یک‌شنبه 1 خرداد 1401

حضرت محمد

حضرت محمد

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ با بیان اینکه بسیجیان راه شکست استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را آموخته‌اند، گفت: مرحله نهایی عملیات بیت‌المقدس، آزادسازی قدس است.

خبرگزاری مهر

ری - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بقای عزتمندانه ملت ها در سایه تداوم مقاومت ممکن است.

وب‌گاه گسترش

پرویز سالاری گفت: دستگیری جاسوسان فرانسوی نشانه تمرکز دشمنان بر جامعه معلمان و ضرورت هوشیاری بیش از پیش جامعه در بیان هوشمندانه مطالبات خویش است.

خبرگزاری مهر

مشهد مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: تبلیغ در تراز بین‌المللی نیازمند غرب‌شناسی است، همچنین در این راه شناخت مخاطب و تأثیرات او از اندیشه‌های گوناگون ضروری است.

وب‌گاه خبر آنلاین

حجت‌الاسلام مرتضی واعظ‌جوادی گفت: در حکومتی که از بی عدالتی‌ها، دروغ‌گویی‌ها، اختلاس‌ها، ناهنجاری‌ها، استکبار و استبداد و نظائر آن خبری نیست و هر چه هست امر منتظر و امر مؤمل است حکومت عادلانه تلقی می‌شود که خداوند در دعای افتتاح آن را به انسان‌ها وعده داده است.

خبرگزاری تسنیم

عثمان محمدپرست خواننده و نوازنده دوتار خراسان صبح امروز در 94 سالگی درگذشت.

وب‌گاه خبر آنلاین

نظر به تبعات گسترده «زندگی پس از زندگی»، دیگر نمی‌توان آن را یک رویداد ساده دانست، بلکه رخدادی است که پس از برطرف کردن خلأهای معرفتی آن از طریق مطالعات دین‌پژوهی و اقتباس دقیق و صحیح از آن، می‌توان انقلابی در عرصه افزایش غیب‌باوری و مرگ‌آگاهی ایجاد کرد.

خبرگزاری تسنیم

آیت الله بهجت (ره) می‌فرمود: امام زمان (عج) هم منتظر روز موعود است و خودش می‌داند که چه وقت ظهور می‌کند. اینکه گفته می‌شود آن حضرت وقت ظهورش را نمی‌داند، درست نیست.

خبرگزاری ایرنا

اراک - ایرنا - ورزش زورخانه‌ای به عنوان یک میراث کهن و نمادی از هویت دینی، ملی و تاریخی مردم ایران همچنان بر تارک ورزش این مرزوبوم می‌درخشد و عموم مردم ایران گود زورخانه را خاستگاه آیین‌های پهلوانی و منش جوانمردی می‌دانند.

خبرگزاری ایرنا

ارومیه - ایرنا - همزمان با هفته ملی جمعیت مستند «ناجی شو» (خونریزی) در حوزه هنری آذربایجان غربی اکران عمومی شد.

خبرگزاری تسنیم

ترجمه عربی کتاب «علی از زبان علی (ع)» در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد. این اثر به قلم حجت‌الاسلام محمدیان نوشته و توسط نشر معارف منتشر شده است.

خبرگزاری تسنیم

پیگیری‌ها نشان می‌دهد داود میرباقری بسته به موضوعی که پیش می‌آید سراغِ بازیگران می‌رود و خیلی با وسواس و ظرافت این کار را دنبال می‌کند. باید دید بازیگران سریال «مختارنامه» و یا هنرمندانی مثل مهران غفوریان سر از این پروژه درخواهند آورد یا خیر؟

خبرگزاری مهر

ترجمه عربی کتاب «علی از زبان علی (ع)» نوشته حجت‌الاسلام محمد محمدیان در غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد.