پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

آمریکا

آمریکا

وب‌گاه اقتصاد نیوز

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: تاریخ، تجربه و رفتارشناسی آمریکا نشان داده است که به سیاستمداران و حاکمان آمریکا نمی توان اعتماد کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران (8 بهمن‌ماه) در مصلی امام‌خمینی (ره)، به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

خبرگزاری مهر

شهید سردار سلیمانی خطاب به آمریکا درباره سازمان منافقین گفت: شما به این زباله‌های بیرون ریخته ملت ایران و به این زن ولگرد دل بسته اید.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سوءتغذیه عامل مرگ 2.7 میلیون کودک در سال است و طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت در صورت تغذیه با شیر مادر تا 23 ماهگی، زندگی حدود 820 هزار کودک زیر پنج سال حفظ می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مقامات اسرائیلی مدعی شده اند که نگرانند توجهات جهانی به بحران اوکراین باعث عدم توجه به پرونده هسته ای ایران شود.

خبرگزاری تسنیم

اکبر نصراللهی استاد ارتباطات معتقد است که اطلاع‌رسانی فوری و روایت اول، بخشی از پروژه مقابله با خرابکاری امروز علیه صداوسیماست.

وب‌گاه خبر آنلاین

کیهان نوشت: در پی یادداشت دیروز کیهان که در آن، اظهارات آقایان امیرعبداللهیان و شمخانی درباره مذاکره مستقیم با آمریکا نقد شده بود، دیروز آقای شمخانی، دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی کشورمان با کیهان تماس گرفت.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - ژانر معمایی نوعی از ادبیات با پیرنگ یک جنایت است، ادبیاتی که راز آن ذهن را به تکاپو وا می‌دارد و در نهایت نیز آن راز در میان کتاب‌ها گشوده می‌شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

در معاملات ساعت گذشته بازار جهانی انرژی قیمت نفت برنت توانست پس از مدت‌ها قله 90 دلار را فتح کند.

خبرگزاری میزان

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با محمد بن عبدالرحمن آل ثانی تاکید کرد: در هفته‌های اخیر شاهد افزایش تحرکات نظامی در خصوص یمن بوده ایم و این موارد به بازتولید جنگ در یمن و منطقه انجامیده و مسیر صلح را تخریب می‌نماید.

وب‌گاه الف

«چرا می‌خواهید همان ساده لوحی و اشتباه دولت روحانی و ظریف را دوباره مرتکب شوید که مورد نهی صریح رهبر معظم انقلاب واقع شده است و هم با منطق و عقلانیت مذاکرات منافات دارد.»

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) پس از موفقیت در بازپس‌گیری زندان حسکه کار تعقیب داعشی‌هایی را که یک هفته قبل به این زندان یورش برده بودند، آغاز کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

گروهی از محققان توانسته‌اند طی یک فرآیند علمی کاری کنند که پای قطع شده یک قورباغه پنجه‌دار آفریقایی از نو رشد کند.