جمعه 4 اسفند 1402

خاورمیانه

خاورمیانه

وب‌گاه دنیای اقتصاد

هکر‌های سودانی با حمله به شبکه اصلی تلفن رژیم صهیونیستی، آن را از کار انداختند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر امورخارجه کشورمان در دیدار با همتای مجارستانی خود از امضای 2 سند راهبردی خبر داد.

وب‌گاه عصر ایران

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز نه‌تنها در داخل کشور قدرت دارد، در مرز اسراییل نیز در ایستادگی مقابل استکبار، اثرگذار و نقش‌آفرین است و آمریکا را در برابر یمن به زانو درآورده است افزود: زمانِ شاه، عموم مردم در فقر و بدبختی و فلاکت بودند و امکانات فعلی نبود و لذا باید واقعیات برای مردم بازگو شود که از چه شرایطی نجات پیدا کردیم و امروز چه موقعیتی در عرصه بین‌الملل...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر امور خارجه و مهاجران اردن گفت که اسرائیل بر خلاف تدابیری که دیوان بین‌المللی دادگستری دستور داده به جنایات خود علیه فلسطینیان ادامه می‌دهد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حسین امیرعبداللهیان عصر امروز در نشست خبری مشترک با همتای مجارستانی خود، اظهار داشت: امروز در دو بخش شاهد برگزاری کمیسیون‌های اقتصادی مشترک دو کشور بودیم. وی افزود: صبح امروز در جریان نشست کمیسیون مشترک همه ابعاد همکاری‌ها در حوزه‌های علم و فناوری، کشاورزی، مدیریت آب، صنعت، تبادل دانشجو و گردشگری مورد تبادل قرار گرفت. وزیر امور خارجه بیان کرد:...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سفیر ایران در عربستان به دیدار با سرمربی تیم ملی فوتبال رفت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه تأکید کرد: مواضع و تصمیمات اخیر اعلام شده توسط کابینه و کنیسِت رژیم جعلی صهیونیستی در خصوص مخالفت با تشکیل دولت مستقل فلسطینی، بار دیگر به روشنی پرده از چهره و ماهیت کریه این رژیم برداشت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

با وجود اینکه که در روزهای اخیر، خبرهایی مبنی بر اینکه تیم ملی فوتبال ساحلی در لیست پاداش وزارت ورزش قرار ندارد، محسن معتمدکیا با انتشار توئیتی این خبر را تکذیب کرد. با وجود اینکه که در روزهای اخیر، خبرهایی مبنی بر اینکه تیم ملی فوتبال ساحلی در لیست پاداش وزارت ورزش قرار ندارد، محسن معتمدکیا با انتشار توئیتی این خبر را تکذیب کرد. به گزارش عرشه آنلاین؛ در این روز های جام جهانی فوتبال...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد: رژیم صهیونیستی قصد فروپاشی ملت فلسطین و عناصر هویتی و فرهنگی آنان را دارد.

وب‌گاه عصر ایران

مرکز هماهنگی عملیات بشردوستانه ارتش یمن، آژانسی که توسط جنبش انصارالله یمن کنترل می‌شود، بیانیه‌ای را برای شرکت‌های بیمه کشتیرانی و شرکت‌های فعال در منطقه ارسال کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین ضمن استقبال از عملیات استشهادی در قدس اشغالی، این عملیات را پاسخ طبیعی به جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین دانستند.

وب‌گاه مشرق نیوز

موج جدیدی از بیماری‌های تنفسی ویروسی در اصفهان در حال خودنمایی بوده و تعداد قابل توجهی از مردم در سنین مختلف را گرفتار خود کرده است بطوریکه کلینیک‌ها و مراکز درمانی این روزها و شب‌ها، خلوتی ندارند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فوتبال بازی کردن پشت موتور ورزش جدیدی است که مردم با هیجان بالا آن را انجام می‌دهند. فوتبال بازی کردن پشت موتور ورزش جدیدی است که مردم با هیجان بالا آن را انجام می‌دهند. به گزارش عرشه آنلاین؛ ظاهرا دیگر فوتبال با پا حس هیجان مردم را سیر نمی‌کند در نتیجه به فوتبال موتوری هم روی آورده‌اند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

کنعانی گفت: رژیم صهیونیستی با فرار به جلو، قصد دارد همچون گذشته حقوق مسلم و انکار ناپذیر ملت فلسطین را انکار کرده و آن را نادیده بگیرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

«مرکز هماهنگی عملیات بشردوستانه» ارتش یمن اعلام کرد کشتی‌هایی که به طور کامل یا جزئی در اختیار افراد یا نهادهای رژیم صهیونیستی هستند و کشتی‌های با پرچم این رژیم از تردد در دریای سرخ، خلیج عدن و دریای عرب منع شده‌اند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

پس از یک جلسه پرآشوب در پارلمان انگلیس و دعوا بر سر طرح حمایت از آتش‌بس غزه، فشارها برای کناره‌گیری رئیس مجلس که در میانه بلوا جلسه را ترک کرد، بالا گرفته است.