سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

روسیه

روسیه

وب‌گاه مشرق نیوز

در حالی که نماینده اتحادیه اروپا در سفر اخیر به تهران هیچ پیشنهاد درخوری برای احیای تعهدات برجامی غرب و رفع بن‌بست موجود در مذاکرات نداشته، یک روزنامه تیتر زد «تصمیم جدی اروپا برای احیای برجام»!

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سامانه اس300 روسی به سوی جنگنده‌های اسرائیلی در سوریه شلیک کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یک رسانه اسرائیلی گزارش داد که سامانه S300 روسیه به سوی جنگنده های اسرائیلی در آسمان سوریه شلیک کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدارس و ادارات تهران تعطیل شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) حضور بازیکنان بلاروس و روسیه را در مسابقات بین المللی تا پایان سال 2022 تمدید کرد.

وب‌گاه عصر ایران

کمپانی رنو در شرایطی روسیه را ترک می کند که مقامات مسکو در نظر دارند، مسکوویچ برند قدیمی و ورشکسته را در خطوط تولید رنو قرار دهند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بانک مرکزی آمریکا در سال جاری میلادی دو بار نرخ بهره را افزایش داد و اعلام آمادگی کرد که تا پایان سال جاری این روند افزایشی در جهت تحقق هدف‌گذاری تورمی ادامه خواهد داشت. با این تصمیم اکثر بازارهای دارایی و رمزارزها روند نزولی به خود گرفتند و بسیاری از سرمایه‌گذاران در این مدت متحمل ضرر شدند. سوال کلیدی این است که چرا برای سیاستگذار «کنترل تورم» نسبت به «رشد اسمی بازارها» اهمیت دارد؟...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز" جنگ شکست خورده پوتین در اوکراین فرصتی تاریخی برای ایالات متحده فراهم کرده تا بار دیگر موقعیت خود را در خاورمیانه بازسازی کند.

وب‌گاه گسترش

رزمایش مشترک آمریکا و ناتو با شرکت کشورهای عضو ناتو در خاک استونی نزدیک پایگاه‌های نظامی روسیه در حال انجام است.

وب‌گاه عصر ایران

در بهار 97 به دولت روحانی، پنج بار پیشنهاد مکتوب دادم. طرحی که دولت سیزدهم در حال اجرایی‌کردن آن است، موبه‌مو مطابق همان است

وب‌گاه دنیای اقتصاد

تحریم‌های بی‌سابقه علیه روسیه به دلیل جنگ با اوکراین، نگرانی‌های جدیدی را در مورد اولین نیروگاه هسته‌ای ترکیه که توسط شرکت دولتی «روس اتم» ساخته می‌شود، ایجاد کرده است.

وب‌گاه 55 آنلاین

معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی در خصوص افزایش قیمت گوشت قرمز توضیح داد: گوشت قرمز مشمول آزادسازی قیمتی نبوده و از قبل هم یارانه ای دریافت نمی کرده، این اتفاق یکی از عوارض جانبی طرح اصلاح نظام پرداختی یارانه ها بوده که موقتی است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

وزیر دفاع آمریکا در دولت «دونالد ترامپ» در کتاب جدیدش به نام «سوگند مقدس» روایتی دست اول از رایزنی‌ها و کشمکش‌ها در واشنگتن پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی «گلوبال‌هاوک» در سواحل هرمزگان توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارائه کرده است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، نمایندگان پاکستان، هند، روسیه، چین و سایر اعضای سازمان همکاری‌های شانگ‌های امروز دوشنبه، (26 اردیبهشت)، در نشستی وضعیت امنیتی افغانستان را به بحث و بررسی گرفتند. این نشست که به میزبانی هند در دهلی نو برگزار شده است، برای چهار روز دیگر ادامه دارد. قرار است نمایندگان کشور‌های منطقه در رابطه با وضعیت امنیتی و چگونگی مبارزه با تروریسم در افغانستان...

خبرگزاری تسنیم

سرمربی تیم والیبال شهداب گفت: هر 3 حریف ما در مرحله گروهی، قدرتمند بودند ولی حکم بازی تدارکاتی را داشتند؛ در مرحاه بعدی، بازی‌ها سخت‌تر است.