یک‌شنبه 16 بهمن 1401

آموزشی

آموزشی

وب‌گاه اقتصاد نیوز

طبق اعلامم عضو کمیسیون آموزش مجلس، اعضای کمیسیون آموزش مجلس در جلسه امروز متغیر بودن زمان آغاز و پایان سال تحصیلی را تصویب کردند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: سازمان اسناد و کتابخانه ملی همزمان با ایام دهه فجر با بیرون کشیدن آرشیو تصویری خود، بخشی از این تصاویر را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهد. در این راستا یازده عکس از روزهای تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی، به ایسنا ارسال شده است.

خبرگزاری تسنیم

نمایشگاه "حسن روح‌الامین" در موزه هنرهای شرقی مسکو به همت رایزنی فرهنگی ایران در روسیه برگزار شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

خانه ملت نوشت: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از موافقت رئیس جمهور برای اعطای امتیازات ویژه به دانش آموزان کنکوری مناطق زلزله‌زده خوی خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش درباره ادعای برخی معلمانی که موفق به اخد تایید نهایی گزینش نشده‌اند توضیحاتی ارائه داد.

خبرگزاری تسنیم

شهردار تهران با صدور حکمی سرپرست سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران را منصوب کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

یک متخصص مغز و اعصاب، در خصوص بیماری ام اس و شایع ترین علائم این بیماری، توضیحاتی ارائه داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از موافقت رئیس جمهور برای اعطای امتیازات ویژه به دانش آموزان کنکوری مناطق زلزله‌زده خوی خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی درباره اظهاراتی در خصوص دلایل رد صلاحیت معلمان ارائه داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

امیررضا خادم نماینده اسبق مجلس و عنوان‌دار کشتی جهان و المپیک در یک گفت‌وگوی مفصل به تشریح شرایط موجود پرداخت.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در پی اجرای گام نخست مصوبه «سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس از پایان متوسطه)» مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور بیانیه‌ای در این خصوص صادر کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است: بسمه تعالی با اجرای گام نخست «سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس...

وب‌گاه عرشه آنلاین

دانش آموزان چهار مدرسه در قم امروز 16 بهمن‌ماه بر اثر استنشاق گازی نامشخص مسموم شدند. این حادثه در مدارس قرائتی پردیسان، میثم در منطقه سالاریه و دو مدرسه طاها و امامی رخ داد. از این تعداد سه مدارس دخترانه و یک مدرسه پسرانه است.