یک‌شنبه 1 خرداد 1401

حضرت محمد

حضرت محمد

خبرگزاری تسنیم

پیگیری‌ها نشان می‌دهد داود میرباقری بسته به موضوعی که پیش می‌آید سراغِ بازیگران می‌رود و خیلی با وسواس و ظرافت این کار را دنبال می‌کند. باید دید بازیگران سریال «مختارنامه» و یا هنرمندانی مثل مهران غفوریان سر از این پروژه درخواهند آورد یا خیر؟

خبرگزاری مهر

ترجمه عربی کتاب «علی از زبان علی (ع)» نوشته حجت‌الاسلام محمد محمدیان در غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد.

خبرگزاری تسنیم

آیت الله فاطمی‌نیا حکایتی از یک ایرانیِ شیعه تعریف می‌کند که در نهایت مورد عنایت خاص امام صادق علیه‌السلام قرار گرفت.

خبرگزاری مهر

رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: جهاد تبیین برای غبارزدایی از فضای روایت است و دانشجویان و تشکل‌های انقلابی، مجاهدان میدان عملیات تبیین هستند، این میدان را نباید خالی بگذاریم.

وب‌گاه فرارو

در بیمارستان رسول اکرم (ص) هم که همیشه جزو بیمارستان‌های شلوغ در مراجعات کرونایی بود، 2 روز است هیچ بیماری با علائم کرونا مراجعه نکرده. صندلی‌های حیاط بیمارستان به جای انبوه مراجعه‌کنندگان کرونایی، محل استراحت کارورزان پزشکی و پرستاری شده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: جهاد تبیین، برای غبارزدایی از فضای روایت است و دانشجویان و تشکل‌های انقلابی، مجاهدان میدان عملیات تبیین هستند، این میدان را نباید خالی بگذاریم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کتاب‌ها با وجود تعطیلی روز سه‌شنبه همچنان با ما همراه هستند و رونمایی‌ها و آثار تازه از راه رسیده، جلوه خاصی به روز هفتم نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران داده بود.

وب‌گاه الف

استاندار اصفهان یکی از راه‌های تکریم خیرین را وفای به عهد دولت دانست و گفت: 330 واحد آموزشی در استان داریم که خیر سهم خود را انجام داده و دولت باید تعهدات خود را انجام دهد، آن هم در استانی که سال گذشته به خاطر فرونشست زمین 100 مدرسه تخلیه شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، سردار مرتضی قربانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در کتاب تاریخ شفاهی خود با عنوان «در مسیر پیروزی» در باره عملیات بیت‌المقدس روایت می‌کند: رزمندگان برای رفع تشنگی و عطش زیادشان در حین عملیات، کار‌هایی می‌کردند که درستی آن‌ها ذهنشان را مشغول کرده بود. آن‌ها سؤالاتی دراین‌باره داشتندکه برای رسیدن به جواب، در عملیات بیت‌المقدس از آیت‌الله مشکینی استفتا...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امروز 15 شوال برابر با شهادت حضرت حمزه سیدالشهدا (ع) عموی پیامبر اکرم (ص) است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس مرکز تخصصی صحیفه سجادیه از حضرت حمزه به عنوان الگویی برای یاری امام زمان (عج) یاد کرد و گفت: عظمت و بزرگی جایگاه حضرت حمزه به این دلیل بود که خود را وقف پیامبر اکرم (ص) کرده بود.

خبرگزاری دانا

فرمانده سپاه الغدیراستان یزد گفت: مردم ولایتمدار و صبور ما به دشمن اجازه نخواهند داد و همانطور که دشمن را در خرمشهر سرزمینی شکست دادند در جنگ فکری نیز مجال پیروزی به او نخواهند داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، امروز سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی سلام الله علیه است. تاریخ تولد و وفات عبدالعظیم در منابع قدیم ذکر نشده است؛ اما در منابع متأخر تولد وی در 4 ربیع‌الثانی سال 173 ق و وفاتش در 15 شوال سال 252 قمری نقل شده است. مرحوم آیت الله محمد محمدی ری‌شهری با استناد به نقل روایت عبدالعظیم از هشام بن حکم (درگذشت 199 ق) در کمتر از بیست سالگی، تاریخ تولد او...