یک‌شنبه 12 آذر 1402

خاورمیانه

خاورمیانه

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عمر دیروی می‌گوید حالا و اینجا (غزه) زمان و مکان مناسبی برای یک خداحافظی مناسب نیست.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: همزمان با آغاز عملیات زمینی اسرائیل در نوار غزه، گروهی از ناظران از چالش های پیش روی اسرائیل می گویند. به باور آنها، شرایط گروگان ها و توانایی بالای حماس در جنگ شهری، نظامیان اسرائیلی را در شرایط دشواری قرار خواهد داد. با این همه شواهد نشان می دهد که اسرائیل خود را برای محاصره طولانی مدت نوار غزه آماده کرده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سخنگوی سازمان نظام پزشکی گفت: در صورتی که تعداد پزشک کافی نداشته باشیم، احتمال واردات پزشک وجود دارد. سخنگوی سازمان نظام پزشکی گفت: در صورتی که تعداد پزشک کافی نداشته باشیم، احتمال واردات پزشک وجود دارد. رضا لاری‌پور درباره کمبود کادر درمان در کشور افزود: باتوجه به تعرفه های پایین، هیچ پزشک خارجی با تعرفه‌های فعلی در ایران کار نمی‌کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یکی از اعضای دفتر سیاسی حماس عصر امروز یکشنبه از سفر هیأت حماس به قاهره طی روزهای آینده خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: برخی از منابع خبری از هدف قرار گرفتن پایگاه آمریکایی «العمر» در شرق سوریه خبر دادند.

وب‌گاه خبر آنلاین

خاطرات سال 1379 هاشمی رفسنجانی روایت دست اول از سالی پرالتهاب و پرحادثه است.

وب‌گاه مشرق نیوز

نیروی متراکمی که نبرد غزه در جهان آزاد کرده، تاثیراتی فراتر از یک جنگ نقطه‌ای یا منطقه‌ای برجا خواهد گذاشت. تاریخ به قبل از این جنگ باز نخواهد گشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: روسیه سلاح آخرالزمانی خود را در منطقه تمرینی کامچاتاکا تست کرد؛ موشکی با برد 10.500 کیلومتر و توانایی حمل 200 کیلوتن TNT.

وب‌گاه مشرق نیوز

طوفان الاقصی اقتصاد اسرائیل را در هم شکست، عادی سازی آوارگی، جابجایی جمعیت، دنباله تخریب محیط‌زیست، به وقت سید، تیتر برخی روزنامه‌های دوشنبه هفتم آبان ماه 1402 است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

به گفته دست‌اندرکاران بخش کشاورزی، علی‌رغم آنکه بزرگترین تولیدکننده زعفران در دنیا محسوب می‌شویم، اما به دلیل خام‌فروشی و فروش فله جایگاه چندانی در بازارهای هدف نداریم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بسیاری از اساتید دانشگاه‌های مختلف آمریکا که حملات اسرائیل به نوار غزه را در ابتدا محکوم کرده بودند، با تحت فشار قرار گرفتن از سوی نهادهای صهیونیستی قدرتمند و بانفوذ، مجبور به عذرخواهی شده و یکی‌یکی نسبت به موضع‌گیری‌هایی که داشتند، عقب‌نشینی کردند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

طی چند روز اخیر و با تشدید بمباران غزه از سوی اسرائیل، همواره از «حمله زمینی تمام‌عیار» سخن گفته می‌شود. واژه «حمله زمینی» هم در عرصه عمومی و هم از سوی کارشناسان به‌وفور استفاده می‌شود، اما این واژه نه با معنای علمی آن هم‌تراز است و نه با واقعیت‌های میدانی در غزه. نتانیاهو و مقام‌های کابینه‌اش در هفته‌های ابتدایی از «حمله زمینی گسترده» یا «عملیات زمینی تمام‌عیار» استفاده می‌کردند اما...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

براساس گزارش ها شهر البوکمال در نزدیکی مرز عراق هدف حمله هوایی یک فروند جنگنده آمریکایی قرار گرفته است.

وب‌گاه عصر ایران

دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که از آغاز جنگ در غزه همچنین 32 هزار واحد نیز به کلی تخریب شدند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حمله راکتی از خاک سوریه به اسراییل اتفاق افتاده است و پاسخ رژیم صهیونیستی به این حمله راکتی مشخص نیست.