جمعه 4 اسفند 1402

حقوقی و قضایی

حقوقی و قضایی

وب‌گاه عصر ایران

روابط عمومی پزشکی قانونی درباره نامه منتشر شده درباره نیکا شاکرمی، وجود این نامه را رد کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تعارض منافع در شکل‌های مختلف آن به عنوان زمینه ای موثر در بروز فساد شناخته شده است، یکی از مهمترین شکل‌های آن اتحاد ناظر و منظور است. وجود این شائبه در ترکیب وشکل گیری مجلس خبرگان رهبری می‌تواند اعتبار، کار آمدی واثربخشی این مجلس فخیم و عظیم را با تردید مواجه کند ومبنای فطری وطبیعی برای الزام آور بودن مصوبات این مجلس را در نگاه عموم جامعه ونسل های آینده متزلزل سازد

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به گسل‌خیز بودن پایتخت گفت: به توصیه ژاپنی‌ها قرار شد در اطراف گسل‌های مهم تهران 50 شتاب‌نگار نصب شود. رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به گسل‌خیز بودن پایتخت گفت: به توصیه ژاپنی‌ها قرار شد در اطراف گسل‌های مهم تهران 50 شتاب‌نگار نصب شود. به گزارش عرشه آنلاین، به نقل از صدا وسیما، علی نصیری در نشست تخصصی نقش...

وب‌گاه عرشه آنلاین

خبرگزاری میزان، به انتشار اسناد و نامه‌های جعلی منتسب به قوه قضاییه واکنش نشان داد. خبرگزاری میزان، به انتشار اسناد و نامه‌های جعلی منتسب به قوه قضاییه واکنش نشان داد. میزان نوشت: در روز‌های اخیر یک گروه هکری ادعا کرده است که موفق به هک سامانه‌های مربوط به قوه قضاییه و انتشار اسناد و مدارک شده است که بیشتر اسناد تاریخ گذشته و فیر قابل استناد هستند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در پی انتشار یک آگهی با عنوان «آگهی استخدام پزشکی قانونی کشوری» در فضای مجازی به اطلاع می‌رساند این آگهی فاقد اعتبار است و سازمان پزشکی قانونی کشور هیچگونه اطلاعیه‌ای برای استخدام مشاغل پرستاری، کمک پرستاری و بهیاری صادر نکرده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در روزهای اخیر یک گروه هکری ادعا کرده است که موفق به هک سامانه‌های مربوط به قوه قضاییه و انتشار اسناد و مدارک شده است که اسناد تاریخ گذشته و غیر قابل استناد است.

وب‌گاه مشرق نیوز

در روزهای اخیر یک گروه هکری ادعا کرده است که موفق به هک سامانه‌های مربوط به قوه قضاییه و انتشار اسناد و مدارک شده است که اسناد تاریخ گذشته و غیر قابل استناد است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

خبرگزاری میران به هک سامانه های قوه قضاییه و عکس های انتشار یافته اسناد و پرونده ها واکنش نشان داد. خبرگزاری میران وابسته به قوه قضائیه به هک سامانه های قوه قضاییه و عکس های انتشار یافته اسناد و پرونده ها واکنش نشان داد. به گزارش عرشه آنلاین، میزان نوشت: در روز‌های اخیر یک گروه هکری ادعا کرده است که موفق به هک سامانه‌های مربوط به قوه قضاییه و انتشار اسناد و مدارک شده است که بیشتر اسناد...

وب‌گاه خبر آنلاین

گروه هکری سند جعلی پرونده نیکا شاکرمی را دوباره منتشر کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، در روز‌های اخیر یک گروه هکری ادعا کرده است که موفق به هک سامانه‌های مربوط به قوه قضائیه و انتشار اسناد و مدارک شده است. نگاهی به فایل‌های منتشرشده نشان می‌دهد بسیاری از این اسناد، نامه‌های اداری مجعول و ساختگی و حتی قدیمی هستند که پیش‌تر در فضای مجازی منتشر شده بود و مجدداً باز نشر شده‌اند. شاهد این ادعا انتشار...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: فایلهای منتشره شده از سوی گروهی که مدعی هک سامانه‌های قضایی است، حاوی نامه‌های اداری مجعول و ساختگی و حتی قدیمی است که پیشتر در فضای مجازی منتشر شده بود و مجدد باز نشر شده‌اند.

وب‌گاه الف

در روزهای اخیر یک گروه هکری ادعا کرده است که موفق به هک سامانه‌های مربوط به قوه قضاییه و انتشار اسناد و مدارک شده است که بیشتر اسناد تاریخ گذشته و غیر قابل استناد هستند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون پلیس فتا گفت: تعطیلات چند روزه در پایان هفته بهترین فرصت برای سوءاستفاده مجرمان سایبری به منظور ارسال لینک‌های آلوده و جعلی است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

پلیس فتا درباره افزایش فعالیت کلاهبرداری های سایبری در تعطیلات هشدار داد. پلیس فتا درباره افزایش فعالیت کلاهبرداری های سایبری در تعطیلات هشدار داد. به گزارش عرشه آنلاین، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فتا گفت: تعطیلات چند روز در پایان هفته بهترین فرصت برای سوءاستفاده مجرمان سایبری به منظور ارسال لینک‌های آلوده و جعلی است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

در روز‌های اخیر یک گروه هکری مدعی هک سامانه‌های مربوط به قوه قضاییه و انتشار اسناد و مدارک شده که بیشتر اسناد تاریخ گذشته و غیر قابل استناد هستند.

خبرگزاری تسنیم

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فتا گفت: تعطیلات چند روز در پایان هفته بهترین فرصت برای سوءاستفاده مجرمان سایبری به منظور ارسال لینک‌های آلوده و جعلی است.