آموزشی

آموزشی

استاندار فارس اعلام کرد: 100 مصوبه، دستاورد سفر رییس جمهوری به فارس
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - استاندار فارس با اشاره به سفر اخیر رییس جمهور و تعدادی از اعضا هیئت دولت به استان فارس، درباره مصوبات و دستاوردهای این سفر گفت: در مجموع 100 مصوبه با اعتبار 6هزار و 400 میلیارد تومان در این سفر برای استان فارس به تصویب رسید.

صدای سازمان پژوهش آموزش و پرورش باید متناسب با اوضاع کنونی باشد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: روا نیست که سازمان پژوهش با پیشینه طولانی که دارد، در هفته پژوهش ساکت باقی بماند اما آن صدایی که باید به گوش برسد، متناسب با اوضاع کنونی ما باشد.

برگزاری دوره‌های مشاوره و تحکیم خانواده برای مددجویان کمیته امداد در هفته سلامت روان
خبرگزاری خبرنگاران جوان

جعفری گفت: تقدیر از زنان سرپرست خانوار و برگزاری اردوی دختران و مادران از اقدامات این نهاد در هفته سلامت روان بوده است.

خرید آپارتمان در فاز 6 پرند
وب‌گاه اقتصاد نیوز

خرید آپارتمان در پرند فاز 6 گزینه مناسبی جهت خانه دار شدن خانه اولی ها و کسانی است که در فکر سرمایه گذاری برای خود و خانواده می باشند، دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند به مدیریت دکتر مسعود مرادی به شما کمک میکند تا از چالش های پیش رو عبور نمایید

مهلت بدهی‌های مالیاتی مراکز گردشگری قم تمدید شد
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - استاندار قم از تصویب استمهال تسهیلات بانکی مراکز گردشگری و میراث فرهنگی آسیب دیده از کرونا خبر داد و گفت: استمهال بدهی‌های مالیاتی این مراکز درقم نیز تا پایان آذرماه تمدید شد.

لایحه رتبه‌بندی معلمان با رأی بالا در مجلس تصویب می‌شود
خبرگزاری مهر

اردبیل - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه رتبه‌بندی معلمان که فردا در مجلس اعلام وصول می‌شود در جلسات این هفته مجلس قطعا با رأی بالا تصویب خواهد شد.

49 بیمار کرونایی درقم تحت مداوا و درمان قرار گرفتند
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در این استان گفت: در 24 ساعت گذشته 55 تن مشکوک و یا با علائم قطعی ابتلا به کرونا توسط اورژانس مراکز درمانی قم مورد پذیرش قرار گرفتند، که 49 تن از این افراد بستری شدند.

270 میلیارد ریال از منابع هدفمندی به وزارت آموزش و پرورش پرداخت شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها از پرداخت 270 میلیارد ریال به وزارت آموزش و پرورش برای اجرای فعالیت‌های پرورشی و امور تربیتی دانش آموزان و کاهش آسیب‌های اجتماعی و پژوهشی خبر داد.

300 میلیارد تومان اعتبار برای وام‌های دانشجویی پیش بینی شد
وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: برای نیمسال اول تحصیلی حدود 300 میلیارد تومان اعتبار برای وام‌های دانشجویی پیش بینی شده که نسبت به سال تحصیلی قبل 30 درصد افزایش دارد.

کارت واکسن برای ورود به استخرها الزامی است
خبرگزاری مهر

اراک - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: استخرهای اراک با مصوبه استانی بازگشایی شده اما داشتن کارت مؤید تزریق 2 دز واکسن کرونا برای ورود افراد به استخرها الزامی است.

روند فعالیت و اقدامات تحقیق و تفحص از سازمان سنجش با جدیت ادامه دارد
خبرگزاری دانا

نایب رییس کمیسیون آموزش و رییس هیات تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور گفت: روند فعالیت و اقدامات تحقیق و تفحص از سازمان سنجش با جدیت ادامه دارد و راه ارتباطی برای دریافت مستندات مردمی درباره سازمان سنجش آموزش کشور فعال است.

مدیرکل جدید دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب شد
وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر کشور در حکمی محسن اسلامی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

ایران به 8 معاهده تحت مدیریت وایپو ملحق شده است
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد: ایران تاکنون به 8 معاهده از مجموع 17 معاهده مؤثر تحت مدیریت وایپو در حوزه مالکیت صنعتی ملحق گردیده و به‌زودی نیز به موافقت‌نامه‌های وین و استراسبورگ و سند ژنو لیسبون ملحق خواهد شد.

ادامه روندتحقیق و تفحص از سازمان سنجش با جدیت
وب‌گاه عصر ایران

همینطور راه‌های ارتباطی همچنان برای دریافت نقطه نظرات، گزارشات و مستندات مردمی و نهادی در ارتباط با این سازمان در نظر گرفته شده و فعال است

سردار احمد وحیدی حکم جدید صادر کرد
وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: وزیر کشور در حکمی محسن اسلامی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

وزیر بهداشت: ایران یکی از سریع‌ترین کشورها در واکسیناسیون است
وب‌گاه خبر آنلاین

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در مدت دو ماه اخیر با مشارکت مردم روند واکسیناسیون تسریع شده و تاکنون بیش از 70 میلیون دز واکسن کرونا در کشور تزریق‌شده است.