سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

آموزشی

آموزشی

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تعطیلی روز سه‌شنبه تهران به دلیل آلودگی هوا، بخش حضوری سی و سومین نمایشگاه کتاب را هم در بر گرفت و حالا احتمال تمدید یک روزه نمایشگاه مطرح شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: طوفان شدید خاک دو روزه در عراق، باعث عوارض تنگی نفس در بیش از چهار هزار نفر از استان های مختلف این کشور شد و آنها را روانه بیمارستان و مراکز درمانی کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

تعدادی از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از کانون اصلاح و تربیت استان تهران دیدن کردند. این برنامه در راستای دستورات رئیس قوه قضائیه انجام شد.

وب‌گاه عصر ایران

شدت زلزله دوم بیشتر بوده و تیم‌های امدادی برای امدادرسانی و ارزیابی به محل وقوع زلزله اعزام شدند.

خبرگزاری مهر

اردبیل - مدیرکل محیط زیست استان اردبیل گفت: انوع گونه‌های حیوانات تاکسیدرمی شده در موزه تاریخ طبیعی اردبیل نگهداری می‌شود که مرجع غنی علمی و پژوهشی برای فعالان زیست محیطی است.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون اجرایی رئیس جمهور از کمک 300 میلیارد تومانی دولت برای تکمیل بزرگترین و مجهزترین طرح حوزه سلامت (کلینیک مهدی) خبرداد.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - عضو شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در جنگ ترکیبی محور تخریب تا دورترین نقاط کشور را در بر می‌گیرد و رسانه‌های داخلی در جهاد تبیین باید روایت نخست از رخدادها را داشته باشند تا در روایت‌ها جامانده نباشند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مراسم تشییع پیکر این عالم ربانی و استاد برجسته اخلاق، با حضور گسترده مردم مؤمن و ولایی شهر مقدس قم از مسجد امام حسن عسکری (ع) به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.

وب‌گاه 55 آنلاین

قائم مقام همراه اول در ادامه، اقدامات اپراتور اول تلفن همراه در تقویت ارتباط با دانشگاه ها را از قبیل طرح حمایت از پایان نامه ها، کارآموزی، حمایت از رویدادهای علمی و پژوهشی، نوآوری باز و حمایت از نخبگان عنوان کرد.

وب‌گاه الف

پیکر مطهر آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا عصر سه‌شنبه بر روی دستان مردم قم تشییع و در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) به خاک سپرده شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون اجرایی رئیس جمهور از کمک 300 میلیارد تومانی دولت برای تکمیل بزرگترین و مجهزترین طرح حوزه سلامت (کلینیک مهدی) خبرداد.

خبرگزاری تسنیم

تعدادی از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از کانون اصلاح و تربیت استان تهران دیدن کردند. این برنامه در راستای دستورات رئیس قوه قضائیه انجام شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حسن قدسی پور رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سی امین کنفرانس بین المللی مهندسی برق در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در دهه 90 میلادی نظام تولید علم و فناوری در جهان تکامل یافت و براساس این نظام زمینه‌ای فراهم شد که علم و فناوری به محصول تبدیل شود. وی افزود: با اجرای این نظام محصولات فناورانه خیلی سریع وارد زندگی انسان‌ها شد و موضوع کاربردی سازی علم...

وب‌گاه الف

سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور روز سه شنبه از بزرگترین و مجهزترین طرح حوزه سلامت کشور (بیمارستان هزارتختخوابی مهدی کلینیک تهران) بازدید کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

هزینه عدم اطلاع و خطای دولت را مردم نباید بپردازند نباید هزینه‌ها بر روی دوش یک دهک باشد در کل رضایت مردم ضامن موفقیت کل طرح است.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس انجمن گوارش و کبد ایران گفت: افراد بالای 50 سال می‌توانند به طور رایگان غربالگری سرطان روده بزرگ انجام دهند.