حقوقی و قضایی

حقوقی و قضایی

نوروزی: کمیسیون حقوقی - قضایی مجلس هنوز رسمیت نیافته است
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - عضو کمیسیون حقوقی - قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که در هر کمیسیون دست‌کم 19 نماینده باید عضویت داشته باشند، کمیسیون حقوقی قضایی هنوز رسمیت پیدا نکرده چون فقط 7 نماینده در این کمیسیون عضویت دارند.

قاضی سلماسی برگزیده کشوری شد
خبرگزاری ایرنا

ارومیه - ایرنا - معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: "محسن مرادی اوجقاز" رییس شعبه 103 دادگاه کیفری 2 شهرستان سلماس به عنوان قاضی برتر در بخش آرای جایگزین مجازات حبس دومین جشنواره آرای برتر نهادهای ارفاقی - اصلاحی معرفی شد.

امروز؛ برگزاری جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا
خبرگزاری تسنیم

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی عصر امروز در دفتر رئیس‌جمهور برگزار می‌شود.

دستور رئیسی به دادستان تهران برای پیگیری پرونده ترور سردار سلیمانی
خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس قوه قضاییه گفت: دادستان تهران و معاون بین الملل، موضوع تعقیب قاتلین شهید سلیمانی و موارد طرح شده توسط گزارشگر سازمان ملل را در دستور کار قرار دهند.

رئیسی: قوه قضاییه خود را ملزم به همکاری با مجلس و دولت می‌داند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه همه دستگاه‌ها با ظرفیت‌های خود باید پای کار نهضت تعاون و احسان بیایند، گفت: قوه قضاییه خود را ملزم به همکاری با مجلس و دولت می‌داند.

اقتصاد قوی نیازمند مدیران قوی است / حمایت از مدیران قوی شجاع در دستور کار است
خبرگزاری ایسنا

آیت الله رییسی گفت: باید توجه داشت راه حل مشکلات کشور در درون کشور است و نسبت به دشمن خارجی هرجا امتیاز داده‌ایم، بیشتر باج خواهی کرده‌اند و دنبال تضعیف کشور افتاده‌اند.

پیگیری خون حاج قاسم سلیمانی تعطیل بردار نیست
خبرگزاری مهر

رئیس قوه قضائیه گفت: پیگیری خون شهید سلیمانی تعطیل بردار نیست. دادستان تهران و معاون بین الملل، تعقیب قاتلین شهید سلیمانی و موارد طرح شده توسط گزارشگر سازمان ملل را در دستور کار قرار دهند.

رئیسی: اقتصادی قوی، مدیران قوی می‌خواهد / خون‌خواهی "قاسم سلیمانی" تعطیل‌بردار نیست
خبرگزاری تسنیم

رئیس قوه قضائیه گفت: لازمه ایران قوی، اقتصاد قوی است و اقتصاد قوی، نیازمند مدیران قوی است.

رییس سازمان غذا و دارو: پزشکان از تجویز داروهای خارج از پروتکل درمانی کرونا خودداری کنند
خبرگزاری میزان

رییس سازمان غذا و دارو ضمن هشدار نسبت به وجود نمونه های تقلبی داروی رمدسیویر در بازار سیاه که با قیمت‌های نجومی هم به فروش می‌رسد، تاکید کرد که تا زمان تایید اثربخشی این دارو از سوی کمیته علمی، پزشکان از تجویز آن خودداری کنند.

میرسلیم: برگزاری انتخابات شورایاری غیرقانونی بوده است / تأثیر شورایاری در اداره شهر چه بود؟
خبرگزاری تسنیم

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به رأی دیوان عدالت اداری در مورد برگزاری انتخابات شورایاری‌ها، گفت: در یک دهه اخیر ساز و کار مشارکت شهروندان برای انتخابات در مجلس تصویب نشده بود و به همین دلیل برگزاری انتخابات غیرقانونی تشخیص داده شد.

فارس من | در نماز جمعه شرکت کنید
خبرگزاری فارس

هم افزایی در فعالیت های فرهنگی اثربخشی را افزایش می دهد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: هم افزایی در عرصه فرهنگی کشور اثربخشی فعالیت ها را بیشتر می کند و این فعالیت ها را داری جذابیت برای مخاطبان خواهد کرد.

دستگیری تعدادی از عناصر سرویس های اطلاعاتی بیگانه در کرمان
خبرگزاری ایسنا

رییس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از دستگیری تعدادی از عناصر سرویس های اطلاعاتی بیگانه در کرمان خبر داد و گفت: برخورد قاطع دستگاه قضایی با اشرار، امنیت و رشد اقتصادی و سرمایه گذاری را به جنوب کرمان بازگردانده است.

خروج بدون مجوز دام از قزوین، قاچاق محسوب می‌شود
خبرگزاری ایرنا

قزوین - ایرنا - دادستان قزوین گفت: خروج بدون مجوز دام از استان، قاچاق محسوب می‌شود و مبارزه همه جانبه با آن، یکی از اصلی‌ترین اقدامات در راستای تحقق شعار سال است.