حقوقی و قضایی

حقوقی و قضایی

پیام معاون حقوقی قوه قضاییه در پی ترور محسن فخری زاده
خبرگزاری ایسنا

معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه در پی ترور محسن فخری زاده پیامی صادر کرد.

ابعاد ترور شهید محسن فخری زاده در شبکه افق بررسی می‌شود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - برنامه تلویزیونی «جهان‌آرا» امشب با حضور «سردار احمد وحیدی» وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و با موضوع بررسی ابعاد ترور شهید «محسن فخری‌زاده» روی آنتن زنده شبکه افق می‌رود.

خبرگزاری تسنیم

رئیس دستگاه قضا در دیدار شورای فرماندهی مرکز بسیج قوه قضائیه گفت: «طراحان و حامیان» ترور همان‌هایی هستند که اول «تحریم» می‌کنند و سپس با کراوات پای میز «مذاکره» آمده و همزمان در خیابان با اسلحه آدم می‌کشند.

ناشران فارس به طرح خرید سالانه کتاب وزارت ارشاد دعوت شدند
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اعلام کرد: تهیه فهرستی از کتاب‌های ناشران و نویسندگان استان فارس برای خرید از سوی وزارت ارشاد، تا پایان دی‌ماه و با ارائه درخواست به اداره کل ارشاد فارس صورت می‌گیرد.

41 تن از زندانیان غیرعمد معسر در زندان مرکزی کرمانشاه آزاد شدند
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - مراسم آزادسازی 41 تن از زندانیان جرایم غیرعمد معسر از پرداخت دیه و رد مال در زندان کرمانشاه روز شنبه با حضور رییس کل دادگستری استان برگزار شد.

شهید فخری زاده باور انحصار علمی آمریکا و صهیونیست ها را باطل کرد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه گفت: دلیل این که شهید فخری زاده مورد خشم و غضب دشمن قرار گرفت، این بود که آمریکا و صهیونیست ها تصور می کردند باید علم و تکنولوژی در انحصار آنها باشد اما او یکی از افرادی بود که این باور آنها را باطل کرد.

تاوان سختی در انتظار جنایتکاران ترور شهید فخری زاده است
خبرگزاری مهر

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه تاوان سختی در انتظار جنایتکاران ترور شهید فخری زاده است، گفت: این تاوان به زودی اتفاق خواهد افتاد.

رئیس قوه قضاییه: شهید فخری زاده تصور آمریکا و صهیونیست‌ها را باطل کرد
خبرگزاری ایسنا

رئیس قوه قضاییه گفت: دلیل این که شهید فخری زاده مورد خشم و غضب دشمن قرار گرفت، این بود که آمریکا و صهیونیست‌ها تصور می کردند باید علم و تکنولوژی در انحصار آنها باشد اما او یکی از افرادی بود که این باور آنها را باطل کرد.

شورای هیاتهای مذهبی خراسان‌رضوی: ملت ایران هرگز تسلیم استکبارنمی‌شود
خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - شورای هیاتهای مذهبی خراسان رضوی در پی ترور رذیلانه شهید محسن فخری‌زاده، در بیانیه‌ای اعلام کرد: استکبار جهانی، بدخواهان داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدانند ملت بزرگ ما با ترور نیروهای زحمتکش و سربازان ولایت، هرگز در مقابل توطئه‌ها تسلیم نمی‌شود.

نباید چند وکیل و قاضی ناسالم نگاه مردم به دستگاه قضایی را عوض کنند
خبرگزاری ایرنا

قزوین - ایرنا - رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: نباید اجازه دهیم چند وکیل و قاضی ناسالم نگاه مردم به دستگاه قضایی را عوض کنند بلکه با تقویت نظارت‌ها جلوی هرگونه سوء استفاده احتمالی را در این زمینه بگیریم.

احتمال تصمیم گیری های جدید برای مجوزهای شبکه "خانگی"
خبرگزاری ایسنا

معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از احتمال تصمیم‌گیری‌های جدید در روند صدور پروانه ساخت آثار غیرسینمایی خبر داد.

اتمام حجت دادستان تهران با متهمان متواری
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دادستان تهران با متهمان متواری اتمام حجت کرد و گفت: چنانچه به صورت قهری توسط ضابطان دستگیر شوند مشمول هیچ کدام از ارفاقات قانونی در فرایند رسیدگی نمی‌شوند.

کشف گازوئیل و سوخت قاچاق
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پلیس در اعلام مهم ترین حوادث 24 ساعت گذشته از کشف بیش از 40 هزار لیتر گازوئیل و 90 هزار لیتر سوخت قاچاق خبر داد.

پیام تسلیت معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه در پی ترور محسن فخری زاده
خبرگزاری ایسنا

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه در واکنش به ترور محسن فخری زاده پیام تسلیتی صادر کرد.