جمعه 4 اسفند 1402

خاورمیانه

خاورمیانه

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: فرشاد احمدزاده در دقیقه 54 توانست دروازه تیم فوتبال الهلال عربستان را باز کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سخنگوی نیروهای مسلح یمن خبر داد که ارتش 3 عملیات نظامی منحصر به فرد جدید را در دفاع از فلسطین انجام داده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رسانه‌های خبری پنجشنبه شب اعلام کردند که حزب الله لبنان یک پایگاه نظامی اسرائیلی را در جولان اشغالی سوریه هدف قرار داده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

- سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن پنجشنبه شب تأیید کرد که نیروهای ارتش ما امروز یک ناو آمریکایی، یک کشتی انگلیسی و مواضع رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور پنجشنبه شب در این آیین با اشاره به ارزش ماندگار کار شهدا در زمان حیاتشان آن‌ها را نوابغ و نخبگان اصلی دوران ما دانست و گفت: نخبه کسی است که می‌تواند اثری ماندگار از خود به جا بگذارد و همچنین مسئله‌ای از عالم را حل کند بنابراین شهدا خوب فهمیدند که عمر محدود خود...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که بیمارستان امل (امید) خان یونس همچنان در محاصره است و اسرائیل مدام این مرکز را هدف قرار می‌دهد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر امور خارجه آلمان گفت: اما جنگ با حرف پایان نمی‌یابد و باید هر روز و هر دقیقه تلاش کنیم. ما اکنون به یک مکث بشردوستانه نیاز داریم تا در راستای برقراری آتش بس پایدار تلاش کنیم.

وب‌گاه عصر ایران

سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت ارتش 3 عملیات نظامی منحصر به فرد جدید را در دفاع از فلسطین به شرح زیر انجام دادند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

انتظار می‌رود که رئیس سازمان سی‌آی‌ای برای مذاکرات تبادل اسرای اسرائیل و حماس به پاریس بگردد.

وب‌گاه عصر ایران

حزب الله در بیانیه‌ای این حمله را برعهده گرفت و افزود که در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی و حمله به روستاها و منازل مسکونی که آخرین آن حمله به «کفررمان» بود، پادگان نظامی «یوآو» را با موشک کاتیوشا هدف قرار دادیم.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

تیم فوتبال الاتحاد جده به عنوان دومین تیم عربستانی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

خبرگزاری تسنیم

نیمه اول دیدار الهلال و سپاهان برنده نداشت.

وب‌گاه خبر آنلاین

در دوران نمایندگی، کوچه ی منتهی به مجلس پر از گروه های مردم بود که از شهرستان می آمدند و با نماینده ی شهرشان در کنارشان، گفت و شنود داشتند. گاه حلقه هایی ده دوازده نفره از مردم را می دیدی که دایره وار روی زمین نشسته بودند و نماینده شهرشان در کنارشان هم نشسته بر خاک. البته این روی خاک نشستن های نمایندگان، بعدها موجب یک بیماری پوستی در بین تعدادی از نمایندگان شد که خود را می خاراندند،...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) امروز پنج‌شنبه با صدور بیانیه‌ای مدعی شد که شش پهپاد نیرو‌های ارتش یمن را در دریای سرخ سرنگون کرده است. سنتکام در بیانیه خود اذعان کرد که نیرو‌های یمنی یک کشتی انگلیسی را در دریای سرخ با دو موشک بالستیک هدف قرار داده و خسارات جزئی به آن وارد کردند. سازمان عملیات تجارت دریایی انگلیس اعلام کرد که گزارشی درباره حادثه...

وب‌گاه عصر ایران

تیره روزی‌های کریم بنزما در عربستان این روز‌ها به اوج خود رسیده است و امشب در دیدار الاتحاد مقابل نوفباخور دروازه تیم خودی را به اشتباه باز کرد.