جمعه 4 اسفند 1402

آمریکا

آمریکا

وب‌گاه اقتصاد نیوز

ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام اعلام کرد که 6 پهپاد "حوثی ها" (انصارالله یمن) را در دریای سرخ سرنگون کرده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

الازهر مصر با انتشار بیانیه‌ای نسبت به وتوی آمریکا علیه غزه در شورای امنیت واکنش نشان داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

پارلمان آلمان پنج‌شنبه به پیش‌نویس قطعنامه ارسال تسلیحات دوربرد به اوکراین رای مثبت داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: خط مقدم برنامه توسعه اقتصادی ایران در دهه 30، شاهد حضور پروژه بنیاد فورد و دانشگاه هاروارد بود که برای ایجاد تیمی از اقتصاددانان حرفه‌ای در سازمان برنامه شروع به فعالیت کردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دو پهپاد یمنی توسط نیروی دریایی فرانسه مستقر در دریای سرخ سرنگون شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

گمرک اعلام کرد: در 11 ماهه سال جاری 22 میلیون و 881 هزار تن کالای اساسی به ارزش 17 میلیارد و 826 میلیون دلار وارد کشور شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: الازهر مصر در بیانیه‌ای از استفاده خودسرانه آمریکا از حق وتو برای سومین بار متوالی در اعتراض به توقف تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه انتقاد کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

نیروی دریایی فرانسه مستقر در دریای سرخ ادعا کرد که دیشب (چهارشنبه شب) دو پهپاد جدید از ناحیه یمن را سرنگون کرده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

آمریکا و انگلیس منطقه «الجبانه» در استان الحدیده یمن را در دو مرحله هدف حمله هوایی قرار دادند.

وب‌گاه ورزش سه

یاسین عدلی، ستاره میلان، می‌گوید برای رسیدن به ترکیب میلان به دروغ به استفانو پیولی گفته که سابقه بازی در پست هافبک دفاعی را دارد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سردترین شهرهای دنیا در سردترین کشورهای دنیا قرار دارند. در این لیست نام روسیه و کانادا بیش از بقیه کشورها آورده شده. سردترین شهرهای دنیا در سردترین کشورهای دنیا قرار دارند. در این لیست نام روسیه و کانادا بیش از بقیه کشورها آورده شده. به گزارش عرشه آنلاین؛ به گفته دانشمندان موسسه مطالعات فضایی گُدارد ناسا، دمای زمین از سال 1888 تاکنون حداقل 1.1 درجه سانتیگراد افزایش یافته است. اما با...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بهشت بنگاه‌های اقتصادی کجاست؟ هر کجا که «ثبات» باشد. ثبات، عامل اصلی امنیت و اتصال جهانی است که ثروت می‌آورد و با سیاست، فرصت می‌سازد. «ثبات»، ارزش‌های یک کشور را فراتر از معیارهای سخت، کیفی‌تر می‌کند و محیط و چشم‌اندازی اقتصادی به آن می‌دهد.

وب‌گاه الف

وزیر امور خارجه ایران تأکید کرد: بار دیگر اتهامات بی اساس مطروح علیه ایران در مورد استفاده روسیه از سلاح‌های ایرانی در جنگ اوکراین را قویا محکوم می‌کنم؛ تکرار این ادعاهای بی سند به مرحله کسل کننده‌ای رسیده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: ارتش یمن تردد کشتی‌های آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی را در دریای سرخ ممنوع کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

«مرکز هماهنگی عملیات بشردوستانه» ارتش یمن اعلام کرد کشتی‌هایی که به طور کامل یا جزئی در اختیار افراد یا نهادهای اسرائیلی هستند و کشتی‌های با پرچم این رژیم از تردد در دریای سرخ، خلیج عدن و دریای عرب منع شده‌اند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سید محمدتقی شاهچراغی ظهر پنج‌شنبه در همایش مجریان برگزاری انتخابات شهرستان شمیرانات که با حضور استاندار تهران و جمعی از معاونان و مدیران کل، فرماندار شمیرانات و عوامل اجرا، نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان در سالن اجلاس سران کشور‌های اسلامی برگزار شد، با اشاره به شرایط سختی که در زمان جنگ تحمیلی و در جبهه‌های نبرد وجود داشت، اظهار کرد: در آن موقعیت...