تصمیم امروز حقوقی های بورسی
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: خودرویی ها، بانکی ها و بیمه ای و پالایشی ها در صف خرید بودند.

جزئیات شنیده نشده از پرونده تخلفات ارزی در بانک مرکزی در سال 96
خبرگزاری مهر

امروز رای پرونده سیف رئیس وقت بانک مرکزی، احمد عراقچی و سالار آقاخانی در رابطه با برهم زدن نظم و آرامش بازار ارز و فضای اقتصادی کشور و همچنین برخی سوء مدیریت‌ها اعلام شد.

محسن اسلامی، مدیرکل جدید دفتر امور سیاسی وزارت کشور شد
وب‌گاه اقتصاد نیوز

وزیر کشور در حکمی محسن اسلامی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

فلوشیپ اقتصاد هسته‌ای برگزار می‌شود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فلوشیپ اقتصاد هسته‌ای به همت مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای و با مشارکت بسیج اساتید، آبان‌ماه سال جاری در سازمان انرژی اتمی ایران برگزار می‌شود.

صالحی: تولید داخل در راه‌آهن اولویت است / بکارگیری همه ظرفیت‌ها برای توسعه ریلی
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، اولین جلسه مدیرعامل جدید شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، سید میعاد صالحی، با اعضای هیات مدیره و معاونان راه آهن روز 22 مهر در ساختمان مرکزی شهدای راه‌آهن برگزار شد. در این جلسه که در اولین روز حضور مدیرعامل جدید به مدت 6 ساعت برگزار شد، سید میعاد صالحی پس از تشکر از اعتماد وزیر راه و شهرسازی...

اثر مثبت عشقی بر بورس تهران / جهش در روز اول
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز 24 مهر 1400 در اولین روز کاری هفته شاخص کل بورس پایتخت بیشترین صعود سال جاری را ثبت کرد و پس از 8 روز بازار سهام با ورود نقدینگی حقیقی مواجه شد.

تغییر راهبرد توسعه، نیاز اساسی کشور است
خبرگزاری مهر

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اولین گام دربرنامه توسعه هفتم و بودجه1401، این است که راهبردتوسعه باید تغییر کند. اجازه ندهیم منابع درجایی قرار گیرد که منجر به افزایش رشد اقتصادی نشود.

ضرورت احداث جایگاه های سوخت ماشین آلات کشاورزی در روستاها
خبرگزاری مهر

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی بر احداث زیرساخت های توزیع سوخت ماشین آلات کشاورزی در روستاها تاکید کرد.

محمد: سوداگران زمین در مناطق آزاد جولان می‌دهند / فهم درستی از مناطق آزاد وجود ندارد
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سعید محمد با اشاره به دور شدن مناطق آزاد در کشور از هدف اصلی خود اظهار کرد: اگر بخواهیم مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به هویت اصلی خود که برای آن طراحی شده‌اند یعنی سرمایه گذاری، تولید، صادرات و کمک به اقتصاد کشور دست پیدا کنند، باید امنیت مالی برای فعالان و سرمایه گذاران اقتصادی فراهم شود و متاسفانه این موضوع امروز وجود ندارد. وی با بیان اینکه مشکلات...

کاراته انتخابی رده‌های پایه دختران | پایان رقابت‌ها با قهرمانی مازندران در جام امام علی (ع)
خبرگزاری دانا

مسابقات انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه پسران به میزبانی زنجان برگزار شد و در مجموع رده بندی مازندران با 6 طلا، یک نقره و 6 برنز قهرمان این دوره از مسابقات شد.

تاخیر در پرداخت مطالبات تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی / درخواست ردیف بودجه مشخص برای این حوزه
خبرگزاری ایسنا

تاخیر در پرداخت مطالبات تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی در کشور و معوقات این حوزه از سال 98، لزوم رسیدگی و نظارت جدی وزارت بهداشت به این موضوع و درخواست از دولت جهت لحاظ ردیف بودجه مشخص برای بخش تجهیزات پزشکی از جمله مباحثی بود که در نشست خبری امروز انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی به آن پرداخته شد.

ثبت 48 نشانه جغرافیایی فرش دستباف در داخل
خبرگزاری مهر

سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) نخستین مصاحبه از اولین شماره مجله خبری آسیا و اقیانوسیه خود را به رئیس مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اختصاص داد.