اسحاق جهانگیری

اسحاق جهانگیری

فعال اصولگرا: نگرانی اصلاح‌طلبان ردصلاحیت نیست؛ رای نیاوردن است
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فعال اصولگرا، مباحث درباره ردصلاحیت اصلاح‌طلبان را بهانه دانست و گفت: نگرانی آنها ردصلاحیت نیست چون خیلی از نامزدهای اصلاح‌طلب در انتخابات یازدهمین دوره مجلس تایید صلاحیت شدند ولی رای نیاوردند.

استاد دانشگاه: قانون اقدام راهبردی لغو تحریم‌ها اشتباه تاکتیکی بود
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - مواردی از جمله ایرادات قانونی، نگارشی و حقوقی قانون مصوب مجلس شورای اسلامی موسوم به اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و اینکه این مصوبه اشتباه تاکتیکی در روابط بین الملل بود، از جمله مباحث وبینار تخصصی بود که با حضور اساتید دانشگاهی در شیراز برگزار شد.

توسعه روستایی اولویت دولت از منظر خبرنگاران استانی ایرنا
خبرگزاری ایرنا

استان‌ها - ایرنا - رهاورد تلاش های هفت ساله دولت برای نقاط مختلف کشور به ویژه روستاها، توسعه زیرساخت های سلامت و ارتقاء کیفیت خدمات درمانی، دسترسی به آب شرب بهداشتی، تامین مسکن برای محرومان و اقشار آسیب پذیر و توانمندسازی روستاییان بوده است.

دولت از هیچ اقدامی برای تهیه واکسن «کرونا» دریغ نخواهد کرد
خبرگزاری مهر

معاون اول رییس جمهور گفت: تامین واکسن کرونا از اصلی‌ترین اولویت‌های کشور است و با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا از هیچ اقدامی برای تهیه این واکسن دریغ نخواهیم کرد.

جهانگیری درگذشت آیت الله یزدی را تسلیت گفت
خبرگزاری مهر

معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت آیت الله محمد یزدی را تسلیت گفت.

معاون اول رئیس جمهوری درگذشت آیت الله محمد یزدی را تسلیت گفت
خبرگزاری ایسنا

معاون اول رئیس جمهوری در پیامی درگذشت آیت الله محمد یزدی را تسلیت گفت.

در سریعترین زمان ممکن واکسن کرونای مورد نیاز کشور تامین می‌شود
خبرگزاری ایسنا

جلسه تامین واکسن کرونای مورد نیاز کشور ظهر امروز به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد.

پاسخ مناسب به ترور شهید فخری زاده قطعی است / باجدیت پیگیر وضعیت دانشجویان ایرانی در بلاروس هستیم
خبرگزاری ایسنا

سفیر ایران در بلاروس در مصاحبه با یک رسانه روسی تاکید کرد که سیاست منطقه‌ای جمهوری اسلامی حفظ ثبات و امنیت است. او همچنین به سوال این رسانه در مورد اینکه اسرائیل، ایالات متحده و متحدانش در این زمینه چه نقشی دارند، انتظارات تهران در ارتباط با انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده، مبارزه با ویروس کرونا و حل و فصل درگیری در قره باغ پاسخ گفت.

استانداربوشهر: دولت پیگیر حل مشکلات سیل زدگان دشتستان است
خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - استاندار بوشهر با بیان اینکه دولت اعلام آمادگی برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان کرده است گفت: معاون اول رئیس جمهور در تماس تلفنی دستوراتی را برای رسیدگی به آسیب دیدگان صادر کرد و رئیس دفتر رئیس جمهور در تماسی بر توسعه خدمات‌رسانی به مناطق سیل زده تاکید کرده است.

مردم سیل زده "وحدتیه" دشتستان، امیدوار به وعده مسئولان
خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - بخشی از منازل مسکونی، بازار، مغازه‌ها و اماکن عمومی شهر وحدتیه شهرستان دشتستان که در حاشیه رودخانه فصلی این شهر متمرکز هستند در سیلاب روز یکشنبه 16 آذر ماه جاری دچار آبگرفتی شدید شدند و خسارات و آسیب جدی به آنها وارد شد و باتوجه به حضور مسوولان آنان امیدوار به وعده های داده شده هستند.

کاهش 10 ساعتی کار هفتگی شاغلان دارای معلولیت شدید و خیلی شدید
خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در سال جاری حق پرستاری با 2.5 برابر افزایش از 200 هزار تومان به 554 هزار تومان رسید که امیدواریم یارانه مراکز غیردولتی نیز همچون سال گذشته با تصویب هیئت وزیران 20 درصد افزایش پیدا کند.

جهانگیری: افراد دارای معلولیت باید از تمامی حقوق انسانی و قانونی برخوردار باشند
خبرگزاری ایسنا

دومین جلسه کمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

سال جاری حق پرستاری با 2.5 برابر افزایش به 554 هزار تومان رسید
خبرگزاری مهر

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در سال جاری حق پرستاری با 2.5 برابر افزایش از 200 هزار تومان به 554 هزار تومان رسید که امیدواریم یارانه مراکز غیردولتی نیز 20 درصد افزایش پیدا کند.

افراد معلول باید از تمامی حقوق انسانی و قانونی برخوردار باشند
خبرگزاری مهر

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه افراد دارای معلولیت باید از تمامی حقوق انسانی و قانونی برخوردار باشند، گفت: توانمندی افراد دارای معلولیت می‌تواند در خدمت توسعه و پیشرفت کشور قرار گیرد.

جهانگیری: باید زمینه تحقق حقوق شهروندان دارای معلولیت را فراهم کنیم
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری گفت: ما به عنوان مسئولان کشور مکلف هستیم زمینه تحقق حقوق همه شهروندان و افراد دارای معلولیت را فراهم کنیم.

پربازدیدترین اخبار سیاسی 17 آذر ایسنا
خبرگزاری ایسنا

انجام اقدامات اولیه برای پیش‌خرید واکسن کرونا / مقایسه قانون بودجه 99 و لایحه بودجه 1400/ تصمیم پاکستان برای حصارکشی مرزهایش با ایران / توییت معاون اول رییس جمهور درباره انفال / شرط کارآمدی طرح بازنشستگی پیش از موعد از زبان یک عضو کمیسیون اجتماعی و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.