اجتماعی خبرگزاری تسنیم

اجتماعی خبرگزاری تسنیم

معاون دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به تأثیرات مثبت شیوع بیماری کرونا بر محیط زیست، گفت: شیوع این ویروس موجب شده تا سوخت فسیلی کمتری مصرف شود و حتی گزارش‌هایی نیز از کاهش پسماند در جوامع بشری وجود دارد.

دبیر نخستین همایش ملی تنوع‌زیستی از پایان کار این همایش با صدور بیش از 900 گواهی خبر داد و برای راه‌اندازی دبیرخانه دائمی این همایش ابراز امیدواری کرد.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در 24 ساعت گذشته 284 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

وزیر بهداشت با اشاره به تحریم‌ها گفت: الان که می‌خواهیم برای واکسن کرونا، پول حواله کنیم، تمام راه‌ها را بر ما بسته‌اند اما با این وجود، خوشبختانه نسبت به خیلی از کشورهایی که زیرساخت‌ها، منابع و امکانات بیشتری دارند، در وضعیت بهتری قرار داریم.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران از دستگیری صیادان غیرمجاز در منطقه حفاظت شده البرز جنوبی خبر داد و گفت: مأموران یگان حفاظت محیط زیست تهران با انجام عملیاتی نسبت به غافلگیر کردن و دستگیری صیادان متخلفان اقدام کردند.

با حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه سامانه همیاب 24 در حال فعالیت است تا موبایل سرقتی یا مفقودی شهروندان به‌آسانی رهیابی و پیدا شوند.

قیمت انواع گوشت قرمز منجمد داخلی و وارداتی در میادین میوه و تره‌بار تهران اعلام شد.

رئیس بنیاد مستضعفان جزئیات کمک 40 میلیارد تومانی این بنیاد برای جبران خسارت وارد شده از سیل و آبگرفتگی به 2 استان خوزستان و بوشهر را تشریح کرد.

در جلسه دیدار اعضای هیئت مدیره نظام پرستاری تهران با عضو ناظر مجلس در شورای عالی اداری کشور مطالبات پرستاران و نقش مجلس شورای اسلامی در پیگیری این مطالبات تشریح شد.

هئیت رئیسه شورای عالی استان‌ها در سال چهارم دوره پنجم انتخاب شدند.

یک هزار و 656 کیت آزمایشگاهی تاریخ مصرف گذشته و فاسد کرونا در انباری در غرب تهران کشف شد.

معاون محیط زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالان خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب خبر داد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران جزئیات کشف 6 جسد سوخته را در یک باغچه در یک بزرگراه آزادگان تشریح کرد.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری اخلالگر نظام ارزی توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی با تخلفی به ارزش 132 میلیارد تومان خبر داد.

زن جوان پس از محبوس شدن بین کابین آسانسور و طبقه پارکینگ، جان خود را از دست داد.

طبق گفته دو شرکت داروسازی فایزر و بیون‌تک، اطلاعات واکسن کووید19 این دو شرکت به سرقت رفته است.