سه‌شنبه 2 مرداد 1403

تلگرام

تلگرام

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزارت دفاع روسیه امروز در بیانیه‌ای از انهدام انبار مهمات اوکراین از سوی یگان واحد غرب این کشور خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس امروز در نامه‌ای به سرپرست ریاست جمهوری نسبت به کمبود معلم هشدار داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یک رسانه عبری زبان اعلام کرد، اسناد محرمانه موجود در خودروی یک ژنرال اسرائیلی بعد از تصادف خودرویش به سرقت رفته است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا در سخنانی پیرامون سوءقصد به ترامپ بدون اشاره به آزادی حمل سلاح و تعداد بالای آمار جرم و جنایت در کشورش ادعا کرد: در آمریکا جایی برای این نوع خشونت وجود ندارد!

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش با رییس‌جمهور منتخب دیدار و گفتگو کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدیر گروه مهندسی محیط و کار مرکز بهداشت خوزستان، مؤثرترین راه مقابله با پشه مهاجم آئدس را مدیریت سلامت محیط عنوان کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز قیمت ها در بازار شیب نزولی را تجربه کردند و قیمت درهم امارات در جریان معاملات بازار همچنان در کانال 15 هزار تومان نوسان داد و با نوسان در محدوده رنج، 15940 تومان قیمت گذاری و معامله شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

پاداش جذاب همستر کامبت از طریق کد مورس را از دست ندهید. برای دریافت پاداش یک میلیون سکه‌ای کد مورس دستور زیر عمل کنید. پاداش جذاب همستر کامبت از طریق کد مورس را از دست ندهید. برای دریافت پاداش یک میلیون سکه‌ای کد مورس طبق فرمول عمل کنید. کد مورس امشب همستر کامبت امشب کافیه گزینه Daily cipher رو انتخاب کنید تا وارد بخش موردنظر شده و TRUST را وارد کنید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: ترور نافرجام دونالد ترامپ بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به شدت نگران و وحشت زده کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور زمان ثبت نام آزمون آیلتس را اعلام کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس جمهور منتخب گفت: یقین دارم آباد کردن کشور و مملکت با اختلاف و رویارویی ممکن نیست.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری مالخر حرفه‌ای اموال مسروقه با دستکم 50 فقره مالخری خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: این روزها شهرک صنعتی شکوهیه به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز صنعتی کشور در استان قم دست به گریبان قطعی برق در بازه‌های زمانی 24 ساعته شده است

وب‌گاه عرشه آنلاین

دیروز انتشار خبری درباره بازگشت پرونده قتل مهرجویی و وحیده محمدی‌فر به دادسرا در شبکه‌های مجازی سروصدا به پا کرد دیروز انتشار خبری درباره بازگشت پرونده قتل مهرجویی و وحیده محمدی‌فر به دادسرا در شبکه‌های مجازی سروصدا به پا کرد. «ابهامات پرونده باقی است و احتمالا شخص دیگری در قتل داریوش مهرجویی و همسرش مشارکت داشته است». این را مانوش منوچهری وکیل پرونده گفته است. آیا قرار است رازی تازه...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دونالد ترامپ تنها چهره مشهور سیاسی جهان نبود که از یک سوء قصد جان به در برد. ماندن بر مهمترین کرسی‌های قدرت در کشورهای جهان گاه به قیمت جان صاحبان قدرت تمام شده و گاه تیرها به هدف نخورده است. «اقتصادنیوز» در این گزارش به تاریخچه مهمترین ترورهای ایران و جهان پرداخته است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: کاخ سفید هم اکنون از برگزاری نشست ویژه بررسی ترور نافرجام «ترامپ» با حضور «بایدن» خبر داد و اعلام کرد که پس از این جلسه، رئیس‌جمهور آمریکا سخنرانی خواهد کرد.