آموزشی

آموزشی

فرصت مجدد انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد آغاز شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز فرصت مجدد برای انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه از امروز 29 شهریور ماه خبر داد.

کلاسهای آموزشی دانشگاه آزاد آغاز شد / فرصت مجدد برای انتخاب واحد
خبرگزاری مهر

مدیر کل طرح توسعه شبکه علمی دانشگاه آزاد گفت: فرصت مجدد انتخاب واحد از امروز آغاز می شود و تا 6 مهرماه ادامه دارد.

حضور گروه‌های مقاومت فلسطینی و لبنانی در مجلس برای بررسی سازش خیانت‌کارانه
خبرگزاری ایسنا

بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های خصوصی، وضعیت کیفیت و قیمت خودرو و مشکلات صنعت خودروسازی و همچنین بررسی توافق نامه عادی سازی روابط کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی با حضور نمایندگان گروه‌های مقاومت فلسطینی و لبنانی در دستور کار جلسات کمیسیون‌های تخصصی در هفته جاری قرار دارد.

امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی سال 99
خبرگزاری ایسنا

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از 319 هزار داوطلب برای شرکت در هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در این آزمون امروز پایان می پذیرد.

استاد دانشگاه: دعا اراده انسان را در برابر سختی‌ها قوی می‌کند
خبرگزاری ایرنا

گناوه - ایرنا - استاد فلسفه دین دانشگاه تهران و محقق حوزه علمیه گفت: انسان با و راز ونیاز با خداوند از شیر شیطان محفوظ می‌ماند و دعا اراده او را در برابر سختی‌ها تقویت و مقتدر می‌کند.

مهلت ثبت‌نام در هشتمین آزمون استخدامی امشب پایان می‌یابد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مهلت ثبت‌نام در هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ساعت 24 امشب (شامگاه شنبه) در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به پایان می‌رسد.

برخی دستورالعمل های انحرافی آموزش و پرورش، در تقابل با سند تحول است
خبرگزاری ایسنا

وزیر اسبق وزارت آموزش و پرورش پنج محور ریشه ای را به عنوان عوامل عدم اجرایی شدن سندتحول بنیادین برشمرد و گفت: یکی از این محورها، آیین نامه ها و دستورالعمل های انحرافی در آموزش و پرورش است که با سندتحول بنبادین تقابل دارد.

جزییات مراحل آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضا
خبرگزاری ایسنا

جزییات مراحل آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضا اعلام شد.

انتقاد به برجسته سازی کلیدواژه های سند2030 در بخشنامه ها
خبرگزاری مهر

وزیر اسبق آموزش و پرورش نسبت به عدم به کارگیری کلیدواژه های سند تحول بنیادین در سخنان مسئولان و بخشنامه ها و تاکید بر کلیدواژه های سند 2030 انتقاد کرد.

خبرگزاری تسنیم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه باور دارم جریان نفوذ در آموزش و پرورش رخنه کرده است گفت: جریان نفوذ به گونه‌ای کار می‌کند که تا اعماق کتاب های درسی و مدیریت‌های آموزش و پرورش اثر می‌گذارد.

اعلام نحوه پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه تهران
خبرگزاری ایسنا

دانشگاه تهران در اطلاعیه ای نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (.Ph.D) نیمه متمرکز سال تحصیلی 1400-1399 را اعلام کرد.

امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی / ثبت نام 319 هزار نفر
خبرگزاری مهر

فرصت ثبت‌نام و شرکت در هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور سال 1399 ساعت 24 امروز 29 شهریور پایان می یابد.

طرح پیشنهادی مجلس برای واگذاری مهدهای کودک به آموزش و پرورش
خبرگزاری ایسنا

وزیر اسبق علوم و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به موکدات رهبری پیرامون مهدکودک ها گفت: مهدکودک ها دو متولی دارند؛ اموزش و پرورش و بهزیستی؛ طرحی را هفته قبل پیشنهاد دادیم که مواد مختلفی راجع به مدارس غیردولتی و یک ماده درباره مهدکودک ها دارد که بر مبنای آن مهدکودک ها کلا در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار بگیرد و از دست بهزیستی خارج شود که درباره جزئیات آن در جلسات بعد...

طرح مجلس برای واگذاری کامل مهدکودک ها به آموزش و پرورش
خبرگزاری مهر

نماینده مجلس گفت: طرحی را هفته قبل پیشنهاد دادیم که مواد مختلفی درباره مدارس غیردولتی و یک ماده درباره مهدکودک ها دارد که بر مبنای آن مهدکودک ها کلا در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار بگیرد.

آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک باید به نهاد حاکمیتی تبدیل شود
خبرگزاری ایرنا

تبریز - ایرنا - مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک آذربایجان شرقی گفت: این مجموعه باید از حالت شرکت سهامی خارج و به نهاد حاکمیتی تبدیل شود.

مهمترین اخبار و رویدادهای البرز در هفته‌ای که گذشت
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - هفته گذشته (22 تا 28 شهریور) رویدادها و اخبار مهمی در حوزه‌های مختلف از جمله اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی استان البرز رخ داد که مهمترین آنها سرمایه گذاری 580 میلیارد تومانی در شهرک های صنعتی البرز بود.