سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

حقوقی و قضایی

حقوقی و قضایی

خبرگزاری تسنیم

یک حقوقدان با ارسال نامه‌ای به "سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات" خواستار انتشار سؤالات طراحی شده برای آزمون وکالت 1400 شد که قرار بود 20 اسفند پارسال برگزار شود.

خبرگزاری دانا

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به گزارش‌های وزرای صمت و جهاد کشاورزی از میزان ذخایر کالاهای اساسی گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالاهای اساسی نیست.

وب‌گاه عرشه آنلاین

جلسه ستاد تنظیم بازار عصر امروز به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت بازار و ذخایر کالاهای اساسی ارائه شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون اول رئیس جمهور گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالاهای اساسی نیست.

وب‌گاه مشرق نیوز

تعدادی از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از کانون اصلاح و تربیت استان تهران دیدن کردند. این برنامه در راستای دستورات رئیس قوه قضائیه انجام شد.

خبرگزاری مهر

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالاهای اساسی نیست.

وب‌گاه عصر ایران

معاون اول رئیس جمهور: با تلاش های جدی دولت، دغدغه ای برای تأمین نیازهای مردم کشور وجود ندارد و با وجود اینکه امروز شاهد کمبود کالاهای اساسی و گرانی در برخی کشورها هستیم، مردم ایران دغدغه ای در خصوص فراوانی کالا ندارند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

جلسه ستاد تنظیم بازار عصر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت بازار و ذخایر کالاهای اساسی ارائه شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

محمد مخبر گفت: باوجود کمبود کالاهای اساسی و گرانی در برخی کشورها، مردم ایران دغدغه ای در خصوص فراوانی کالا ندارند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون اول رئیس جمهور با اشاره به گزارش‌های وزیران صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی از میان ذخایر کالاهای اساسی گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالاهای اساسی نیست.

وب‌گاه عرشه آنلاین

کتاب خاطرات سال 78 را برای مجوز به وزارت ارشاد فرستاده ایم. برای بعضی از ممیزی‌ها دچار چالش شدیم اما حالا این مشکلات حل شده و انشالله به زودی کتاب خاطرات سال 78 هم در اختیار مردم قرار می‌گیر

وب‌گاه خبر آنلاین

خبرگزاری صدا وسیما نوشت: جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور سران قوا در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

اقدام کانون‌های وکلادر انشتار آگهی آزمون وکالت 1400 تنها یک روز قبل از اجرایی شدن قانون تسهیل صدور مجوزها، واکنش تند مرکز وکلای قوه قضائیه را در پی داشت.

وب‌گاه مشرق نیوز

محسنی‌اژه‌ای کوشیده تا در مقام ریاست بر قوه قضائیه عملکردی مردمی، عقلانیت‌محور و تخصص‌گرایانه را در دستور کارِ خود و مجموعه‌اش حاکم سازد.

خبرگزاری تسنیم

تعدادی از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از کانون اصلاح و تربیت استان تهران دیدن کردند. این برنامه در راستای دستورات رئیس قوه قضائیه انجام شد.