جمعه 7 مهر 1402

کشتی فرنگی

کشتی فرنگی

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، محمدرضا گرایی نماینده وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان توانست با برد مقابل کشتی گیر مجارستانی به مدال برنز دست یابد. گرایی درباره شکست خود درباره کشتی گیر آذربایجانی گفت: کشتی ژاپن گره خورد و من بعد از 8 دقیقه بدون ریکاوری و استراحت به مصاف حریف آذربایجانی رفتم که این مشکل میتواند از سمت فدراسیون جهانی باشد. وی ادامه داد: میدانم مردم از ورزش اول...

وب‌گاه عصر ایران

کشتی آزاد که ورزش اول کشور محسوب می‌شود، سال‌هاست با وجود غیبت روسیه بازهم پشت سر آمریکا قرار می‌گیرد پس باید خدا را شکر کنیم که آمریکایی‌ها علاقه چندانی به سرمایه‌گذاری روی کشتی فرنگی ندارند وگرنه که همین نایب قهرمانی هم از دست می‌رفت!

وب‌گاه فرارو

محمدرضا گرایی با پیروزی در مسابقه رده بندی وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی 2023 جهان، به مدال برنز رسید.

وب‌گاه خبر آنلاین

دنیای اقتصاد نوشت: پرونده رقابت‌های جهانی کشتی در بلگراد بسته شد و ایران در هیچ‌کدام از دو رشته آزاد و فرنگی نتوانست عنوان قهرمانی جهان را به دست بیاورد. اتفاقی که با توجه به غیبت روسیه به عنوان اصلی‌ترین رقیب تاریخ کشتی ایران، چیزی به جز ناکامی را متبادر نمی‌کند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

روزنامه‌های امروز به موضوعاتی نظیر درخشش بانوان در روز اول بازی‌های آسیایی و خنثی سازی 30 انفجار همزمان در تهران توسط وزارت اطلاعات پرداخته اند.

وب‌گاه ورزش سه

فرنگی‌کار 67 کیلو گرم تیم ملی ایران توانست با دو پیروزی پیاپی به مدال برنز رقابت‌های جهانی برسد.

وب‌گاه ورزش سه

ملی‌پوش کشتی فرنگی ایران گفت: کشتی ورزش نخست ایران است و تمام تلاشم را می‌کنم تا مدال طلای المپیک را تکرار کنم.

وب‌گاه ورزش سه

تیم ملی کشتی فرنگی ایران با یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز و کسب چهار سهمیه المپیک در رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان به کار خود پایان داد.

وب‌گاه ورزش سه

محمدرضا گرایی با وجود آسیب‌دیدگی، کشتی رده‌بندی وزن 67 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان را برد و به مدال برنز رسید.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

آذربایجان که قبلا قهرمانی خود را مسجل کرده بود، در سه وزن سوم مسابقات جهانی بلگراد نتوانست طلایی شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

محمدرضا گرایی پس از مدال برنز جهان گفت که طلای المپیک را تکرار می‌کنم.

وب‌گاه مشرق نیوز

رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی 2023 جهان با قهرمانی آذربایجان به پایان رسید و تیم ملی کشتی فرنگی ایران با یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز و کسب چهار سهمیه المپیک به کار خود پایان داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی 2023 جهان با قهرمانی آذربایجان به پایان رسید و تیم ملی کشتی فرنگی ایران با یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز و کسب چهار سهمیه المپیک به کار خود پایان داد. رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی 2023 جهان با قهرمانی آذربایجان به پایان رسید و تیم ملی کشتی فرنگی ایران با یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز و کسب چهار سهمیه المپیک به کار خود پایان داد. به گزارش عرشه آنلاین، مسابقات...