یک‌شنبه 5 تیر 1401

امبر هرد دستمزد 22.5 میلیون دلاری جانی دپ را از بین برد

خبرگزاری اکو نیوز مشاهده در مرجع
امبر هرد دستمزد 22.5 میلیون دلاری جانی دپ را از بین برد

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، نماینده جانی دپ روز دوشنبه 2 آوریل اعلام کرد جانی دپ قرار بود برای بازی در ششمین فیلم «دزدان دریایی کاراییب» 22.5 میلیون دلار دریافت کند با این حال دیزنی پس از انتشار ادعای امبر هرد مبنی بر اتهامات مربوط به آزار خانگی تصمیم گرفت که «در راهی متفاوت» گام بردارد.

جک ویگام نماینده دپ در آژانس هنرمندان شهادت داد که مقاله دسامبر 2018 واشنگتن پست تاثیر «فاجعه بار» بر حرفه دپ داشت.

ویگام گفت: دپ 8 میلیون دلار برای «شهر دروغ‌ها»، 10 میلیون دلار برای «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» و 13.5 میلیون دلار برای «جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل والد» به دست آورد که همگی در سال 2017 فیلمبرداری شدند. او همینطور در پاییز 2018، برای فیلم مستقل «در انتظار بربرها» یک میلیون دلار درآمد داشت و قرار بود 3 میلیون دلار برای فیلم مستقل «میناماتا» نیز در اوایل سال 2019 دریافت کند.

به گفته این وکیل، آن مقاله اما موفقیت شغلی دپ را متوقف کرد.

ویگام تاکید کرد: این اتفاق یک فاجعه مرگبار برای دپ در جامعه هالیوود بود. پس از انتشار آن مقاله، تامین مالی فیلم «میناماتا» متزلزل شد و دپ مجبور شد برای نجات این پروژه از بخشی از غرامت خود صرف نظر کند. دپ از آن زمان تاکنون در فیلمی ظاهر نشده است.

این وکیل اعلام کرد در سال 2019 فهمید که دپ در ششمین فیلم «دزدان دریایی کاراییب» بازی نخواهد کرد. فیلمی که به گفته این وکیل، دپ قرار بود برایش 22.5 میلیون دلار دریافت کند.

وکیل هرد البته خاطرنشان کرد که دپ هرگز قرار نبوده برای این فیلم قراردادی به مبلغ 22.5 میلیون دلار ببندد.