دارایی و ثروت

دارایی و ثروت

فرماندار تبریز: تجمع و ورزش جمعی در بوستان‌ها ممنوع است
خبرگزاری ایرنا

تبریز - ایرنا - فرماندار تبریز اعلام کرد: اتراق، تجمع و ورزش‌های جمعی در بوستان‌های سطح شهر ممنوع بوده و شهرداری با تشکیل گروه های نظارتی با جدیت به این امر نظارت خواهد کرد.

عملکرد مراکز درمانی خارج از کشور هلال‌احمر باید شفاف باشد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر در نخستین جلسه ویدیو کنفرانس با مسئولان مراکز درمانی خارج از کشور این جمعیت تاکید کرد: عملکرد مراکز درمانی خارج کشور هلال‌احمر باید شفاف باشد.

بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی در کمیسیون اقتصادی
خبرگزاری ایسنا

یک عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی سوال چهار نماینده از وزیر اقتصاد و همچنین بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

مهلت ثبت نام برای انتخاب صادرکنندگان نمونه خراسان رضوی 15 مهر است
خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - دبیر اجرایی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی گفت: متقاضیان شرکت در مراسم انتخاب صادرکنندگان برگزیده استان تا 15 مهر فرصت دارند برای حضور در این رقابت ثبت نام کنند.

تلاش مهندسان ایرانی برای توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سازمان نظام مهندسی استان تهران با همکاری کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، در تلاش برای توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس: کنترل قیمت مسکن امکانپذیر است
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قیمت مسکن تابعه‌ای از عرضه و تقاضا است، گفت: قیمت مسکن را می‌توان با افزایش عرضه کنترل کرد.

رییس کمیسیون عمران مجلس: 500 هزار مهندس بیکار در کشور داریم
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: در حال حاضر 500 هزار مهندس آماده ورود به کار هستند اما متاسفانه شغلی پیدا نمی‌کنند.

فرماندار: اعتبارهای تملک دارایی کاشان کم است
خبرگزاری ایرنا

کاشان - ایرنا - فرماندار ویژه کاشان گفت: متاسفانه اعتبارهای تملک دارایی کاشان از آنجایی که جزو شهرستان‌های برخوردار محسوب می شود کم است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان: ایران بیشترین امنیت را در منطقه داراست
خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: ایران اسلامی در بین کشورهای منطقه و فرامنطقه، با وجودی که دشمن از چهار جهت تلاش می‌کند آن را ناامن کند اما بهترین امنیت را داراست.

دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در آذربایجان غربی آغاز به کار کرد
خبرگزاری ایرنا

ارومیه - ایرنا - رییس جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی با اشاره به آغاز به کار دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان گفت: این طرح ملی با ثبت‌نام از متقاضیان راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی توسط جهاد دانشگاهی با ظرفیت 500 نفر در حال اجرا است.

معاون استاندار: سفره واحدهای صنعتی راکد اصفهان جمع می‌شود
خبرگزاری ایرنا

کاشان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت: سفره واحدهای تولیدی و صنعتی غیرفعال و راکد در این استان جمع‌آوری می‌شود.

«فروشنده خاموش» باعث کاهش 80 درصدی واردات در ایران شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس انجمن علمی فناوری چاپ ایران با اشاره به واردات 40 هزار تنی محصولات چاپی در سال گذشته گفت: زمانی حتی سالیانه تا 200 هزار تن از این محصولات به کشور وارد می‌شد که متاثر از به‌روز نبودن فناوری‌ها و فرسودگی ماشین‌آلات صنعت چاپ بود.

توصیه‌های بورسی وزیر اقتصاد
خبرگزاری مهر

دژپسند به مردم توصیه کرد که در فروش دارایی‌های خود دقت کنید تا ضرر نکنید.

10 میلیون ماسک بهداشتی در قم ذخیره سازی شد
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به تولید روزانه 370 هزار ماسک بهداشتی در قم گفت: هم اکنون بیش از 10 میلیون ماسک بهداشتی در قم ذخیره داریم و این علاوه بر آن تعداد ماسکی است که در علوم پزشکی استان به عنوان ذخیره استراتژیک وجود دارد.

بیمه هوشمند اجرایی شود
خبرگزاری مهر

وزیر اقتصاد گفت: انتظار می‌رود با پیشبرد بیمه هوشمند، هر فرد با در اختیار داشتن یک کارت هوشمند، بتواند بیمه نامه متناسب با شرایط شغلی و زندگی خود را انتخاب و از مزایای آن بهره‌مند شود.