چهارشنبه 3 مرداد 1403

هندبال نوجوانان آسیا یکشنبه قرعه کشی می شود

خبرگزاری مهر مشاهده در مرجع
هندبال نوجوانان آسیا یکشنبه قرعه کشی می شود

مراسم قرعه‌کشی مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا روز یکشنبه با حضور نایب رییس فدراسیون جهانی در تهران برگزار می‌شود.

مراسم قرعه‌کشی مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا روز یکشنبه با حضور نایب رییس فدراسیون جهانی در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم قرعه‌کشی دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان پسر آسیا فردا، یکشنبه، 13 اسفندماه، با حضور «بدرالذیاب» نایب رییس فدراسیون هندبال جهان و همچنین نمایندگان فدراسیون هندبال آسیا در سالن اصلی کمیته ملی پارالمپیک برگزار می‌شود.

13 کشور ایران، کره جنوبی، عربستان، ژاپن، بحرین، کویت، قطر، عراق، هند، امارات متحده عربی، چین، اردن و چین تایپه متقاضی حضور در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان پسر آسیا هستند که براساس دستورالعمل AHF (فدراسیون هندبال آسیا) در سه گروه سه تیمی و یک گروه 4 تیمی قرعه‌کشی می‌شوند.

همچنین براساس ابلاغیه فدراسیون هندبال آسیا تیم‌های ایران، عربستان، کره‌جنوبی و ژاپن در سید یک، بحرین، کویت، قطر و عراق در سید دو و هند و امارات متحده عربی در سید سه حضور دارند.

از بین تیم‌های چین، اردن و چین تایپه نیز که در دوره گذشته این مسابقات حضور نداشتند، قرعه‌کشی صورت خواهد گرفت تا دو تیم به سید سه بروند و یک تیم هم به عنوان تیم باقیمانده به گروه D خواهد رفت.

لازم به ذکر است ایران که میزبان دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی پسر آسیاست، براساس دستورالعمل این مسابقات می‌تواند قرعه خود را انتخاب کند.

گفتنی است از لوگوی دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی پسر آسیا نیز در این مراسم رونمایی می‌شود.

دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی پسر آسیا از 3 تا 12 شهریور سال 1403 به میزبانی ایران برگزار خواهد شد.

تیم ملی نوجوانان کشورمان در دوره قبلی این رقابت‌ها عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرده بود.