یک‌شنبه 30 اردیبهشت 1403

خاورمیانه

خاورمیانه

وب‌گاه مشرق نیوز

الاهلی در ادامه نتایج خوب خود توانست با نتیجه 5 بر 1 برابر حریفش به پیروزی دست پیدا کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

پلیس شهر گراتس اتریش یک دختر 14 ساله را که گفته می شود برنامه ریزی یک "حمله تروریستی با چاقو" را در مرکز شهر داشته است دستگیر کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: همزمان با افزایش تنش در روابط ترکیه و آمریکا، گروهی از تحلیلگران با اشاره به رویکرد متفاوت دو بازیگر در سوریه بر این نکته تاکید دارند که آنکارا و واشنگتن ابتدا باید به مناقشه‌های خود در دمشق پایان دهند تا زمینه برای احیای همکاری‌های دو جانبه‌شان هموار شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

پایگاه خبری آکسیوس شنبه 29اردیبهشت به نقل از منابع آگاه گزارش داد که دو مقام ارشد دولت بایدن این هفته با مقام‌های ایرانی در عمان درباره چگونگی جلوگیری از تشدید حملات در منطقه گفت‌وگو کردند. این مذاکرات بر شفاف‌سازی پیامدهای اقدامات ایران در منطقه و همچنین بر نگرانی‌های آمریکا درباره وضعیت برنامه هسته‌ای ایران متمرکز بود. اینکه تهران چه مابه‌ازایی را از آمریکا طلب کرده است، طیفی از مسائل...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بیانیه مداخله‌جویانه سران اتحادیه عرب در منامه درخصوص مالکیت بر جزایر سه‌گانه با واکنش شدید ایران مواجه شد؛ اما آنچه در این میان تعجب کارشناسان را برانگیخت، امضای این بیانیه توسط عراق و سوریه بود. روزنامه «دنیای‌اقتصاد» دلایل بروز چنین رخدادی را بررسی کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل و وزیر امنیت داخلی او به شرط و شروط بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم برای حضور در این کابینه واکنش نشان دادند.

وب‌گاه ورزش سه

پائولو فونسکا همچنان در صدر فهرست هدایت میلان و جانشینی استفانو پیولی در فصل آینده قرار دارد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

نخست‌وزیر و وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به شرط و شروط بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم برای حضور در این کابینه واکنش نشان دادند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

محسن رضایی با اشاره به عملیات وعده صادق در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: این عملیات ناگفته‌های زیادی دارد محسن رضایی با اشاره به عملیات وعده صادق در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: این عملیات ناگفته‌های زیادی دارد محسن رضایی، دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا و فرمانده پیشین سپاه، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: رهبری «عملیات وعده صادق» توسط فرماندهی کل قوا که پیچیده‌ترین و شجاع‌ترین و شجاع‌ترین...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مجاهدان گردان‌های قسام گروهی از نیروهای پیاده ارتش رژیم صهیونیستی را در اطراف مسجد تابعین در شرق شهر رفح در جنوب نوار غزه در کمین گرفتار کردند.

وب‌گاه عصر ایران

دفتر نتانیاهو در بیانیه‌ای اعلام کرد اگر گانتس مصلحت داخلی را ترجیح می‌دهد و به دنبال بهانه برای براندازی دولت نیست پس باید به سه سوال پاسخ دهد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر محیط زیست ایالت نیدرزاکسن آلمان درباره خطر نفوذ آب به تاسیسات ذخیره سازی زباله هسته‌ای در این منطقه که می‌تواند منجر به وقوع یک فاجعه شود، هشدار داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

محسن رضایی با اشاره به عملیات وعده صادق در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: این عملیات ناگفته‌های زیادی دارد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر کابینه جنگ اسرائیل با اذعان به بن بست در جنگ غزه به نتانیاهو برای یافتن راه برون رفتی از این بن بست اولتیماتوم داد.

وب‌گاه ورزش سه

تور بین المللی دوچرخه سواری خزر بعد از برگزاری سه مرحله با قهرمانی رکابزن عراقی به خط پایان رسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بازار ارز تهران امروز شاهد شیب نزولی قیمت ها در مقایسه با دو روز پیش است و قیمت دینار عراق هم با افت قیمت یک تومانی که داشت، 44 تومان معامله شده است.