سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

خاورمیانه

خاورمیانه

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با هیات تجاری اعزامی به عمان، سفیر و کارکنان بخش اقتصادی و رایزنی بازرگانی سفارت ایران در مسقط بر عزم جدی و برنامه دولت برای توسعه تجارت با عمان و تقویت زیرساخت‌ها تاکید کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، محمود الزهار از رهبران جنبش حماس فلسطین تأکید کرد که بازدارندگی گروه‌های مقاومت در نوار غزه، مانع از آن خواهد شد که رژیم موقت صهیونیستی بخواهد رهبران فلسطینی را ترور کند. الزهار در گفتگو با خبرگزاری آناتولی، به رژیم صهیونیستی هشدار داد که اگر این رژیم بخواهد «یحیی السنوار» رهبر حماس در غزه را ترور کند، پاسخ قاطعی دریافت خواهد کرد؛ به نحوی که...

وب‌گاه عصر ایران

سخنگوی وزارت امورخارجه: در مقررات سفر برخی از کشورها توافقات دوجانبه مبنی بر پذیرش این واکسن‌ها صورت گرفته و در سایر موارد هم در دستور کار قرار داشته و در حال پیگیری هستند.

خبرگزاری مهر

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: این وزارتخان از مجاری دیپلماتیک خود تلاش خواهد کرد نگرانی پیش آمده برای برخی از حجاج را در اسرع وقت با هماهنگی مقامات مسئول عربستان مرتفع کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

کاخ کرملین از گفتگوی تلفنی رئیس جمهور روسیه و رئیس جدید امارات به مناسبت درگذشت رئیس سابق این کشور خبر داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سعید خطیب زاده گفت: واکسن برکت و دیگر واکسن‌های ایرانی از استاندارد بالای بهداشتی و سلامت برخوردار هستند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امورخارجه، گفت: واکسن‌های ایرانی از استاندارد بالای بهداشتی و سلامت برخوردار هستند و این وزارتخانه نگرانی پیش‌آمده برخی از حجاج را در اسرع وقت با هماهنگی مقامات مسئول عربستان مرتفع می‌کند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، شماری از نمایندگان پارلمان الجزایر، پیش‌نویس قانونی را که بر اساس آن، عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی جرم‌انگاری می‌شود تحویل هیأت رئیسه این پارلمان کردند. «یوسف عجیسه» نماینده «حرکه مجتمع السلم» امروز سه شنبه تأکید کرد که به نیابت از نمایندگان حزب خود پیش‌نویس قانون را به ریاست پارلمان تحویل داده است. عجیسه به خبرگزاری آناتولی گفت که اعضای...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: تولیت آستان مقدس حرم اباعبدالله الحسین (ع) در بیانیه‌ای اعلام کرد که آتش سوزی هیچ گونه تلفات انسانی به دنبال نداشته است و آتش بعد از مدتی مهار شد.

وب‌گاه منیبان

سخنگوی وزارت امورخارجه در خصوص برخی اخبار منتشره در مورد واکسن‌های مورد قبول برای انجام فریضه حج و سفر به عربستان سعودی توضیح داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از ارتش این رژیم اعلام کرده است که تل آویو ترور رهبران جنبش حماس را برغم همه پیامدها و عواقب آن در همه جبهه‌ها به عنوان یک گزینه در اختیار دارد.

خبرگزاری دانا

وزیر امور خارجه در دیدار معاون وزیر خارجه اسلواکی آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای ارتقا و تعمیق همکاری های سیاسی و اقتصادی دوجانبه و همچنین در سازمان های بین المللی اعلام کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، دفتر اطلاع رسانی شورای عالی قضائی لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که قضات لبنان برغم شرایط سخت اقتصادی به حرمت سوگندی که یاد کرده اند به وظایف خود عمل می‌کنند. به گزارش النشره، در این بیانیه آمده است: قضات برغم برخی هجمه‌ها و حملات بی اساس، پایبندی خود به قانون و اراده خود برای اجرای آن را اثبات کردند و آن‌ها به صورت شبانه روزی و به طور خستگی ناپذیر...

وب‌گاه عرشه آنلاین

شهرام ناظری در واکنش به اعتراضات در کشور گفت: مردم دنبال حق خود هستند، زیرا حق آن‌ها پایمال شده و اعتراض نیز حق آن‌هاست. مردم گرسنه‌اند و شایسته نیست که تا کمر داخل سطل زباله شده و شرمنده خانواده خود شوند. مردم در تنگنای زیادی قرار دارند و حق خود را می‌خواهند و باید آن را بگیرند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

طبق اعلام معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر دومین لنج باری گناوه ای در حوالی دیر غرق شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: طوفان شدید خاک دو روزه در عراق، باعث عوارض تنگی نفس در بیش از چهار هزار نفر از استان های مختلف این کشور شد و آنها را روانه بیمارستان و مراکز درمانی کرد.