شنبه 29 اردیبهشت 1403

حقوقی و قضایی

حقوقی و قضایی

وب‌گاه عصر ایران

براساس خبر جدید میرهاشم موسوی؛ مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی این مهلت با توجه به استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب تهران از این طرح، تا شنبه چهارم خرداد تمدید شده و بن‌های تخفیف اهدایی به بیمه شدگان جدید بعد از پایان نمایشگاه از طریق سامانه فروش مجازی وزارت ارشاد قابل استفاده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

سوژه روز فوتبال داستان فساد است و در پیگیری رسانه‌ها در این ماجرا نقطه ضعف‌های عجیب مسئولان بیشتر از خود اتفاق به چشم می‌آید.

وب‌گاه عرشه آنلاین

جسد سبحان پنج ساله کودکی که در رودخانه خرسان غرق شده بود پیدا شد. جسد سبحان پنج ساله کودکی که در رودخانه خرسان غرق شده بود پیدا شد. به گزارش عرشه آنلاین، ظاهرا جسد وی توسط یکی از اهالی پیدا شد و خانواده وی جهت شناسایی به محل پیدا شدن جسد رفته تا بعد از، شناسایی مقدمات تشییع و تدفین سبحان آماده شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

قوه قضائیه: تا زمانی که شبکه‌های اجتماعی برای مردم مسدود باشند، اژه‌ای هم فعالیتی در آن‌ها نخواهد داشت یک خبر در بازار ارز امروز مورد توجه بود. خبری در کانال‌های تلگرامی با عنوان احتمال مسدود‌سازی دارایی‌های تتر ایرانی‌ها به خاطر تحریم‌ها دست‌به‌دست می‌شد. در این خبر ادعا شده که با راه‌اندازی سیستم نظارتی مشترک میان تتر و چِینالیسِس ریسک هدف قرارگرفتن کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها...

وب‌گاه الف

هر روز اخبار فراوانی در رسانه‌ها منتشر می‌شود که دنبال کردن آن‌ها حتی برای آنانی که اهل مطالعه اخبار هستند کار دشواری است. بسته خبری تحلیلی الف، با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل‌های صورت گرفته در این زمینه، مخاطبان خود را از مهم‌ترین وقایع روز آگاه می‌کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

درحالی‌که بررسی حساب‌های موسسه مصاف نشان می‌دهد که مبالغ واریزی مردمی که به‌عنوان هدایا و نذورات به دست مؤسسین آن رسیده بدون اجازه صاحبان نذر در چند حساب شخصی جابه‌جاشده بدون آنکه منبع مخارج آن مشخص گردد، از نگاه هیئت تحقیق و تفحص مجلس از بانک‌ها این تبادلات شائبه نوعی پول‌شویی را برجسته می‌سازد.

وب‌گاه الف

جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: مقابله با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم عمومی جامعه یکی از مطالبات مردم است که با قاطعیت در کشور توسط پلیس ادامه پیدا خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم

با اعتبارزدایی از اسناد عادی، مهلت‌های مناسبی پیش‌بینی شده است و مردم می‌توانند در بازه زمانی 2 ساله و 4 ساله نسبت به ثبت ادعا و تثبیت مالکیت املاک خود اقدام کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: حساب‌های منتسب به رئیس عدلیه در شبکه‌های اجتماعی مسدود، هیچ‌گونه ارتباطی با شخص رئیس قوه قضاییه و قوه قضاییه ندارند.

خبرگزاری تسنیم

هدیه ویژه خرید کتاب برای بیمه‌شدگان جدید سازمان تامین اجتماعی به مدت یک هفته تمدید شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

الهه محمدی پس از دریافت بیست و یکمین جایزه آزادی مطبوعات «خوزه کوزو» آن را به پابلو گونزالس، وائل الدحدوح و تمام روزنامه‌نگاران فلسطینی تقدیم کرد. الهه محمدی پس از دریافت بیست و یکمین جایزه آزادی مطبوعات «خوزه کوزو» آن را به پابلو گونزالس، وائل الدحدوح و تمام روزنامه‌نگاران فلسطینی تقدیم کرد که برای جلب توجه نسبت به وضعیت غزه فداکاری‌های بزرگی انجام داده‌اند. به گزارش عرشه آنلاین، محمدی...

خبرگزاری تسنیم

در نشست هم‌اندیشی کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین ضمن تاکید بر آسیب‌شناسی اقدامات سال گذشته در موضوع اربعین، برنامه‌های شهرداری در مرزهای 8گانه تشریح شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در نشست مسئولان حج 1403 در مدینه منوره از همگان خواست به نحوی برنامه‌ریزی و عمل کنند که زائر احساس کند آنچه برای تکریم وی لازم بوده پیش‌بینی و تدارک دیده شده است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حسن بابایی، در نشست تخصصی شورای حقوقی که با حضور مدیر کل حقوقی قوه قضائیه، معاونان، مدیران کل ستادی، اساتید دانشگاه، کارشناسان حقوقی به صورت حضوری و حضور وبیناری مدیران کل استانی برگزار شد، گفت: با توجه به تصویب قانون «الزام به تنظیم سند رسمی معاملات اموال غیرمنقول» توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام، این نشست با هدف هم‌افزایی در اجرای دقیق و به موقع این...

وب‌گاه عرشه آنلاین

آخرین جزئیات واریز سود سهام عدالت متوفیان برای ورثه از جمله موضوعاتی بود که مشاور سازمان بورس به آن پرداخت. آخرین جزئیات واریز سود سهام عدالت متوفیان برای ورثه از جمله موضوعاتی بود که مشاور سازمان بورس به آن پرداخت. مهدی حاجی‌وند، دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: در اسفندماه جلسه‌ای از طرف سازمان بورس شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و سازمان بازرسی داشتیم تا این موضوع...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، نشست هم اندیشی کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین حسینی کشور با شهرداری‌های کلانشهرها با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و رئیس کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین حسینی کشور، متولیان دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، دبیر ستاد مرکزی اربعین وزارت کشور، نماینده سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، جعفری مدیرکل امور خدمات...