دارایی و ثروت

دارایی و ثروت

رد شدن پیشنهاد اصلاح بازنشستگی با 30 سال سابقه بدون شرط سنی
خبرگزاری دانا

سن بازنشستگی همیشه از مسائل مهم سازمان های بیمه گر است زیرا پایداری این سازمان ها منوط به حفظ تعادل منابع و مصارف خود هستند. با کوچکترین تغییرات آینده آنها دچار چالش می شود.

استاندار خراسان جنوبی: جذب اعتبارات ملی از تکالیف مدیران است
خبرگزاری ایرنا

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی تلاش برای جلب و جذب اعتبارات ملی را از تکالیف مدیران برشمرد و گفت: آمارها نشان می‌دهد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در این زمینه روند رو به رشدی داشته که قابل تقدیر است.

وام اجاره 1400 به ستاد کرونا پیشنهاد شد
خبرگزاری دانا

وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد پرداخت کمک ودیعه مسکن را به ستاد ملی کرونا داده که ستاد در این باره تصمیم‌گیری خواهد کرد.

کارگران هفت تپه، بازگشت شرکت به دولت را جشن گرفتند
خبرگزاری ایرنا

دزفول - ایرنا - کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه روز یکشنبه خلع ید بخش خصوصی و بازگشت این شرکت به دولت را جشن گرفتند و خواستار رسیدگی به سایر مطالبات کارگری خود شدند.

سرنوشت دلار و مساله تورم
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - «مرتضی زمانیان» کارشناس اقتصادی در گفت‌وگو با ایرنا تصریح کرد در پیش‌بینی روند بلندمدت نرخ ارز باید روی مساله تورم تمرکز کرد.

عزیزی‌خادم در دفتر ظریف بود که نسخه فوتبال را پیچیدند / کمک دقیقه نودی با چاشنی انتخابات ریاست جمهوری
وب‌گاه مشرق نیوز

در فاصله اندک باقیمانده تا انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، اخبار مربوط به حضور مسئولان دولت دوازدهم دور و بر فوتبال هم بیش از پیش به گوش می رسد.

هزینه پیامک بانک‌های دولتی هم زیاد شد
خبرگزاری دانا

برخی از بانک‌های دولتی هزینه سرویس پیامکی خود را افزایش داده‌اند.

خبرگزاری ایسنا

بازار سرمایه امروز هم قرمزپوش بود و شاخص کل بورس بیش از 15 هزار واحد کاهش یافت.

جاده جدید سنندج - مریوان آخر اردیبهشت به پایان می‌رسد
خبرگزاری ایرنا

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: براساس توافقی که با پیمانکاران و دستگاه‌های مختلف صورت گرفته، مقرر شده پروژه جاده جدید سنندج - مریوان تا 31 اردیبهشت تکمیل شود.

چگونه 16 میلیارد دلار بنزین دود شد؟
وب‌گاه تابناک

طبق محاسبات تصمیم غلط دولت در حذف سهمیه‌بندی بنزین و بی اعتبار کردن کارت سوخت، همچنین هجمه غیرکارشناسی به بنزین پتروشیمی‌ها و بسترسازی برای واردات بنزین بی‌کیفیت، خسارتی معادل 16 میلیارد دلار برای کشور در پی داشته است.

تلاش برای کاهش وابستگی سیستان به رودهیرمند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا از برگزاری کنفرانس ملی روئین‌تن‌سازی سیستان با محوریت دانشگاه زابل و همکاری وزارت نیرو خبر داد و گفت: تلاش برای کاهش وابستگی این منطقه به رودهیرمند از برنامه های این کنفرانس خواهد بود.

وب‌گاه تابناک

مصوبه مربوط به موافقتنامه همکاری گمرکی ایران و اوگاندا ابلاغ شد
خبرگزاری مهر

با امضای معاون اول رئیس‌جمهور، مصوبه مربوط به امضای موافقتنامه همکاری بین دولت‌های ایران و اوگاندا در زمینه امور گمرکی ابلاغ شد.

حسین دهقان: با تبعیت سپاه از جریانات سیاسی مخالفم
وب‌گاه فرارو

سردار حسین دهقان گفت: اگر قرار باشد نظامی‌ها تابعی از یک بخش سیاسی جامعه قرار بگیرند یا در خدمت بخشی از سیاسیون جامعه قرار بگیرند یعنی اساسا از فلسفه وجودیشان فاصله گرفتند. امام با این امر مخالفت کردند نه تنها حضرت امام بلکه امروز هم رهبری با این امر مخالف هستند و نه تنها رهبری و امام بلکه ما سپاهی‌ها هم با این مخالف هستیم که سپاه بخواهد وارد عرصه سیاسی و کار سیاسی شود.

خبرگزاری میزان

رئیس جمهور گفت: تهیه، تامین و ساخت واکسن اصلی‌ترین اولویت کاری سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و وزارت بهداشت است و طبق برنامه وزارت بهداشت، تا پایان تیرماه 13 میلیون نفر گروه پرخطر درکشور واکسینه خواهند شد.